Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXV TEMA,

QUOTE(loretita2 @ 2010 05 18, 19:46)
O jaunuju valso nebus. Ilgiausiu metu gali pries islydint miegot, arba kai paleidziami zibintai g.gif

Bus bus, kai tik pakilsim nuo stalo tada ir bus valsas.
Dėl ilgiausių metų gal pasitarsiu su muzikante g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 05 18, 19:16)
biggrin.gif  xe sveika sveikute- vadinas debiutuosim kartu ta pacia diena ir dar Vilniuje thumbup.gif
na kas liecia tortus- as cia nepatarejasm nes tuom patys jaunieji rupinasi, o musishkis bus tik juoko formos, kaip praeitoje temoje is dezuciu buvo parodyta su palinkejimais blush2.gif

O, kaip faina kad pirsliausim viena diena. drinks_cheers.gif thumbup.gif Pas mus tai vestuves rusu-lenku, tai torta nuo pirsliu reikia normalu pirkt, nera pas juos to pasizadejimo torciuko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Totosha1980 @ 2010 05 18, 20:59)
O, kaip faina kad pirsliausim viena diena. drinks_cheers.gif  thumbup.gif  Pas mus tai vestuves rusu-lenku, tai torta nuo pirsliu reikia normalu pirkt, nera pas juos to pasizadejimo torciuko. ax.gif


Aaaaa ax.gif tai jop,pas anuos biski kitaip viskas.Na maniskes nedideles, be jokiu palydu, poru ir pirsliu, mes tiesiog liudininkais einam, bet va prie to pacio biskuti renku ir zaidimukus, ir staigmeneles visokias, vistiek noris nors biskuti nustebinti, o ne eiline pjanke padaryt biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,prisijungiu prie jusu temeles,nes man si laime nusimato rugsejo 4d. biggrin.gif tai lig laiko ir yra,bet galvoju jau reiktu ruostis,pasiskaityt,gal kokiu nauju ideju pamesit smile.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif smagu, kad jau yra nauji namuciai mirksiukas.gif 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(cūgga @ 2010 05 18, 21:58)
Bus bus, kai tik pakilsim nuo stalo tada ir bus valsas.
Dėl ilgiausių metų gal pasitarsiu su muzikante  g.gif


o seimos zidinio nedegsit? rolleyes.gif
Atsakyti
patarkit kaip iteikti seimos banka,ir kada? 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri turit pasaka apie 4 zvakes? Buciau labai dekinga, jeigu imestumet man i az hi.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 05 18, 22:55)
sveikutes mirksiukas.gif  smagu, kad jau yra nauji namuciai mirksiukas.gif  4u.gif 
Papildyta:
o seimos zidinio nedegsit? rolleyes.gif


agam,as irgi pasigedau zidinuko ax.gif
Atsakyti
ar mano klausimai kvaili ar tik seip nenorit manes priimt i savo buri nei senoj nei sitoj temoj cry.gif
Atsakyti
QUOTE(minii @ 2010 05 18, 22:01)
patarkit kaip iteikti seimos banka,ir kada? 4u.gif


Šeimos banką aš teiksiu irgi kada dar nenusprendžiau, bet tikrai ne pradžioje. Pasakysiu kad jau esate šeima, o kiekvienoje šeimoje turi būti atsakingas už finansus ir tada įteiksiu šeimos banką ax.gif
Manau kad kažkaip panašiai.

Merginos jūs prieš kiek laiko nuomojatės sukneles, ir ar derinate prie pamergių blush2.gif
Nes aš jau kaip ir norėčiau išsirinkti kažką, bet dar nežinau kaip pamergės atrodys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2010 05 19, 08:50)
Šeimos banką aš teiksiu irgi kada dar nenusprendžiau, bet tikrai ne pradžioje. Pasakysiu kad jau esate šeima, o kiekvienoje šeimoje turi būti atsakingas už finansus ir tada įteiksiu šeimos banką  ax.gif
Manau kad kažkaip panašiai.

Merginos jūs prieš kiek laiko nuomojatės sukneles, ir ar derinate prie pamergių  blush2.gif
Nes aš jau kaip ir norėčiau išsirinkti kažką, bet dar nežinau kaip pamergės atrodys ax.gif


g.gif Na manau cia ziurint, kokie vestuviu reikalavimai, kaip jaunoji pageidauja, bet mano galva derintis prie pamergiu kvaila, juk ne i pamerges ainat biggrin.gif Jas visas nustelbti reikia thumbup.gif , nes jus vestuviu "galva".Na as pries 2 menesius dairiausi kazkur tu sukniu, bet kainos nesvietiskos-tai nuoma atkrito iskart cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 05 19, 07:59)
g.gif  Na manau cia ziurint, kokie vestuviu reikalavimai, kaip jaunoji pageidauja, bet mano galva derintis prie pamergiu kvaila, juk ne i pamerges ainat  biggrin.gif  Jas visas nustelbti reikia  thumbup.gif  , nes jus vestuviu "galva".Na as pries 2 menesius dairiausi kazkur tu sukniu, bet kainos nesvietiskos-tai nuoma atkrito iskart cool.gif


Matai aš vakar jau kaip ir nusižiūrėjau. Bet dar pavažinėsiu aišku, juk iki rugpjūčio dar laiko daug.
Mano jaunoji nori kad derėtų visos, ir aš ją pilnai suprantu smile.gif
Atsakyti