Įkraunama...
Įkraunama...

Baby sound - vaikelio širdelės plakimui klausytis

Mergaitės, gal esat mačiusios kitokių aparačiukų, ne tik Angel Sound?
Atsakyti
Turejome, bet mums nepatiko sis aparaciukas todel, kad tik uzesys kazoks girdejosi - daugiau nieko nepavyko isgirsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shennon @ 2012 12 11, 00:38)
Turejome, bet mums nepatiko sis aparaciukas todel, kad tik uzesys kazoks girdejosi - daugiau nieko nepavyko isgirsti smile.gif


Nemokejote rasti:) puikai girdisi sirdele blush2.gif
Atsakyti
Labas, mamytės 4u.gif
Kaip suprantu naudojant angel soud reikalingas gelis toks kaip echo. Kur jį ir už kiek galima būtų įsigyti g.gif Dėkui.
Atsakyti
Turiu Angelsound. Veliasniame nestume naudojau ir be gelio - veike puikiai. Kartais reikdavo paieskoti, i kuria puse dukruze budavo pasisukus. Pats nuostabiausias jausmas - girdeti savo dar negimusios mazyles sirdukes plakima. wub.gif girdedavosi ir stipresni judesiai - toks wuuuush garsas. wub.gif

Samanta, geli maciau galima isigyti amazon.co.uk uz £2.25. Kiek siuntimas kainuoja - neziurejau. Dar per ebay galima paieskoti.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif

VAISIAUS ŠIRDIES TONŲ KLAUSYTUVAS


Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2012 12 25, 17:42)
Labas, mamytės  4u.gif
Kaip suprantu naudojant angel soud reikalingas gelis toks kaip echo. Kur jį ir už kiek galima būtų įsigyti  g.gif Dėkui.


Tas gelis buna komplektacijoje.
Atsakyti
as ir turiu sita geri.nors mes dar nedideli bet tikrai galima isgirsti nuostabiu garsa. smile.gif is pradziu galvojau,kad zarnos ten taip vartosi ale neeee biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lara86 @ 2013 01 14, 09:49)
as ir turiu sita geri.nors mes dar nedideli bet tikrai galima isgirsti nuostabiu garsa. smile.gif is pradziu galvojau,kad zarnos ten taip vartosi ale neeee biggrin.gif



Kur pirkote? Aš irgi pirkčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eco woman @ 2013 01 14, 12:47)
Kur pirkote? Aš irgi pirkčiau  4u.gif

as is vienos papamos perpirkau smile.gif
Atsakyti
Aišku, aš ir perpirkčiau, bet nelabai kas parduoda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eco woman @ 2013 01 14, 18:26)
Aišku, aš ir perpirkčiau, bet nelabai kas parduoda  blush2.gif

na gal kas parduos dar smile.gif
Atsakyti