Įkraunama...
Įkraunama...

nevaldomas apetitas

QUOTE(Song @ 2006 01 23, 08:36)
Tai naujienai jau keletas metu, JAV-berods apie 2000 atsirado g.gif Tiksliai nepamenu rolleyes.gif
Ne efedrinu klases darinys mirksiukas.gif Preparatas, blokuojantis serotonino ir noradrenalino reabsorbcija smegenyse cool.gif


aaa....berods, kazkoks garsus beisbolininkas nuo jo numire JAV, pamenu, buvo aziotazhas. Tas pats konkurentinis mechanizmas sinapsese, kaip ir su efedrinu ar amfetaminu... nieko gero, nebandyciau schmoll.gif

Lieppyte, o kaip miegasi? kaip shirdis?
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 01 24, 01:55)
aaa....berods, kazkoks garsus beisbolininkas nuo jo numire JAV, pamenu, buvo aziotazhas. Tas pats konkurentinis mechanizmas sinapsese, kaip ir su efedrinu ar amfetaminu... nieko gero, nebandyciau schmoll.gif 


mama mia, tai prie jų priprast galima... g.gif aš irgi nerizikuočiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 01 24, 00:55)
aaa....berods, kazkoks garsus beisbolininkas nuo jo numire JAV, pamenu, buvo aziotazhas. Tas pats konkurentinis mechanizmas sinapsese, kaip ir su efedrinu ar amfetaminu... nieko gero, nebandyciau schmoll.gif 

Lieppyte, o kaip miegasi? kaip shirdis?


As ne Lieppyte bet atsakysiu.
Miegasi gerai su sirdim irgi gerai. Ir nereik cia gasdint zmoniu nes jeigu turit 5kg virsvori tai to vaisto niekas jum ir neduos o israso tik tiem kas yra nutuke.
O apsilankyt tam centre tai tikrai visiem kas turi problemu su maistu rekomenduoju.
Man ten padejo ir padeda toliau ir dabar ziuriu visai kitaip i save i savo svori i maista ir dziaugiuosi kad savo gyvenime sutikau tuos zmones kurie ten dirba. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2006 01 24, 11:37)
As ne Lieppyte bet atsakysiu.
Miegasi gerai su sirdim irgi gerai. Ir nereik cia gasdint zmoniu nes jeigu turit 5kg virsvori tai to vaisto niekas jum ir neduos o israso tik tiem kas yra nutuke.
O apsilankyt tam centre tai tikrai visiem kas turi problemu su maistu rekomenduoju.
Man ten padejo ir padeda toliau ir dabar ziuriu visai kitaip i save i savo svori i maista ir dziaugiuosi kad savo gyvenime sutikau tuos zmones kurie ten dirba.  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Labai dėl tavęs džiaugiuosi drinks_cheers.gif klausimėlis: o tuos vaistus su dieta kokia derina ar kaip? Beje, matau pas tave liniuotę dietos, tai jei ne paslaptis, kokios dietos tau tame centre patarė laikytis?
Atsakyti
QUOTE(DjeVu @ 2006 01 24, 10:41)
Labai dėl tavęs džiaugiuosi drinks_cheers.gif klausimėlis: o tuos vaistus su dieta kokia derina ar kaip? Beje, matau pas tave liniuotę dietos, tai jei ne paslaptis, kokios dietos tau tame centre patarė laikytis?


Pagrindine dieta jokios dietos smile.gif
vat gerai pastebejai del tos liniuotes reikes ja trint nes jau nesilaikau dietu jokiu ir niekad nesilaikysiu schmoll.gif
valgau daug net 5 kartus per diena ir svarbiausia viska ka noriu
o svoris krenta smile.gif
atrodo nesamone bet taip jau yra smile.gif
kai susitvarkai savo vidu, kai ismoksti save mylet tokia kokia esi, tai viskas tvarkosi savaime ir nereik kankintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2006 01 24, 11:51)
Pagrindine dieta jokios dietos smile.gif
vat gerai pastebejai del tos liniuotes reikes ja trint nes jau nesilaikau dietu jokiu ir niekad nesilaikysiu  schmoll.gif
valgau daug net 5 kartus per diena ir svarbiausia viska ka noriu
o svoris krenta smile.gif
atrodo nesamone bet taip jau yra smile.gif
kai susitvarkai savo vidu, kai ismoksti save mylet tokia kokia esi, tai viskas tvarkosi savaime ir nereik kankintis smile.gif


O tai tas tabletkas geri ar irgi ne? Nes šiaip įdomu kaip tas svoris krenta nieko su juo nedarant g.gif
Atsakyti
Laba likimo sesės 4u.gif
Jei neturite galimybės kreiptis i "Valgymo sutrikimu centra", rekomenduoju isigyti ten knygą "Kaip įveikti pastovų persivalgymą?" ir užsiimti savygydos programa. Vis šiokia tokia veikla nevaldomo apetito problemos sprendimui.
Bent jau man tikrai pravertė.
Aš esu kažkur aprašiusi programos esmę, jei domina galima susirasti per paiešką. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yclius: 24 sausio 2006 - 11:34
QUOTE(DjeVu @ 2006 01 24, 11:11)
O tai tas tabletkas geri ar irgi ne? Nes šiaip įdomu kaip tas svoris krenta nieko su juo nedarant g.gif


Kai reikejo geriau dabar nebegeriu.
Na bet vien tik tabletkos nepades. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos.O mano kokia baisi problema : AŠ VALGAU NAKTĮ.Tuomet tinka viskas.Nesvarbu kas ir su kuo,bet,kad tik priryti... doh.gif .Jei yra namie saldainių,tai ryte galima rasti kalną popieriukų...Ojei šaldytuve koks vištienos gabalėlis mėtosi,tai jau visai "pravalas",negaliu užmigti,kol jo nesunaikinu.
Aš čia visai rimtai pasakoju,nejuokauju.Kankinuosi,nes ryte apima kaltės jausmas.Tikriausiai supratote,kad nereikalingų kilogramų ant savo kūno turiu tikrai nemažai ax.gif
Atsakyti
SVEIKOS

AŠ TAI VALGAU NE DĖL TO, KAD ALKANA. PAPRASČIAUSIAI VALGAU. KRAMTYMO SINDROMAS. NEJAUČIU NEI SOTUMO, NEI ALKIO, NES VISĄ LAIKĄ VALGAU. O PATS TAS BLOGUMAS, KAD TELIKAS VIRTUVĖJE YRA. JEI NE JIS MAŽIAU LAIKO VIRTUVĖJE PRALEISČIAU. REIKIA TVARKYTI SMEGENIS, MESTI TELIKĄ.
Atsakyti
persivalgymas, ir po jo sąvigraužos , pasišlykštėjimo savimi jausmas mane kamuoja beveik metus, visa beda,kad mintys apie maistą ir apie kūną yra užvaldę visą mano gyvenimą norėčiau kreiptis i valgymo sutrikimų centrą, tačiau žinau, kad ten siuntimo reikia, o pas daktarus dėl tokios problemos eit kažkaip netraukia, tačiau pats gydymas be siuntimo žinau kainuoja nemažus pinigėlius..
tad belieka tvarkytis pačiai, tačiau jei per tiek laiko nesusitvarkiau, nemanau, kad toliau bus lengviau....
Atsakyti
Domse, puikiai tave suprantu nes turiu draugę, kuri taip pat guodėsi kad naktį tiesiog automatiškai prabunda ir nebegali užmogti kol neprisivalgo. Jai taip pat labai svoris nuo to didėja.
O gal būtų galimybė nepalikti nieko nakčiai šaldytuve. Čia aišku būtų paprasčiau jei viena gyveni ir neturi vaikų ar vyro. Reikėtų nusipirkti tiek maisto kad jį per dieną suvalgytum, o nakčiai kad neliktų. O pusryčiauti galima (jei yra galimybė) darbe.
Tai va gal kam ir išeis taip padaryti ir atprasti 4u.gif
Atsakyti