Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

HappyAngel Va čia prašom visa informacija apie tokį kepuriuką

user posted imageuser posted image

user posted image


http://club.osinka.r...54716?&start=45
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 20 gegužės 2010 - 20:24
Sveikos,Tute-o as noreciau gelytes ne tik kepses,bet ir gelytes schemutes.Jei galesi imesk.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 05 20, 21:07)
labai grazi kepuryte,kaip ta gelyte neriasi >?



kaip matau ta gėlytė pagal tą pačia schemą visoms skirtingai gaunasi lotuliukas.gif
o aš galvojau, kad čia tik man nepasisekė nunerti taip kaip parodyta doh.gif
juokingiausia, kad ten net vaizdinė nėrimo medžiaga pateikta, o vis tiek nesigauna.
bet visų gėlytės nors ir skirtingai gavosi, bet šauniai atrodo thumbup.gif
http://www.samodelki.com.ua/node/1002
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 05 20, 20:40)
kaip matau ta gėlytė pagal tą pačia schemą visoms skirtingai gaunasi lotuliukas.gif

lotuliukas.gif ta pati norejau parasyt biggrin.gif
Ale kiek graziu kepuriuku prineret visos wub.gif rezgiau minti panelytei rankinuka prie skrybeliuko nunert,ale ne,groziu prisiziurejau,einu vel kepure pradet mazajai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenyte82 @ 2010 05 20, 19:38)
Sveikos,Tute-o as noreciau gelytes ne tik kepses,bet ir gelytes schemutes.Jei galesi imesk.Aciu.

O tu gali pas mane į svečius užsukt ir parodysiu mirksiukas.gif O gėlytę čia iš galvos nėriau. Ryt bandysiu schemos tada paieškot panašios. Jei nerasiu, tada papiešiu arba nupasakosiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 20, 19:53)
O tu gali pas mane į svečius užsukt ir parodysiu  mirksiukas.gif  O gėlytę čia iš galvos nėriau. Ryt bandysiu schemos tada paieškot panašios. Jei nerasiu, tada papiešiu arba nupasakosiu.  mirksiukas.gif

Uzsukciau,betbiski per toli gyveni nuo manes smile.gif Noriu kokios nors panasios i tavo,gali but ir daugiau sluoksniu.Nuneriai merginai savo tokia labai reta kepse,ir nesugalvoju kaip papuost.
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 05 20, 21:07)
labai grazi kepuryte,kaip ta gelyte neriasi >?

mačiau jau įdėjo nuorodą mirksiukas.gif
Ale tikrai kaip skirtingai visoms gaunasi. Nors dabar pas mane galėjo įtakos turėti, tai kad mažyei galvytei nėriau, tai su kitokiu vąšiuku, nes kitaip būtų per pusę galvos ta gėlytė. Tai aš nėriau su maxi siūlais 0,7 vąšeliu ax.gif Sakau gal tai ir įtakojo g.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 05 20, 21:19)
Puikios kepurytės  bigsmile.gif , saulėtos , linksmos  thumbup.gif  Man pačiai labiau kuklesnės, tai tutės ir Niktės labai labai  wub.gif

Aš šian ir pradėjau narpliot kepuriuką, bet kadangi siūlai margi, jokio raštuko nedėjau  ax.gif

Man irgi gražios tos margos, bet pati asmeniškai labiau mėgstu kuklesnes ax.gif

QUOTE(liamuna @ 2010 05 20, 21:20)
Labai dailios visu kepurytes  thumbup.gif

manoji katik baigta, berniukiska

Va kažkas sakė kad nėra berniukams kepuryčių bigsmile.gif Labai šauni mirksiukas.gif

Aš pačių aplikacijų daug turiu į kompą išsiseivinusi, ale taip ir neteko kažkaip pabandyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 05 20, 19:19)
Puikios kepurytės  bigsmile.gif , saulėtos , linksmos  thumbup.gif  Man pačiai labiau kuklesnės, tai tutės ir Niktės labai labai  wub.gif

Aš šian ir pradėjau narpliot kepuriuką, bet kadangi siūlai margi, jokio raštuko nedėjau  ax.gif

Ačiuks. 4u.gif
Laukiam tavojo rezultato. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 05 20, 22:04)

Va kažkas sakė kad nėra berniukams kepuryčių  bigsmile.gif Labai šauni  mirksiukas.gif



aciuks.gif
Papildyta:
O man atrodo kad ta gele turi but is labai storu siulu, kad taip susisuktu.
Bet kokiu atveju visi variantai labai patiko, nes neiprasta gele gaunasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 05 20, 21:20)

manoji katik baigta, berniukiska


kokia grazi bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
liamuna sauni kepuryte wub.gif

visu kitu irgi nuostabios wub.gif
Atsakyti
Labuka ! Gal netycia turi shemyte ? As jau amziu amzius ieskau savo berniukui kepurytes shemutes ,bet vis nesekmingai .. Mergytem daug visokiu yra ,o berniukam beveik nieko ,jei ir andu kokia tai be shemos .. ax.gif

QUOTE(liamuna @ 2010 05 20, 19:20)
Labai dailios visu kepurytes  thumbup.gif

manoji katik baigta, berniukiska

user posted image

Atsakyti