Įkraunama...
Įkraunama...

Ivf

QUOTE(inero @ 2010 05 18, 07:45)
Sveikos, siandien prasidejo mmm, tai vat nuo tokiu dideliu skiaciuku daejome iki nulio  verysad.gif


Ziauriai gaila verysad.gif Na ka dabar padarysi, pailsek tris ciklus ir vel gali kibti i darbus, jei yra is ko.As antra IVF dariau po 3 menesiu pertrrraukos mirksiukas.gif
Sekmes ir stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
Inero. labai labai gaila, iš tiesų, kad taip nutiko. Tačiau embrionai nustoja vystis ne tik tokioje stadijoje, bet ir žymiai vėlėsnėse. Juk būna, kad žirniukai nustoja vystys ir 9 nėštumo savaitę ir dar vėliau. Taip, kad vargu ar ką paaiškins Treisas. Na, bet klaustis žinoma galima.
Laikykis wub.gif

QUOTE(inero @ 2010 05 18, 09:08)
Gaila, bet nieko nepadarysi, man labai keista, kodel sustojo augti žirniukai, dabar net nezinau kita karta jei bus tokia situacija, kaip reaguoti,nes man labai keista nuo ko priklauso visas procesas augymo, bet cia jau kai nuvaziuosiu pas Treisa reikes išklausynet

Atsakyti
QUOTE(munytte @ 2010 05 18, 09:10)
Ziauriai gaila verysad.gif Na ka dabar padarysi, pailsek tris ciklus ir vel gali kibti i darbus, jei yra is ko.As antra IVF dariau po 3 menesiu pertrrraukos mirksiukas.gif
Sekmes ir stiprybes tau 4u.gif

Sveika, taip dar turime saldytu, o jei ir neturetume, man stimuliacija lengvai praeina, tai jei ir reiketu auginti nieko biasaus.
O kaip tavo sveikata?
Atsakyti
QUOTE(inero @ 2010 05 18, 09:13)
Sveika, taip dar turime saldytu, o jei ir neturetume, man stimuliacija lengvai praeina, tai jei ir reiketu auginti nieko biasaus.
O kaip tavo sveikata?


Ai, mano lyg ir gerai tfu tfu tfu....... pilva pamaudzia,reik matyt maziau judet, nes jau isidrasinau daugiau vaiksciot blush2.gif
Atsakyti
Saugok save ir vaikeli,tegul vyras visus darbus daro uz tave lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inero @ 2010 05 18, 09:53)
Saugok save ir vaikeli,tegul vyras visus darbus daro uz tave  lotuliukas.gif


Saugo saugo kaip kiausini lotuliukas.gif
Atsakyti
Inero angel_sadangel.gif cry.gif
Matai kaip buna, negalima patiketi ir aukstais skaiciais. Velniai zino, nuo ko tai priklauso? Bet baisiai pikta. Na dabar geri orai atejo, pailsek o tada jau vel kibkit i darba.

Ariwom, ar jau snaigiukai su tavimi?

Mes vakar juos isodinom. Is pradziu atsalde du, bet vienas buvo nekoks,t aigi atsalde du likusius, ir isodino vel tris. paskutinius... Na sikart pasiseks didis.gif
Geguzes 29 HCG...

DAug buckiu ir saules spinduleliu visoms visoms!
wub.gif
Atsakyti
Bandysiu vel ryt pakartoti tyrima. Tikiuosi parsinesiu geresniu ziniu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inero @ 2010 05 18, 07:45)
Sveikos, siandien prasidejo mmm, tai vat nuo tokiu dideliu skiaciuku daejome iki nulio  verysad.gif

verysad.gif
Atsakyti
violan 75kitaip ir būti negali mirksiukas.gif luksim ir laikysim špygutes 4u.gif
Atsakyti
Inero,imk balioncika uz ranku nenuleidima ir optimizma 4u.gif
Kitas kartas bus butinai sekmingas smile.gif

Violan75,laikau spygas mirksiukas.gif

Siandien vaziuoju i susitikima su sesele,papasakos kas kada daroma ir pasiimsiu vaistukus.Sekanti cikla pradesiu badytis.Naujos keliones pradzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynyoge @ 2010 05 18, 08:08)
Ariwom, tu siandien su snaigutem susitinki?  wub.gif  4u.gif


taip, drauguze mano, tu visiskai teisi, siandien ta didzioji diena - 14.30val. jie jau bus su manim wub.gif
negaliu kaip spirgu is nekantrumo blush2.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(violan75 @ 2010 05 18, 10:25)
Ariwom, ar jau snaigiukai su tavimi?

Mes vakar juos isodinom. Is pradziu atsalde du, bet vienas buvo nekoks,t aigi atsalde du likusius, ir isodino vel tris. paskutinius... Na sikart pasiseks didis.gif
Geguzes 29 HCG...


siandien pasiimu savo snaigiukus, tik nezinau dar, kiek ju bus g.gif
vakar vakare Zivile parase, kad is 4 atsildytu visi 4 gyvybingi, saunuoleliai mano ax.gif wub.gif va, tik neaisku, kiek ju isgyveno iki siandienos... g.gif unsure.gif nu, bet jau nebedaug liko laukti, siandien po pietu viska parasysiu mirksiukas.gif
dabar varau slapimo pusles pildyt tongue.gif biggrin.gif

Papildyta:

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 05 18, 12:01)
Violan75,laikau spygas mirksiukas.gif


kumstukus reik laikyt, nes jei spygas laikysi - spygas ir gaus mirksiukas.gif

Inero, *****, baisiai skaudu... verysad.gif cray.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ariwom: 18 gegužės 2010 - 11:12