Įkraunama...
Įkraunama...

Baby sound - vaikelio širdelės plakimui klausytis

QUOTE(Lina2003 @ 2009 05 11, 19:13)
bet pirkt tikrai nepatariu.

teisybe, as irgi buvau nusipirkus, bet grazinau atgal, nes kokybe netenkino. daug daugiau nervu susigadini nei dziaugsmo patiri.. kol pagauni ta sirdutes plakima reikia gerai pavargti, daug pasalinio triuksmo sukelia pats aparaciukas, salta plastmases gabala spaudi prie pilvo, vaikiukas pradeda spardytis, jam matyt nepatinka, zodziu be reikalo ismesti pinigai mano nuomone.
Atsakyti
As galiu parduoti uz 50lt,tikrai nenutrintas ir nesunesiotas,naudojau visai neilgai. smile.gif Mokejau 100lt,su dezute ir instrukcija smile.gif Galeciau siusti i kita miesta smile.gif
Toks: user posted image
Atsakyti
Pas mane vat toks:
user posted image

Nuo 12 savaites sirdeles negirdejau, bet nezinojau, kad reiktu kazkuo pilveli patepti, kad girdetusi, tikrai pradejau girdeti nuo 15 -16 sav. Labai praversdavo tom dienom, kai sumazedavo judesiukai. Paskutiniais menesiais skaiciuodavau su juo leliuko tonus.
Del pasaliniu garsu ar mazesniu garsu galiu atsakyti, kad tikriausiai reikejo pakeisti baterija.

Kadangi man jis nebereikalingas galiu parduoti 4u.gif Rasykit i AZ
Atsakyti
Ar dar yra parduodanciu? parasykite i az
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(strazdaneles_ant_veido @ 2010 01 12, 13:53)
Ar dar yra parduodanciu? parasykite i az
Aciu 4u.gif

as taip pat labai jo noreciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte1982 @ 2010 01 16, 15:09)
as taip pat labai jo noreciau blush2.gif


as nusipirkau, bet neisgirdau sirdutes ... tai siek tiek nusiminiau, bet bandysiu kita savaite vel ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(strazdaneles_ant_veido @ 2010 01 17, 19:40)
as nusipirkau, bet neisgirdau sirdutes ... tai siek tiek nusiminiau, bet bandysiu kita savaite vel ieskoti  smile.gif

reikes ir man kur nors nusipirkti smile.gif
Atsakyti
as irgi noreciau tokio aparaciuko, gal kamnors jau toks daigtas nebereikalingas? smile.gif
Atsakyti
Sveikos ar yra dar parduodanciu tu aparateliu.. nes mano leliukas nelabai smarkiai juda tai gydytoja tiesiog patare jei leidzia galimybes toki nusipirkti.. smile.gif tad jei kas parduodat tai i az aciu.. 4u.gif
Atsakyti
Labukas, man irgi tokio reikėtų ax.gif Parašykit į AŽ. Aš iš Klaipėdos
Atsakyti
dopleriai
Atsakyti
Aš pirkau padėvėtą iš Ebay, pirmojo nėštumo metu buvau begalinėje euforijoje ir norėjosi visko visko biggrin.gif. Šiaip visai smagu būdavo pasiklausyti širdutės, bet tikrai nekasdien tai darydavau. Sakyčiau smagi pramoga pirmagimio besilaukiančioms smile.gif.
Atsakyti