Įkraunama...
Įkraunama...

Windows 7

Sveikos smile.gif
o kazin kodel mano Windows 7 pats neranda trukstamu driveriu? g.gif
man truksta recording driverio ar kaip ten jis vadinas, na kad galeciau skambint ir sneket i mikrofona...
Atsakyti
Sveiki,

gal yra zinanciu ka daryti kuomet neveikia Windows gadgets? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justelaz @ 2011 06 12, 01:31)
Sveiki,

gal yra zinanciu ka daryti kuomet neveikia Windows gadgets? smile.gif

Reikia instaliuot Microsoft Silverlight
Atsakyti
labadiena norejau pasiklausti kas turi koki patarima kaip sutvarkiti vindaus 7narsikle
Atsakyti
Kvailas klausimas, bet kaip Dekstop'e man išsidėlioti programas taip kaip noriu aš? Pvz nutempti į lauko vidurį ir ten palikti, o dabar man visas rikiuoja kairiame kampe nuo viršaus į apačią vertikalia eile. Turbūt kažkur varnelę kokią nors reikia nuimt, bet aš nerandu ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2012 01 30, 21:02)
Kvailas klausimas, bet kaip Dekstop'e man išsidėlioti programas taip kaip noriu aš? Pvz nutempti į lauko vidurį ir ten palikti, o dabar man visas rikiuoja kairiame kampe nuo viršaus į apačią vertikalia eile. Turbūt kažkur varnelę kokią nors reikia nuimt, bet aš nerandu ax.gif Ačiū 4u.gif

Desini peles > View > Nuimti varnele nuo Auto Arrange icons
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DuoDuo: 30 sausio 2012 - 20:12
...o jei perinstaliavus kompa ir irasius Windows7, nebeatidaro buvusiu dokumentu (rasytu Word 97-2003), ka tokiu atveju daryti? g.gif Ir apskritai, kaip (kur rasti) atsidaryti nauja dokumenta? Db net gailiuosi, kad pas mane Windows7, nes nieko nebeimanoma rast doh.gif
Atsakyti
issiaiskinau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uopliuke @ 2012 02 07, 21:55)
...o jei perinstaliavus kompa ir irasius Windows7

Perinstaliavus windowsus (nesvarbu, kuriuos), visos programos dingsta ir jas reikia įrašyti iš naujo. Tad kol tų programų nėra, su jomis susietų failų nebus galima atidaryti ir naudoti.
Atsakyti
aciuks.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Paklausiu čia...
Nuo senų laikų C diskui buvo skirta 20Mb vietos. Dabr įrašius win7 pradėjo trūkt. Kaip man praplėst C diską nerašant visko per naują? D diske yra laisvi 20Mb, kuriuos galiu permest C diskui.
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2012 07 14, 19:47)
Paklausiu čia...
Nuo senų laikų C diskui buvo skirta 20Mb vietos. Dabr įrašius win7 pradėjo trūkt. Kaip man praplėst C diską nerašant visko per naują? D diske yra laisvi 20Mb, kuriuos galiu permest C diskui.

pabandyk su Partition Magic, Acronis , yra ir daugiau programu, bet yra tikimybe prarasti duomenis ir tada teks per nauja instaliuoti. Geriau instaliuojant pasidalink kieta diska kiek reikia wink.gif
Papildyta:
http://www65.zippysh...24023/file.html naudinga programele, LT radijas skirtas win7 smile.gif yra daug stociu smile.gif
Atsakyti