Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėti ruoštis vestuvėms?

QUOTE(linuciukas @ 2005 01 18, 12:49)
daba kiek zinau labai populiari shampanine spalva... unsure.gif
tai gal ir aktualu...

na mano matai suknia buvo gelsvo audinio ir ant virshaus nerinys...
tai kaklaraishtis turejo buti butinai gelsvas.... cool.gif


na tada aishku kitas reikalas

Toja, mano puokshte buvo labai paprastute, vienintele mano uzhgaida buvo, kad ji butu ish ramuniu, kas gal ne taip dazna kaip pvz. rozhes. Chia va gal geriau matosi
user posted image
Atsakyti
Zinai, ir bateliais is anksto pradek rupintis. As ieskojau pusantro menesio!!! ohmy.gif
Mano suknele buvo gana neiprasta: korsetas bordo spalvos, aptrauktas siuvinetu tiuliu, sijonas - grietineles spalvos, trapecijos formos, su neilga prisegama "uodega". Puokste irgi - is bordo spalvos kaliju. Bet atrode thumbup.gif Na, cia mano manymu blush2.gif
user posted image

Atsakyti
Rasvyte, kadangi 13 mano laimingas skaicius tai kaskaip data neatrodo baisi, beje ir su mano gimimo data sutampa biggrin.gif
Beje norejau paklaust pries kiek laiko sukneles rinkotes?
Atsakyti
del sukneles rinkimosi... ziurint kokiu sezonu vestuves ir kokiam mieste... jei Vilniuj ar Kaune ir vasara tai priesh kokius 2-3 men. as manau. rolleyes.gif
ir shiaip tai patariama tureti du variantus. jei kas ne taip. ax.gif
Atsakyti
As tai bijau nuomotis suknele del vienos priezasties...Kol as ja paimsiu tai ji gali buti jau tokia sunesiota ar kaip kartais buna patrumpinta nes plyso apacioj...tai nekaip atrodysiu schmoll.gif
Labai velai ieskotis sukneles irgi blogai...gali nerasti to ko nori doh.gif o kaip man...tai tas nepatinka tai uodega perilga tai korsetas ne taip siuvinetas cool.gif wub.gif
Atsakyti
As tai manau, kad pries tris menesius pradejus rinktis tikrai ka nors rasi, juk tokia galybe sukneliu yra doh.gif . Jau jei mano drauge issirinko, o ji nei figuringa ir toookia isranki..., bet vistiek rado.

Man toks klausimelis iskilo ax.gif Niekad kojiniu nenesiojau.Tai noriu vestuvem isigyt, tai va tik man neaisku ar jos tvirtai laikosi prie kojos, ar visdelto reikia prisegti? rolleyes.gif

Jau su tokiu klausimu jauciuosi kaip is akmens amziaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2005 01 27, 23:04)
As tai manau, kad pries tris menesius pradejus rinktis tikrai ka nors rasi, juk tokia galybe sukneliu yra doh.gif . Jau jei mano drauge issirinko, o ji nei figuringa ir toookia isranki..., bet vistiek rado.

Man toks klausimelis iskilo ax.gif Niekad kojiniu nenesiojau.Tai noriu vestuvem isigyt, tai va tik man neaisku ar jos tvirtai laikosi prie kojos, ar visdelto reikia prisegti? rolleyes.gif

Jau su tokiu klausimu jauciuosi kaip is akmens amziaus ax.gif


as taip pat praejusia vasara pirma karta per puskes vestuves uzidejau kojines, nes buvo karsta, ir neturejau jojiu problemu, ta lipni juostele tikrai gerai prilimpa ir laikosi
Atsakyti
Sveikutes. As cia visai naujoke, tad jei ka ne taip padarysiu, tai sorry blush2.gif
Vestuves planuojam kelti tik kita vasara, bet jau po truputi jom ruosiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Su suknele mane "išdūrė". Rinkausi Kaune, salone kur yra ties Tvirtovės al. ir taikos prospekto sankryža. Varčiau katalogą, pamačiau kuri suknutė labai patiko ir paklausiau, ar turi tokią. Pasakė, kad turi, bet teks ateiti pasimatuoti tada ir tada(mano atveju likus 1sav iki sutuoktuvių), nes ji bus užimta iki tol.Na atėjau, korseto taisyti visai nereikėjo, o sijonas-jį matavausi visiškai be jokų gėlių, nors kataloge buvo korseto liniją atitinkančios,įstriža ir siaurėjančia juosta išsiuvinėtos gėlės.Patikino, kad jos bus įsiūtos (nes prieš tai buvusi nuotaka jų nepageidavo ir jos buvo išimtos iš sijono).Atėjau iš vakaro pasiimti paruoštos suknelės-ogi gėlės įsiūtos ne tokios kaip kataloge, o tokios visai neatitinkančios korseto simetrijos ir rašto ,tiesiog vienam šone tokia josta, na, žodžiu nėra kaip tiksliau paaiškinti.Bet kur benubėgsi, rankpinigiai sumokėti..Rūpesčių ir taip gana buvo..Bet galvojau-grąžinant suknelę užkursiu pirtį; bet dėl oro sąlygų taip buvau sudirbusi tą suknelę, kad maniau nebepriims..taip ir nebereiškiau pretenzijų..Atrodo kitą kartą turbūt raštu pasirašyčiau sutartį , bet kito karto jau nebus..
Atsakyti
Oj visiems visko buna....pasiskaitau cia ir siurulys ima tiek visko gali atsitikti o jug norisi kad svente butu grazi ir nepakartojama wub.gif
As cia vat pagalvojau del sukneles...kai kurius sako siutis...kaip manot ar apsimoka?As tai galoju geriausiai issinuotot ir nereikes lakstyt matuotis nes as sito ziauriai nemegstu kai mane ciupineja ir tt. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(wrezija @ 2005 01 31, 21:57)
Oj visiems visko buna....pasiskaitau cia ir siurulys ima tiek visko gali atsitikti o jug norisi kad svente butu grazi ir nepakartojama wub.gif
As cia vat pagalvojau del sukneles...kai kurius sako siutis...kaip manot ar apsimoka?As tai galoju geriausiai issinuotot ir nereikes lakstyt matuotis nes as sito ziauriai nemegstu kai mane ciupineja ir tt. schmoll.gif

Siutis reiketu tik pas itin gera meistre. Kitu atveju gali istikti tragedija. Bet sukneles siuvimas tikrai nebus pigesnis, nei sukneles pirkimas. Siulau pasiziureti pronuptia sukneliu modelius internete. Brac, kokios grazios rolleyes.gif
Atsakyti
Ties sakant ir su siuvimu ir su nuoma gali apsisauti. As buvau savaitgali suknuciu pasiziuret, tai padariau isvada kad vargsem rudeninukem ir zieminukem su suknelem sunkiausia, nes dabar salonuose tokios kaba kad ka as zinau jau nebe baltos o pilkos, aisku buvo keliuose ir tikrai baltu. ir dar buvau nusiziurejus vienoki modeliuka, del to tik ir ejau ziuret nes norejau pasimatuot ir pasiziuret ar tinka man tas modeliukas. irgi galiu pasaky, kas nuotraukose atrodo labai grazu ant taves gali atrodyt priesingai.
Atsakyti