Įkraunama...
Įkraunama...

Konkursas "Mano šeimos laisvalaikis"

QUOTE(Alexso @ 2010 06 04, 23:13)
Gaila, as jau balsavau uz nuotrauka... verysad.gif Teks kitos ieskoti. doh.gif

man ir atrodo, kad pakankamai balsų ji turėtų, nelaimėtų turbūt, nes kokybės aiškiai trūksta, bet smagi nuotrauka, tėtukas toks nieko, gaila, kad mamytė vėpla, sugadino viską ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 06 05, 11:03)
man ir atrodo, kad pakankamai balsų ji turėtų, nelaimėtų turbūt, nes kokybės aiškiai trūksta, bet smagi nuotrauka, tėtukas toks nieko, gaila, kad mamytė vėpla, sugadino viską ax.gif

Tai čia vienai, su ožkos avataru, reik dėkot....
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 06 05, 12:46)
Tai čia vienai, su ožkos avataru, reik dėkot....

tai.kad silence avatare ne ožka...
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2010 06 05, 14:11)
tai.kad silence avatare ne ožka...

Oj blush2.gif Suspainiojau mažumyti, turėjau galvoj hi smile.gif nuotrauką ax.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletojus thumbup.gif Pirmas desimtukas tikrai labai saunus, sveikinimai visiems 4u.gif
Atsakyti
smile.gif sveikinimai nugalėtojams. Dvi foto, už kurias balsavau top 10. Visai smagu. Trečioji dvylikta, irgi faina.
Atsakyti
Fainos nuotraukos laimėjo! Super, sveikinimai!

Aidulia, tai visgi, kieno ten kojos laugh.gif

"džiugu", kad tos stovinčios a la "pažiūrėkit į mūsų šeimynėlę" foto, negavo balsų ar gavo po vieną... nu gal žiaurus tas džiaugsmas, nu bet ko norėt? gal kitą kart pagalvos, kad reikia foto parinkt labiau į temą ax.gif (nebent tenkina paskutinė vieta ir nulis balų, bile dalyvaut mastau.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 06 birželio 2010 - 06:29
sveikinam laimėtojus ir ačiū už balsus.
Atsakyti
Oi kaip šaunu, kad laimėjo tos pačios pačios geriausios. thumbup.gif
Sveikinu visas nugalėtojas, labai gražios nuotraukos laimėjo. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Balsavau už L.buz, Stebuklės ir Pupeliuko nuotraukas. Man jos tikroviškos, su mintim ir gerai pagauti momentai. wub.gif
Taip pat labai dėkoju visiems kas balsavo už mūsų "vyriškas pasakas". 4u.gif Prieš penkis metus dar nežinojau kai kurių fotografavimo subtilybių, dėl to labai džiugu, kad tuometinė nuotrauka gerai įvertinta. Ačiū nuoširdžiai. heart.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletojus thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nugalėtojoms!!! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms smile.gif Balsavau už Aidulios nuotrauką ir Rustės, trečio balso, deja, niekaip neišsirinkau kam duot ax.gif
Ačiū balsavusiems už maniškę, maniau neatsiras tokių tongue.gif
Atsakyti