Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(Luana @ 2010 05 21, 10:39)

Rodau ir aš dar vieną savo bandymą blush2.gif




gražus tas tavo bandymas. man ypač patinka tas vidurinis kepuriuko raštelis, reiks pagaliau ir man tokį nert.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 05 20, 22:20)
Labai dailios visu kepurytes  thumbup.gif

manoji katik baigta, berniukiska

user posted image


Koks grožis, ir aš norėčiau savo vyriukui tokios!
Gal gali schemutę, ar aprašymą! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 05 21, 10:41)
labai daili

QUOTE(Shoricel @ 2010 05 21, 10:47)
gražus tas tavo bandymas. man ypač patinka tas vidurinis kepuriuko raštelis, reiks pagaliau ir man tokį nert.

Ačiū labai už padrąsinimą 4u.gif , dabar jau reikės bandyt kažką rimčiau merginom kurt biggrin.gif , o tas raštelis tai ir man toks vasariškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 05 20, 23:28)
deja schemutes ner, pacios kepurytes rastas paprastas, 2 st su uzmetimu, 2 a., sachmatine tvarka, tik kad si 4u.gif ulai 3 spalvu. O masinyte tai ziurejau i aplikacija i neriau atskirom dalim, paskui prisiuvau.  4u.gif

QUOTE(Agnesyte @ 2010 05 21, 10:51)
Koks grožis, ir aš norėčiau savo vyriukui tokios!
Gal gali schemutę, ar aprašymą!  blush2.gif

jau to paties buvo klausta praeitam psl wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 20, 15:24)

O aš ne tokia vasariška  ax.gif

user posted image

Oho kokia jūs greita thumbup.gif Labai gražu. Galit pasakyt kokius siūlus naudojot?

*Ir dar noriu pasiklaust merginų kaip jūs prisiuvat gėlytę? Kabinat keliose vietose ar prisiuvat kiekvieną lapelį?
**Kur perkat gražiuosius karoliukus ar sagutes?
Ačiū kas pasidalins žiniom 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2010 05 21, 11:43)
Oho kokia jūs greita  thumbup.gif Labai gražu. Galit pasakyt kokius siūlus naudojot?

*Ir dar noriu pasiklaust merginų kaip jūs prisiuvat gėlytę? Kabinat keliose vietose ar prisiuvat kiekvieną lapelį?
**Kur perkat gražiuosius karoliukus ar sagutes?
Ačiū kas pasidalins žiniom 4u.gif  4u.gif

Į mane tai tu galima kreiptis mirksiukas.gif Šitas raštelis greit einasi. Pora vakarų ir kepytė. ax.gif Siūlai tai čia YarnArt Violet. Kai šituos pabandžiau, tai į Maxius net žiūrėt nenoriu blush2.gif Tie Violet tokie minkštučiai thumbup.gif Labai gera jais nerti.
Gėlytę siūnu tai įvairiai. Jei keli sluoksniai lapelių, tai pačius apatinius kabinu ir siūnu. Jo, kiekviena lapelį, nes kitaip atstoję man būna. Karpliukų tai kiekvienoj beveik parduotuvėj yra, kur siūlais prekiauja. Nežinau, kokiam tu mieste, bet VLN universalinėj labai daug visokių karoliukų. Gal kitos mergaitės patars daugiau. ax.gif
Papildyta:
NENYTE Įdedu gėlytes, kažkas panašaus ax.gif Ten spausk ant pav, atsidarys daugiau mirksiukas.gif Jei nori didesnės schemos, kai įeini į tą psl, tai šone spausk Все размеры ir Оригинал

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Nežinau, kokiam tu mieste, bet VLN universalinėj labai daug visokių karoliukų. Gal kitos mergaitės patars daugiau. ax.gif
[/quote]


universalinėj yra, tik ten kainos žymiai didesnės nei kitur.
man patiko, netoli esanti kita siūlų parduotuvė ,,Siūlų oazė" (Kalvarijų g. 45 netoli turgaus) ten tie patys maxi siūliukai porą litų tai tikrai pigiau. o dabar dar kiekvieną darbo diena nuo 10 iki 11 val. visoms prekėms taikoma - 10% nuolaida. Akcijos trukmė - nuo gegužės 17 d. iki rugpjūčio 31 d. nors tiesą pasakius aš buvau, savaitgalį, bet man tą nuolaidėlę pritaikėsmile.gif, tai manau, kad ir kitą valandą nuėjus, jei gražiai nusišypsosit tai ir jums pritaikys. bet va tų YarnArt Violet siūliukų ten nemačiau schmoll.gif aš savo kepurytes nėriau iš YarnArt Tulip. šiaip siūliukas gražus ir blizgesio turi, bet kaip supratau , tai su YarnArt Violet lengviau neriasi, tai reiks man šitų pasiieškot.
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 05 21, 12:10)
...........aš savo kepurytes nėriau iš YarnArt Tulip. šiaip siūliukas gražus ir blizgesio turi, bet kaip supratau , tai su YarnArt Violet lengviau neriasi, tai reiks man šitų pasiieškot.

Čia kaip kam patinka. Vienom vieni geri, kitom kiti. Tie Tulip tai tubūt tokio pat storio, kaip ir Violet. Tik nesuprantu, kas per sudėtis jų? g.gif Parašyta 100% MICROFIBER http://www.yarnart.i...tay.aspx?uid=90 Tai kas čia do velnias? Man patinka tik 100% natūralūs. Vilna, medvilnė.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 21, 14:18)
Čia kaip kam patinka. Vienom vieni geri, kitom kiti. Tie Tulip tai tubūt tokio pat storio, kaip ir Violet. Tik nesuprantu, kas per sudėtis jų?  g.gif  Parašyta 100% MICROFIBER   http://www.yarnart.i...tay.aspx?uid=90 Tai kas čia do velnias? Man patinka tik 100% natūralūs. Vilna, medvilnė.



o aš pati ir neapsižiūrėjau doh.gif
kai pirkau tuos Tulip, tai prie jų ant lentynos buvo parašyta 100 proc. medvilnė, tai ir nesukau sau galvos. buvau įsitikinusi, kad medvilnė. tiksliai, o tas microfiber nesuprasi ką reiškia schmoll.gif
Atsakyti
Microfiber-pasižymi minkštumu, tvirtumu, sugertumu, vandens pralaidumu, kvėpavimu, man asmeniškai ir drabužiai iš šio pluošto patinka ir siūlai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 21 gegužės 2010 - 13:42
Sveikutės, auksarankės, tiek grožybių prisižiūrėjau, tai panorau ir aš savo dukrytei nunerti, kokią paprastutę kepurytę, tik gėda net pasakyt, nemoku tvarkingai net blyno viršugalvyje nunerti, kad tolygiai didėdų blush2.gif
Gal galėtumėt parašyti, kaip reikia didinti akių skaičių kiekvienoje eilutėje, noriu pagauti sistemą kaip daroma. Galiu nerti tik aklai pagal schemą, bet man užstrigo tute 28 ta balta su žaliom "kvarbatkėlėm", kad nieko kito nenoriu blush2.gif Jei sugebėsiu tvarkingai blyną nunerti tai gal ir toliau kaip nors gausis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintė: 21 gegužės 2010 - 14:39
pirmam psl parodyta, kaip gražiai didinti
Atsakyti