Įkraunama...
Įkraunama...

Baby sound - vaikelio širdelės plakimui klausytis

QUOTE(dainiuke @ 2009 05 12, 17:23)
o mes nusipirkome ir buvome labai patenkinti, sirdeles klausemes nuo 12 savaites ir sis aparaciukas mum suteike daug ramybes belaukiant leliaus. tiesa, pradzioje nusigandome, kad nieko negirdime, bet pasirodo reikia pasitepti pilvuka su zele, tuomet puikiai viskas girdis, kaip medziagos per placenta keliauja ir visoki kitoki idomus garsai  wub.gif tada nusipirkome zele skirta echoskopui, ir tikrai super. jei kam reikia galiu perleisti si aparaciuka su zele uz 90 lt.  mirksiukas.gif

Nebutina net zele tepti, uztenka kokiu riebesniu kremuku pilvuka patepti ir tada daug geriau girdisi. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,aš gal neatydžiai skaičiau,bet kur ir už kiek galima tą Baby soundą nusipirkti ?smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mes nusipirkome irgi tokio tipo aparaciuka,vadinasi Heart to Heart,bet neimanoma nieko ishgirsti,o nestumui jau 21 savaite,niekaip nerandame sirdele kur plaka...pas daktara viskas kuo puikiausiai girdisi....nesuprantu,ar cia aparatas kaltas ar kas....
Atsakyti
Mes uzsisakeme Baby Sound aparateli, kur nuo 12 sav. jau galima sirdele isgirsti, tai ziuresim, kai gausim ji, ar pasitvirtins, ar teks nusvilti... smile.gif
Atsakyti
jei kam nebereikalingas tas aparačiukas mielai nupirkčiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 05 05, 12:43-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2009 05 05, 12:43)
drinks_cheers.gif  Man irgi nepasiteisino, kai pradėjau jausti judesius tik tada su juo pradėjo ir širdelė girdėtis.O tada jis jau man tapo nebereikalingas  smile.gif  Tai, kad girdisi nuo 12-13 savaitės yra visiška nesąmonė, tik nervų daug susigadinau, nes nerimavau, kad vaikiukui kas negerai, jei jo negirdžiu.  schmoll.gif
Geriau nemėtyti pinigų.


na, tu neteisi..
man gydytoja surado sirdute taip dar 10 savaiciu smile.gif
reikejo paieskoti, kol surado, bet po to aiskiausiai klausemes plakimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adaida: 10 liepos 2009 - 14:55
Gal kuri parduoda? 4u.gif
Parasykite i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Parduodu uz 85 lt, gyvenu Vilniuje. Pirktas pries mazdaug savaite is www.jusuvaikui.lt, tad yra garantija, dezute, instrukcija, dopleris veikia kuo puikiausiai.

Parduodu, nes nestumas nera komplikuotas, viskas ok, praejome kritini kaikotarpi, vaikas sauniai auga, tad man kaip ir nereikalingas tas dopleris... Manau, labiau praverstu toms, kurios turi daugiau pagrindo nerimauti.
Atsakyti
Dopleris kol kas rezervuotas smile.gif
Atsakyti
Doplerio rezervacija atsaukiama, neatsako pageidavusi forumiete. Taigi, dopleris toliau parduodamas, jei tik kam prireiktu... Kas Vilniuje gyvena, galetu dopleri ir isbandyti pries perkant - savo sirdi galima girdeti ir neissitepliojus kremais/ zele/ aliejais. O vaikiuko sirdies kartais tenka paieskoti ilgiau, priklauso nuo to, kaip jis ten isitaises, ar juda stipriai ir pan. Pirmakart ieskojau gal 15-20 min. kol pagavau "garveziuko" bildejima. Taip skamba maziuko sirdeles duziai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UpeJura: 12 rugpjūčio 2009 - 17:05
Parduodu Angel Sounds dolperiuką širdelei klausytis wub.gif
Kaune, bet galiu ir siųsti 4u.gif
Mamytės jūs nelabai gal žinojote kada ir kaip jį naudoti blush2.gif Jis skirtas ne tik kritiniam laikotarpiui, bet visam nėštumui, pradėjus sekti judesiukus, o ypač prieš gimdymą. Juk būna patingi mūsų varliukai judėti, arba judesiai būna silpnesni, tuomet dėl šventos ramybės, kad nereikėtų kankintis belaukiant vizito pas gydytoją galima nusiraminti wub.gif išgirdus šiuos nuostabius TUK TUK ... TUK TUK be to, šiuos garsus galima ir įrašyti thumbup.gif
Kaina 100lt.[/font]
user posted image
Atsakyti
Aš jo labai norėjau nuo 6 sav (kai pamačiau 2 brūkšniukus) iki 16 sav (kai pajutau pirmąjį bum bum), o paskui iš judesiukų sprendžiu, kad viskas gerai. Tad mano nuomone tai tikrai nereikalingas daiktas schmoll.gif
Atsakyti