Įkraunama...
Įkraunama...

Baby sound - vaikelio širdelės plakimui klausytis

QUOTE(~Rojana~ @ 2012 04 20, 19:10)
Buvau nutarusi isigyti si aparaciuka, vien del idomumo, o ir teveli norejom nudziuginti nes jam vis nepavyksta pajusti kai musu maziukas spardosi, kai tik uzdeda ranka taip maziukas guli ramut ramutelis smile.gif Bet paskaicius toliau persigalvojau. Kadangi nestumas be komplikaciju, savijauta gera tai tikriausiai nera ko trukdyti musu aukseli. Kai nueinam pas gydytoja tai ji vis leidzia paklausyti sirdele, nors ana kart pastebejau kad kai tik gydyt.pridejo ta aparata prie pilvuko tai maziukas pabego ir isitaise visai kitoje pilvuko puseje. Tai tikriausiai jis viska kuo puikiausiai jaucia ir jam tai nepatinka, kitaip guletu ramus  ax.gif
Cia manau pagal kiekvienos pasirinkima smile.gif

drinks_cheers.gif Lygiai taip pat ir man buvo drinks_cheers.gif

QUOTE(stelute88 @ 2012 06 27, 12:40)
Mes turim nusipirke,bet dar nenaudojom,parasyta,kad tik nuo 21sav,mum dar tik 17sav nestuke.gif greit tikrai isbandysim ax.gif manau geras dalykas thumbup.gif


kazka blogai perskaitet, baby sound rodo jau nuo 12sav. o bebe sound veliau.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Koki patartumete nusipirkti?
Atsakyti
As irgi pradejau dometis blush2.gif bet noriu dar su gydytoja pasikonsultuoti ax.gif
Atsakyti
Kas iphone turi gali parsisiust istethoscope app uz dyka. Tik naudot reikia ausines kurios neturi laisvu ranku irangos. Mes bandem, nepagaunam sirdutes, bet gal kiek ankstoka vis dar...
Atsakyti
Man kai nestumas komplikuotas, tai sitas prietaisiukas issigelbejimas, nes pastoviai nerimauju del vaikucio. O cia pasiklausau sirdeles ir ramiau tampa wub.gif Negi vazinesi echoskopo daryti kas savaite...
Atsakyti
Gal kas gali placiau ka pasakyti apie si aparaciuka? Aparaciukas Planuoju draugei dovanu nupirkti. Ar vertas situ pinigeliu? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš taip pat rekomenduočiau, ypač toms, kurios dėl visko nerimauja biggrin.gif Bus ramiau, kai kas vakarą pasiklausysite, jog širdutė plaka.
Atsakyti
beta.lt matau siandien akcija dopleriams yra bigsmile.gif mirksiukas.gif jei kam aktualu siuo metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2012 10 17, 11:35)
beta.lt matau siandien akcija dopleriams yra  bigsmile.gif  mirksiukas.gif jei kam aktualu siuo metu  4u.gif


drinks_cheers.gif

https://beta.lt/viln...track_type=name

Gal kas turi butent toki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 10 17, 14:37)

draugei dovanu neperseniausiai toki pirkau. Tai patenkinta. Ji kai kudesne, tai nuo 13 sav jau girdejosi plakimas širdelės 4u.gif
Atsakyti
Čia tai tų angel sound kaina lb didelė, iš ebay galima už 19 dol užsisakyt, tai net 60 Lt nekainuotų
Atsakyti
Aš naudojau AngelSounds nėštumo metu (būtent tokį, kokį parduoda beta.lt), kai buvau 11 savaičių ir 4 dienas nėščia pirmą kartą aptikau vaikiuko širdies plakimą smile.gif
Atsakyti