Įkraunama...
Įkraunama...

Windows 7

QUOTE(DuoDuo @ 2011 04 05, 18:03)
Na va...parsisiunciau is to puslapio.
Pradejus instaliuoti ismete lentele, ten raso, kad reikia nueiti i Control Panel > Windows Defender > Tools > Options > Real-time protection (nuimti varnele) ir Administrator > Use this program (nuimti varnele).
Toliau leidzia instaliuoti Avira.
Guard: active (veikia).
Ijungiau vel Windows defender, tik nejungiau Real-time protection (pakolkas veikia Avira)
O pas jus, jei dar neistrynete, pakaktu atjungti Windows defender ta Real-time... Pameginkit smile.gif

Jau atjungiau Defenderi - ne tik real-time, bet ir isvis isjungiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2011 04 05, 22:25)
Jau atjungiau Defenderi - ne tik real-time, bet ir isvis isjungiau smile.gif

g.gif tuomet nezinau... Meginkit trinti lauk "su visom saknim" ir instaliuoti is naujo...
Atsakyti
Nu va, isinstaliavau, parsisiunciau is naujo instala ir instaliavau. Pirma karta nepavyko, kazkoki pranesima instaliacijos eigoje ismete, neprisimenu ka tiksliai rase, kazka kad sistema neleidzia daryti pakeitimus ar pan. ir nesuinstaliavo. Tada paleidau instaliavima dar karta, ir pavyko smile.gif Kol kas Avira viekia, ziuresiu kaip bus rytoj smile.gif
O siaip 7 windowsai man patinka. Vyro laptope jau senokai jie yra, bet as kai retai prie jo budavau, tai nelabai turejau nuomone apie siuos win. O dabar po 2 paru kiurksojimo prie savo naujo zaisliuko, galiu pasakyti, kad ir win7, ir nk Samsung RV511 yra geris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2011 04 06, 00:22)
Nu va, isinstaliavau, parsisiunciau is naujo instala ir instaliavau. Pirma karta nepavyko, kazkoki pranesima instaliacijos eigoje ismete, neprisimenu ka tiksliai rase, kazka kad sistema neleidzia daryti pakeitimus ar pan. ir nesuinstaliavo. Tada paleidau instaliavima dar karta, ir pavyko smile.gif Kol kas Avira viekia, ziuresiu kaip bus rytoj smile.gif
O siaip 7 windowsai man patinka. Vyro laptope jau senokai jie yra, bet as kai retai prie jo budavau, tai nelabai turejau nuomone apie siuos win. O dabar po 2 paru kiurksojimo prie savo naujo zaisliuko, galiu pasakyti, kad ir win7, ir nk Samsung RV511 yra geris biggrin.gif

thumbup.gif sveikinu!
Man irgi jie patinka, nors tik pries pora savaiciu isiinstaliavau savo kompiuteryje, nes gaila saves pasidarydavo, kai pagalvodavau kiek reiks susirasyti programu... smile.gif
Kitiems tai suiinstaliuoji pagrindine, kuriu reikia ir viskas. O sau... unsure.gif
Na, bet nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DuoDuo: 06 balandžio 2011 - 07:14
QUOTE(DuoDuo @ 2011 04 06, 08:13)
Kitiems tai suiinstaliuoji pagrindine, kuriu reikia ir viskas. O sau... unsure.gif

Tiesa lotuliukas.gif Ir aš kol prisiverčiu perrašyti sau windowsus.. Bet šiaip sveika laiks nuo laiko tą padaryti. Susirašyti viską šviežiai. ax.gif
Atsakyti
zmones, padekit su windows back up funkcija, po to back up - mano D diske vietos beveik neliko, kaip cia suprast? dare kopijas tam paciam diske ir vietos neliko??? kaip atstatyti viska ir istrinti tas kopijas?

aciu aciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
If your backups are saved to an internal or external hard disk, you can delete a backup by following these steps:

  1. Open the location where the backup is saved.
For example, if you backed up your files to an external hard disk labeled "E," connect the external hard disk to your computer, and then open drive E.
  2. Right-click the folder containing the backup you want to delete, and then click Delete.

          * Backups are saved in this format: <backup location>\<computer name>\Backup Set <year-month-day> <time>. For example, if your computer name is Computer, your backup location is E, and you backed up on April 2, 2006 at 16:32:00, that backup would be located in E:\Computer\Backup Set 2006-02-04 163200. You would right-click the folder named Backup Set 2006-02-04 163200 to delete that backup.
          * When you make a full backup, a backup folder is created and labeled with the date for that day. As you add updates, that date stays the same, but your backup is not out of date. The next time you make a full backup, a new backup folder is created and labeled with the date for that day, and any updates are then added to that new folder. You should not delete the current backup folder.

Trumpai tariant, reikia susirasti katalogą D diske, kuriame išsaugotas backupas, ir tą katalogą ištrinti.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 05 16, 14:09)
Trumpai tariant, reikia susirasti katalogą D diske, kuriame išsaugotas backupas, ir tą katalogą ištrinti.



aciu, jau radau, istryniau 4u.gif
o tai kaip man teisingai pasinaudot ta back up funkcija, akd ji saugotu kopijas, bet kur nors kitur, D diske, nes vietos is jo atima?

aciu
Atsakyti
darant backupą turi paklausti, kurioj vietoj reikia jį išsaugoti. Nu ir galima pasirinkti ne D diską, o kitą smile.gif

Aš niekad nedarau pas save backupų. Windowsai pas mane C diske ir programos. Visi kiti failai D diske. Jeigu kas nutiktų kompui, drąsiai galėčiau perinstaliuoti windowsus nebijodama, kad dings reikalingi failai. Nes jie D diske smile.gif

Kai turėjau windows xp, C disko kopiją dariau su programa Acronis. Ir backupą saugodavau D diske.

Beje, C disko nereikėtų užkišti iki begalybės smile.gif kuo daugiau jame laisvos vietos, tuo greičiau dirba kompas. Aš stengiuosi bent 10gb laisvos vietos laikyti.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 05 16, 18:25)
darant backupą turi paklausti, kurioj vietoj reikia jį išsaugoti. Nu ir galima pasirinkti ne D diską, o kitą smile.gif

Aš niekad nedarau pas save backupų. Windowsai pas mane C diske ir programos. Visi kiti failai D diske. Jeigu kas nutiktų kompui, drąsiai galėčiau perinstaliuoti windowsus nebijodama, kad dings reikalingi failai. Nes jie D diske smile.gif

Kai turėjau windows xp, C disko kopiją dariau su programa Acronis. Ir backupą saugodavau D diske.

Beje, C disko nereikėtų užkišti iki begalybės smile.gif kuo daugiau jame laisvos vietos, tuo greičiau dirba kompas. Aš stengiuosi bent 10gb laisvos vietos laikyti.



tai vat kad turetu ir man taip atrode, bet kazkaip man atrodo kad kai pirma karta dariau lyg ir klause, nebeoamenu - gal nuspaudziau netycia D - tai dabar ir dare i D, siaip irgi nedarau tu Back up. bet kazakaip ji automatiskai uzsikrove - pradejo daryt - as nesustabdziau, pagalvojau - gal tegu daro, o paskui paziurejau, nieko sau k iek vietos liko mazai, ir bandziau rasti kad nurodyti kita trajektorija - niekur neradau. tai ir pas mane C diske windowsái, o kiti failai D.
bet jau nebedarysiu tu back up.

aciu uz pagalba
Atsakyti
Tai greičiausiai užsifiksavo, jog reikia daryti backupus į D diską, tai ir pradėjo kas kažkiek laiko automatiškai saugot kopijas. Kažkaip turi galėti atšaukti tą kopijų darymą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 05 16, 20:00)
Tai greičiausiai užsifiksavo, jog reikia daryti backupus į D diską, tai ir pradėjo kas kažkiek laiko automatiškai saugot kopijas. Kažkaip turi galėti atšaukti tą kopijų darymą  g.gif


jo, reiks pasikapstyti g.gif
Atsakyti