Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Vilniuje- III

QUOTE(žieduotoji @ 2012 11 14, 08:14)
Sveikos, gal ką nors žinote apie sporto klubą Kalinausko g. šalia pylimo poliklinikos?

pas juos yra galimybė pamėginti nemokamai pirmą kartą, bent aš kai jiems parašiau užklausimą tai suteikė nemokamą treniruotę, bet nepasakyčiau, kad kažkas įspūdingo, gražu, tvarkinga, bet vietos mažai, treniruoklių salė maža.
taip pat kaip rašė jolantabart įvertinkite, kad automobilį reiks parkuoti mokamoj vietoj jei ne viešuoju transportu atvažiuosit, tai sporto kaina labai nekokia gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egivela @ 2012 11 12, 19:19)
Sveikos 4u.gif

Gal atsiras tokių, kurios šiuo metu sportuoja Active Gym sporto klube Antakalnyje ax.gif
Labai domina aerobikos užsiėmimai.Ar  labai daug sportuojančių? Ar pakankamai laisvai galima sportuoti, nereikia ieškoti vietos kojai pastatyti ir lipti kitoms ant kulnų? smile.gif
Gal kas suteiksite daugiau info  ax.gif  Ačiū!

Sveika, aš irgi planuoju ten eiti. Atsiliepkit kas nors ir papasakokit. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egivela @ 2012 11 12, 20:19)
Sveikos 4u.gif

Gal atsiras tokių, kurios šiuo metu sportuoja Active Gym sporto klube Antakalnyje ax.gif
Labai domina aerobikos užsiėmimai.Ar  labai daug sportuojančių? Ar pakankamai laisvai galima sportuoti, nereikia ieškoti vietos kojai pastatyti ir lipti kitoms ant kulnų? smile.gif
Gal kas suteiksite daugiau info  ax.gif  Ačiū!


Aš ten sportuoju, bet beveik mėnesį atostogavau ir buvau išvykus. Bet jau pora kartų po atostogų buvau nuėjus, tai vietos tikrai visoms užtenka. mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsidarė sporto klubas Oze. Gal kas jau buvot? Nuotraukose - tai oij, kaip gražu ir stilinga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Glascha @ 2012 10 02, 15:03)
kadangi as ten lankiau tik grupinius uzsiemimus, o dabar noriu treniruokliu sale lankyt, tai turiu klausima del treneriu, kai pradedi lankyt, tai ar padeda treneriai, nors pirmom dienom, ar paaiskins kaip naudotis treniruokliais? ar tai mokama paslauga?nes kitame klube lankiausi treniruokliu saleje ten trenerio nerasi, o jei kas neaisku, imk treniruote su treneriu, kuri apie 80 lt kainuoja.  ar galima tiketis nemokamos treneriu pagalbos?  smile.gif

Nu šiaip reikia su juo susitarti, ten administratorių paklausti, konsultacija nieko nekainuoja, pasakys kokius ir kiek pratimų reikia daryti, ką ten nori tobulinti ir pan. Jeigu norėsi, tai manau ir paaiškins kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(jolantabart @ 2012 11 21, 20:19)
Atsidarė sporto klubas Oze. Gal kas jau buvot? Nuotraukose - tai oij, kaip gražu ir stilinga. ax.gif


Sveiki

As buvau jau porą kartų smile.gif . Ten iš tikrųjų gražu ir stilinga, viskas nauja, švaru, treniruokliai irgi geri. Buvau kolkas vienoj grupinėj treniruotej, tai ryte nedaug labai žmonių, kas irgi gerai. Minusai: man nelabai malonu eiti per prekybos centrą link to klubo. Iš ryto dar nieko kai tuščia, bet vakarais ar savaitgaliais tai kažkaip nelabai man patiktų. Ir dar ten labai prietema, nes langų gi visiškai nėra, tai kai Lietuvoje saulės ir šviesos ir taip nedaug, kažkaip norėtųsi daugiau dienos šviesos, nors aišku, kad ten įkurus sporto klubą nelabai gausis smile.gif
Na ir vandens pramogų ten nėra, tik pirtys, bet pavyzdžiui garinė pirtis visiškai mažutė, max 3 žmonėm (ten pirtys vyrams ir moterims atskirai).
Va tokie mano pirmieji įspūdžai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skrebutis @ 2012 11 22, 17:22)
Sveiki
As buvau jau porą kartų  smile.gif

Ačiū už įspudzius, reiks kada apsilankyti.. Vat tas man irgi seipsau, jog reikia eiti per prekybos centrą.. Nors gi nieko cia TOKIO g.gif
Atsakyti
Na va, pasidalinsiu įspūdžiais.
Nusipirkau abonementą į Active Gym. Super personalas, visi mandagūs, draugiški. Aplinka tvarkinga, aerobikos salė didelė, daug treniruoklių, persirengimo kambariai sutvarkyti, pakankamai dušų ir fenų. Yra ir pirtelių, tik dar kol kas nespėjau apsilankyti smile.gif
4u.gif
Likau labai patenkinta smile.gif Manau, dar ne vieną abonementą pirksiu.
Atsakyti
QUOTE(skrebutis @ 2012 09 17, 12:06)
O kiek kartų į savaitę tu vaikštai?
Aš kolkas ten vieną kartą buvau kalanetikoj pas Rita. Viskas patiko. Salė mažoka, bet jie daug žmonių nepriima, tai ok. O kad dušo nėra, tai truputį nepatogu, bet aš irgi iš karto namo važiuoju, tai nieko baisaus.
O gal kas ten buvot jogoj?
Aš norėjau užsirašyti į pilates su bodyflex, bet man pasakė, kad tos treniruotės dar nevyksta, nes nesusirenka grupė, tai nelabai supratau, kaip tavo draugė lanko  g.gif



As lankau Vijoj pinavijoj joga jau nuo vasaros. Einu du kart per savaite pas skirtingus trenerius. Man tai super. Borisas veda Birmos joga - ji tokia ramesne, labiau akcentuojamas taskinis masazas, atsipalaidavimas, lengvi pratimai. Pirmus kartus treneris labai letai ir aiskiai pasako kaip ka daryt, kad neiseitum po treniruotes su isvarza smile.gif) o kai jau bunam visi treniruotej is seniau lankanciu susirinke, tai treniruote daug intensyvesne buna smile.gif man tai labai patinka pas ji. papasakoja apie ivairiu organu reiksmes, siek tiek astrologijos, nu zodziu, liuks. daug zmoniu nesusirenka, tai atmosfera labai jauki buna.
o pas Dainiu treniruotes yra klasikines jogos daugiau, pagrindines asanos. labai faina, kad kaskart vis kitokia treniruote buna, vis nauji pratimai, gerai suderinta ir dinamiska: padirbam padirbam, tada atsipalaiduojam, taip kelis kart per treniruote.
minusu kol kas neatrandu, visiskai salia namu, kainos ir kokybes santykis, mano nuomone, geras. zodziu, labai rekomenduoju isbandyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fraseze: 25 lapkričio 2012 - 15:00
Ką galėtumėt pasakyti apie LT Gym (Pasažas pas Juozapą)? Ar ten vyksta ka-kokie grupiniai užsiėmimai (aerobika, kalanetika ir pan.)? Nes jų puslapyje nerandu informacijos g.gif
Atsakyti
Buvau ir jau turiu abonementą. Man viskas kol kas labai patinka. Puikus personalas ir tikrai stengiasi, kad žmonės jaustųsi konfortabiliai. Kad tik taip ir toliau būtų.. 4u.gif

QUOTE(jolantabart @ 2012 11 21, 20:19)
Atsidarė sporto klubas Oze. Gal kas jau buvot? Nuotraukose - tai oij, kaip gražu ir stilinga. ax.gif

Atsakyti
Sveikos merginos,
gal kurios nors esate girdejusios apie treniruotes salia Šeškinės turgelio, esanciame monolite? Gal zinot kada vyksta uzsiemimai ir kokia kaina? Jei gerai girdejau tai ten uzsiemimus veda trenere Vilma, bet neesu isitikinusi smile.gif
Atsakyti