Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(flight @ 2011 02 10, 17:21)
Ji užsiima blakstienų priauginimu. Reikės paklausinėt detaliau, kai vėl nueisiu pas ją. Bet man klausimas - jei moteris ateina praėjus mėnesiui (kaip jūs teigiate) po blakstienų prigauginimo ir įvardija tai kaip atėjimą "korekcijai" - kiek realiai tai dar būna korekcija ir kiek - naujas priauginimas?

Naturali blakstiena gyvena apie 3 men. Jos buna jaunos-mazytes, vidutinio amziaus ir ilgos ( senesnes). Pagal taisykles reikia klijuoti blakstienas prie vidutiniu naturaliu blakstienu. Joms manau apie 3 sav. laiko. Bet, kad butu tankiau priaugineju prie vidutiniu, potrumpiu ir prie ilgu blakstienu ( nesvarbu, kad gal but rytoj ilga blakstiena iskris), juk nezinau kiek tiksliai gyventi jai liko . Gal pora dienu, o gal but ir 10d.
Blaktienos krenta kasdiena .

Per korekcija : mazytes blk paaugo ir tapo vidutines, bet dar tuscios. Ilgu dalis ikrito kartu su priauginta, vidutines paaugo toliau nuo voko. Gali buti dar dalis blk , kurios atsiklijavo (tokiu turi buti labai nedaug) . Per korekcija patikrinamos visos blk ir kurios laikosi silpnai nuimamos. Nuimamos ir tos, kurios nuaugo toliau nuo voko. Bet yra dalis blk , kurios per ta menesi paaugo vos per puse mm. ( nes kaip rasiau blk. auga skirtingu greiciu) . Jos paliekamos, nes graziai stovi ir nera tikslo ju nuimineti.

Galit vadinti tai nauju priauginimu, bet kaina korekcijos yra per puse mazesne. 4u.gif

Daznai blk. buna dar tiek daug, kad nesuprantu kam jas nuimineti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 10 vasario 2011 - 22:46
QUOTE(Luandra @ 2011 02 10, 19:55)
Pas mane po menesio nesiojimo buvo dar tiek blakstinu, kad kokios 2 savaites dar galeciau pavaiksiuoti biggrin.gif  Bet man labai daug priaugino pries naujosius. o mano drauge kas 2  savaites pas ta pacia mestre eidavo. gal cia ir nuo savu blakstienu tankio priklauso???

4u.gif Tikrai taip, visos mes moterys individualios, unikalios, ir fiziologiniai procesai labai unikalūs. Vienos miega per priauginima, kitos paasaroja 4u.gif Beje, svarbus ir gyvenimo būdas bigsmile.gif
Atsakyti
Na dar iskilo klausimelis: ar priaugintom blakstienom nieko neatsitiks nuolat lankantis soliariume?
Atsakyti
QUOTE(/CiTrInA/ @ 2011 02 12, 11:07)
Na dar iskilo klausimelis: ar priaugintom blakstienom nieko neatsitiks nuolat lankantis soliariume?

o tai kas gali atsitikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ILGAPLAUKE @ 2011 02 10, 11:22)
Sveikos merginos smile.gif

Prisiauginau ir as blakstienytes pas Virginija is Klaipedos,padare labai graziai naturalu efekta,jau antra savaite o atrodo tokios pacios kaip priauginimo diena,esu patenkinta ir visiskai nesigailiu kad priauginau,jas kartais ir padazau tada isvis akytes atsiveria,vyras sako kad negali atsiziureti i mano akis,jos tiesiog is tolo spinduliuoja  tongue.gif

gal galėtum nuotraukų įdėti su priaugintom blakstienytėm? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ILGAPLAUKE @ 2011 02 10, 13:22)
Sveikos merginos smile.gif

Prisiauginau ir as blakstienytes pas Virginija is Klaipedos,padare labai graziai naturalu efekta,jau antra savaite o atrodo tokios pacios kaip priauginimo diena,esu patenkinta ir visiskai nesigailiu kad priauginau,jas kartais ir padazau tada isvis akytes atsiveria,vyras sako kad negali atsiziureti i mano akis,jos tiesiog is tolo spinduliuoja  tongue.gif


Prisiauginau ir as pas Virginija, tai vienintelis pliusas, kad pigiai doh.gif Nieko grazaus nepadare, greitai pradejo kristi, virnzo vaizdelis nebuvo grazus. Sekanciu du papildymus vaziavau pas tokia panele, mokejau brangiau , bet dabar supratau, kodel panos dziaugiasi blakstienu priauginumu biggrin.gif Grazu paziureti dabar . Tiesa tik neapsisprendziu ar noriu ilgesniu blakstienu ar trumpesniu biggrin.gif Bet cia mano jau bėdos biggrin.gif O labiausiai pas Virginija nepatiko dvi valandas klausytis kokia ji puiki meistre, kaip ji vargse pusvelciui taisu kitu brokus, ir t.t.t.t.t doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2011 02 13, 19:37)
Prisiauginau ir as pas Virginija, tai vienintelis pliusas, kad pigiai  doh.gif Nieko grazaus nepadare, greitai pradejo kristi, virnzo vaizdelis nebuvo grazus. Sekanciu du papildymus vaziavau pas tokia panele, mokejau brangiau , bet dabar supratau, kodel panos dziaugiasi blakstienu priauginumu  biggrin.gif Grazu paziureti dabar . Tiesa tik neapsisprendziu ar noriu ilgesniu blakstienu ar trumpesniu  biggrin.gif Bet cia mano jau bėdos  biggrin.gif  O labiausiai pas Virginija nepatiko dvi valandas klausytis kokia ji puiki meistre, kaip ji vargse pusvelciui taisu kitu brokus,  ir t.t.t.t.t  doh.gif

Rasiau dar tokia mergina Sandra 4u.gif yra Klaipedoje . Maciau givai jos darba ir man patiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jussstute @ 2011 02 09, 12:32)
visiskai sutinku  drinks_cheers.gif 
as taip pat nusiemiau jau savo blakstienytes  unsure.gif  aksciau ar veliau, mielosios, visitek jas reikes nusiimti gi, o tada sokas kai pamatai savasias  blink.gif  visiskai suvargusios, dar trumpesnes negu buvo, bukos ir manau tai neisvengiama nei vienai kuri prisiauginusi, daugiau ar maziau jom vistiek pakenkia  g.gif  kai prisiauginau viskas gerai, bet dabar atrodo, kad jau geriau buciau nei nesiauginus  doh.gif

o as siandien vel prisiauginau drinks_cheers.gif
ajaaazau kaip faina.
kai jas turiu, uzmirstu net makiaza
nagaliu nei pagalvt apie ta maliavojimasi su tusu ir jo valyma..... tfuuuu
nors as kaip Lili sake turiu pakankamai normalias blakstineas mirksiukas.gif man priauginimas reikalingas del patogumo, kad nereiktu ju dazytis, o del vaizdelio (ilgis storis) visada galima pasidaryti taip kaip nori. nepatinka taip, kitam sykiui paprasai kad padarytu kitaip.
jei reikia daznai darytis korekcijas, pakeiskit meiste, gal pas kita, darant kitomis priemonemis, jums geriau laikysis.
prieziura ju yra pati minimaliausia, bet cia gal kaip kas isivaizduoja. doh.gif
as daugiau nepatogumu turiu su savosiomis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tankas @ 2011 02 13, 23:05)
man priauginimas reikalingas del patogumo, kad nereiktu ju dazytis, o del vaizdelio (ilgis storis) visada galima pasidaryti taip kaip nori. nepatinka taip, kitam sykiui paprasai kad padarytu kitaip.
jei reikia daznai darytis korekcijas, pakeiskit meiste, gal pas kita, darant kitomis priemonemis, jums geriau laikysis.
prieziura ju yra pati minimaliausia, bet cia gal kaip kas isivaizduoja.  doh.gif
as daugiau nepatogumu turiu su savosiomis  schmoll.gif

Va va pritariu drinks_cheers.gif jos ir man labai patogiai, jokio tuso nubyrejimo, ar kai patrini nelieka juoda, labai patogu, siuo metu esu nusiemusi, bet atejus pavasariui butinai blakstienytes vel bus priaugintos 4u.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau jusu atsiliepimu ir labai jau noriu blakstienyciu smile.gif gal kas galetu patikima meistre siauliuose rekomenduoti, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šiauliuose " Divalis" Kristina smile.gif man patinka jos darbas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2011 02 14, 11:11)
Šiauliuose " Divalis" Kristina smile.gif man patinka jos darbas smile.gif


Gal zinot kaip kainos? 4u.gif
Atsakyti