Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėti ruoštis vestuvėms?

QUOTE(Kenga @ 2005 01 21, 22:39)
Zinai, ir bateliais is anksto pradek rupintis. As ieskojau pusantro menesio!!! ohmy.gif
Mano suknele buvo gana neiprasta: korsetas bordo spalvos, aptrauktas siuvinetu tiuliu, sijonas - grietineles spalvos, trapecijos formos, su neilga prisegama "uodega". Puokste irgi - is bordo spalvos kaliju. Bet atrode  thumbup.gif  Na, cia mano manymu  blush2.gif
user posted image



Patrauke aki tavo neiprasta suknele thumbup.gif Tik ja iki puses matau... sad.gif Gal galetum visa pasirodyti, nes kazko panasaus ir as ieskau... 4u.gif
Atsakyti
merginos sukneles reikia matuotis... kuri atrodo grazi paveikslelyje gali visishkai netikti.blink.gif
o ta i kuria demesio neatkreiptum, atrodys nerealiai... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
taip kad daug kas priklauso nuo zmoniu dirbanciu salone.... ax.gif

siutis ash nematau tikslo, nes kainuoja nerealiai daug, reikia geru audiniu, geros net ne siuvejos, o sakyciau stilistes....rupestis daug didesnis, o suknia paskui kabes spintoj... unsure.gif

jei nuomojates ir bijot, kad neapgautu, reikia nusiziureti du variantus. mirksiukas.gif
as pati kazkaip pasitikejau, nes savininke tokia faina pasirode, bet shiaip tai apsidraudimui reiktu tikrai antro varianto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2005 01 13, 01:54)
na man irgi darosi jau tai aktualu  wub.gif  bo planuojam rugpjucio 20 d.
pareiskimu irgi dar nenunesem, galvojam nest vasario menesi. suknele siusiuos (greiciausiai) tai modeliu jau dabar ziurineju, ant ziedu irgi karts nuo karto uzmetam aki. bet tai cia palyginus yra smulkmenos. nustebau perskaicius, kad muzikantus reikia graibyt taip anksti, bo paskui ju nebelieka  ohmy.gif 
fotografai ir operatorius is pazistamu tai jau ant dienu irgi galvojam pakalbet, kad mumi pirmenybe butu  tongue.gif
siaip kai pagalvoju, kiek darbu laukia - tai ojojoi  doh.gif
dar nezinom kurioj vietoj noretume svesti... galvoju kad smagu butu kokioj nors viloj.. bet kur ieskot??


Mes irgi planuojam rugpjucio 20 d. Tai per vasari zadam nunest pareiskimus smile.gif Bet kazkaip dar nepagalvojau apie tai, kiek visokiu darbu dar laukia iki tu ilgai lauktu vestuviu smile.gif
Atsakyti
Laba,

Pasiskaitaliojau, paziurejau kad cia jau pries puse metu reikia kibti i darbus, nes mano grazioji diena atrodo wub.gif tik rugpjucio 27 d., bet atmetus magistro gynimus, gaunasi visai mazai laiko sad.gif
Atsakyti


O apskritai tai nuo ko pradeti? kalbant apie vestuvines sukneles, juk dar ne karto neteko jos uzsideti, tai is kur zinosi kas labiau tinka ax.gif na tikiuos ka nors susirasiu ax.gif
Atsakyti
Rasakela, as taip ir dariu, kai nunesem pereiskimu, ejau per salonus ir matavusi, pries tai buvau nusiziurejus keleta modeliuku, bet kai nuejau i salona ir paziurejau kaip panasus modeliukas ant manes atrodytu, nuomuone pasikeite atvirksciai, jei buvau nutarus kad busiu su suknele atvirasi peciais, tai taip graziai atrodo nieko nepridursi, bet kai apsivilkau sijonuka su korestuku, tai dar graziau, dabar zinau kad ieskosiu koresto su sijonu. o del siuvimo, galbut jei siusies ir kabes spintoj tada tikrai nepatariam, bet pasisiut ir issinuomut, taip vadinama pirma nuoma tikrai galima ir manu kad bus neprasciau
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2005 02 01, 12:01)
Rasakela, as taip ir dariu, kai nunesem pereiskimu, ejau per salonus ir matavusi, pries tai buvau nusiziurejus keleta modeliuku, bet kai nuejau i salona ir paziurejau kaip panasus modeliukas ant manes atrodytu, nuomuone pasikeite atvirksciai, jei buvau nutarus kad busiu su suknele atvirasi peciais, tai taip graziai atrodo nieko nepridursi, bet kai apsivilkau sijonuka su korestuku, tai dar graziau, dabar zinau kad ieskosiu koresto su sijonu. o del siuvimo, galbut jei siusies ir kabes spintoj tada tikrai nepatariam, bet pasisiut ir issinuomut, taip vadinama pirma nuoma tikrai galima ir manu kad bus neprasciau


Gal gali paaiskint kas ta pirma nuoma blush2.gif Cia kai pasiuva pats salonas? Nes jei taip tai ne taip paprasta turetu buti. ten kol prisiprasai koki mazmozi, kad pasiutu kokiios problemos buna.. doh.gif
Atsakyti
taip kai pasiuva pats salonas ir tu buni pirma nuomuotoja, o paskui suknute palieki jiems tolesniam nuomavimui. jei tau tas variantas tinka tai eik tik i tuos kur tik siuna, jei butum vilniuj pasiulyciau Tatjanos styliu, tikrai grazios suknutes, niekuo nesiskiria is katalogu ir eiti reikia pries kokius 2-4 men iki vestuviu, nes paskui jos darbais uzsivercia. o del prisiprasymo, tai as antrai dienia prie esamos suknutes siunuosi sali ir svarkeli tai lengvai prisiprasiau tik pirstiniu ten jos nesiuna cry.gif nezinau kur reiks susirast
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 02 01, 09:09)
Patrauke aki tavo neiprasta suknele thumbup.gif  Tik ja iki puses matau... sad.gif  Gal galetum visa pasirodyti, nes kazko panasaus ir as ieskau... 4u.gif

Va siek tiek labiau matosi mirksiukas.gif

user posted image

Kazkaip nesiseka daugiau nuotraukyciu ikelti i Banga sad.gif Pabandysiu veliau. as ta suknele dar turiu. jei domina, pakontaktuok smile.gif Parasyk AZ
Atsakyti
QUOTE(Kenga @ 2005 02 02, 18:59)
Va siek tiek labiau matosi  mirksiukas.gif

user posted image

Kazkaip nesiseka daugiau nuotraukyciu ikelti i Banga  sad.gif  Pabandysiu veliau. as ta suknele dar turiu. jei domina, pakontaktuok  smile.gif Parasyk AZ



Tikrai labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tik mano ugis 1.80 (kai stoviu basa smile.gif ). Su bateliais žadu būti apie 185-186 cm. Manau, kad taviske būtu man per trumpa... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2005 02 01, 14:13)
taip kai pasiuva pats salonas ir tu buni pirma nuomuotoja, o paskui suknute palieki jiems tolesniam nuomavimui. jei tau tas variantas tinka tai eik tik i tuos kur tik siuna, jei butum vilniuj [COLOR=red]pasiulyciau Tatjanos styliu,[/COLOR] tikrai grazios suknutes, niekuo nesiskiria is katalogu ir eiti reikia pries kokius 2-4 men iki vestuviu, nes paskui jos darbais uzsivercia. o del prisiprasymo, tai as antrai dienia prie esamos suknutes siunuosi sali ir svarkeli tai lengvai prisiprasiau tik pirstiniu ten jos nesiuna  cry.gif  nezinau kur reiks susirast


Gal galetum kontaktus kokius nors "Tatjanos stiliaus" parasyt? Kur juos rasti? As Vilniuje gyvenu. smile.gif ...Aciu..
Atsakyti
QUOTE(chruste @ 2005 02 03, 11:21)
Gal galetum kontaktus kokius nors "Tatjanos stiliaus" parasyt? Kur juos rasti? As Vilniuje gyvenu.  smile.gif ...Aciu..


Kalvariju g. 125 (4 korpusas) 211 kabinetas. tel. 2712720 o islipi satrijos stotelej ir ten matysi jau vaziuojant antram aukste salonas, pas jas suknute pirmai nuomai 700-1000lt, o taip galima grazia rast ir uz 500lt ir jos tikrai pas ja baltos o ne pilkos kaip kituose salonuose, beja dar man patiko "evelinos" salonas savanoriu prospekte, netoli ziedo, prie gerosios vilties stoteles. tik aisku jei nori madingos tai kazi ten ar rasi, ten tokios paprastesne, bet irgi baltos ir aptarnavimas labai fainas, nes nuejus dave matuotis be priekistu ir nesake, kad dar anksti
Atsakyti