Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

Sveikutės 4u.gif

Aš pas jus su klausimėliu tokiu g.gif Tos kurios jau gyvena. Sakykit kokios uzuolaidos pas jus puosia vitrininius langus? Man prekybos centre pasake kad ruletu mechanizmas neislaiko dideliu ruletu doh.gif pas mus gaunasi didokas, pagamintu, bet pergyvenu del to kiek ilgai mes ji naudosim? g.gif zodziu pasimetus. paprastos uzuolaidos man nelabai schmoll.gif tokiu kokiu as noriu negaliu leisti nes vaikai nutampys doh.gif po to romanetes tai man nelabai is tikro, nors jau nebezinau ka ir galvot g.gif Pasidalinkit savo patirtimi ax.gif

Atsakyti
QUOTE(dier @ 2010 06 03, 11:57)
dar noriu paklausti, kas tinkavot-koki dekota dejot-samanele ar lietuti? kas geriau gal patartumet? buvau isitikinusi kad desiu lietuti, bet siandien susibalamutinai, samanele taip "ikrito" i aki  lotuliukas.gif

Mes dejom samanele, nes pasak tinkuotoju ant lietucio purvas laikosi, o ant samaneles nea (ir is tiesu kai pasiziurejau seniau statytus namus su lietucio dekoru jie tokie murzini, o samanele svaresni). O ir patiko labiau samanele nei lietutis. Ir dar geriau kai i dekora is kart spalva butu imaisyta, o ne uzdeda dekora o tik po to su spalva nudazo. Seniau nezinojau to + ir- o dabar va uosvienei tinkuotojai pasake kad geriau dazyti dekora nei su dazais maisyta is kart deti, bet nepasake kodel g.gif ir ka gi islindo minusas nors truputi uzkliuvi koki kampa tuoj balta spalva islenda tai su dazais vaiksciot tures ir ibrezimus tepeliot doh.gif , o pas mane gali braizyti ir nieko, nes dekoras su dazais is kart.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simbarela: 03 birželio 2010 - 12:47
QUOTE(simbarela @ 2010 06 03, 13:45)
Mes dejom samanele, nes pasak tinkuotoju ant lietucio purvas laikosi, o ant samaneles nea (ir is tiesu kai pasiziurejau seniau statytus namus su lietucio dekoru jie tokie murzini, o samanele svaresni). O ir patiko labiau samanele nei lietutis. Ir dar geriau kai i dekora is kart spalva butu imaisyta, o ne uzdeda dekora o tik po to su spalva nudazo. Seniau nezinojau to + ir- o dabar va uosvienei tinkuotojai pasake kad geriau dazyti dekora nei su dazais maisyta is kart deti, bet nepasake kodel  g.gif  ir ka gi islindo minusas nors truputi uzkliuvi koki kampa tuoj balta spalva islenda tai su dazais vaiksciot tures ir ibrezimus tepeliot  doh.gif , o pas mane gali braizyti ir nieko, nes dekoras su dazais is kart.



lygiai ta pati ir man tinkuotojai sako, kad purvas laikosi.. butinai ziuresiu, kad jau butu su palva, aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2010 06 03, 12:57)
po to dar uzsakaiu medziagas fasadui

kokias medžiagas ir iš kur sakei fasadui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simbarela @ 2010 06 03, 11:08)
Turi tureti uzpildyta iki tiek kiek nori priduoti darbu,, statybos darbu zurnala,,(su visais parasais atestatais, nes truks nors vieno paraso eisi is naujo i eile) tada ,,nekilnojamojo daikto kadastriniu matavimu byla,, pasidarai ja mums dare ,, Vakaru matininkai,, ( prie vetrunges kur po desine tas pastatas) tada  registru centre pasiemi ,,Nekilnojamojo turto registro israsas-pazymejimas apie nekilnojamojo daikto ir daiktiniu teisiu i ji iregistravima nekilnojamojo turto registre,, ir keliauji i statybos inspekcija

Prie statyb darbu zurnalo butinai reikia tureti statybiniu medziagu sertifikatus pvz betono, gelzbetoniniu konstrukciju,blokeliu...

O boze doh.gif . O yra kas uzpildo, sutvarko kas ne taip kaip turi but biggrin.gif . Galim ir i az ax.gif
Papildyta:
QUOTE(virgutej @ 2010 06 03, 11:58)
Sveikutės  4u.gif

Man prekybos centre pasake kad ruletu mechanizmas neislaiko dideliu ruletu  doh.gif  pas mus gaunasi didokas, pagamintu, bet pergyvenu del to kiek ilgai mes ji naudosim?
paprastos uzuolaidos man nelabai  schmoll.gif
po to romanetes tai man nelabai is tikro

Kazi kas dar yra be roletu, romaneciu ir uzuolaidu g.gif . Ai, austrijietes, va bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2010 06 03, 12:58)
Sveikutės  4u.gif

Aš pas jus su klausimėliu tokiu  g.gif  Tos kurios jau gyvena. Sakykit kokios uzuolaidos pas jus puosia vitrininius langus? Man prekybos centre pasake kad ruletu mechanizmas neislaiko dideliu ruletu  doh.gif  pas mus gaunasi didokas, pagamintu, bet pergyvenu del to kiek ilgai mes ji naudosim?  g.gif  zodziu pasimetus. paprastos uzuolaidos man nelabai  schmoll.gif tokiu kokiu as noriu negaliu leisti nes vaikai nutampys  doh.gif  po to romanetes tai man nelabai is tikro, nors jau nebezinau ka ir galvot  g.gif  Pasidalinkit savo patirtimi   ax.gif


o širmų nenori vitrininiams langams g.gif ir prisigalvoti visko galima,ir medžiagos mažiau nei užuolaidoms,ir lengvesnės nei užuolaidos atrodo mirksiukas.gif o tau dieniniu ar naktiniu reikia g.gif

niekada nedrįsdavau įslinkti i užuolaidų salonus blush2.gif bet viena diena sutikau deco salone klasiokę savo, tai ji "valentino" užuolaidose dirba- nu tai aš drąsiai "prasigrožėjau" ten visa valandą wub.gif o jau grožių yra wub.gif nu bet ir kainos..... doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 03 birželio 2010 - 15:18
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 14:59)
o širmų nenori vitrininiams langams  g.gif ir prisigalvoti visko galima,ir medziagos maziau nei uzuolaidoms,ir lengvesnes nei uzuolaidos atrodo  mirksiukas.gif o tau dieniniu ar naktiniu reikia  g.gif

niekada nedrisdavau islinkti i uzuolaidu salonus  blush2.gif bet viena diena sutikai deco salone klasioke savo, tai ji "valentino" uzuolaidose dirba- nu tai aš drasiai "prasigrožėjau" ten visa valandą  wub.gif o jau grožių yra  wub.gif  nu bet ir kainos..... doh.gif  blink.gif

As tai tik uz uzuolaidas, bet kaip sakai, nedristu lysti i ju salonus biggrin.gif
Uzkabinsim langus pradzioj paklodem ir gyvensim lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 03, 15:59)
o širmų nenori vitrininiams langams  g.gif ir prisigalvoti visko galima,ir medžiagos mažiau nei užuolaidoms,ir lengvesnės nei užuolaidos atrodo  mirksiukas.gif o tau dieniniu ar naktiniu reikia  g.gif


dabar tik pamačiau,kad pas tave du maži padaužos biggrin.gif nu jo.... tada det gal reiktu tuos i langa roletus paprastus- o paskui kai praaugs vaikai butu galima ir kokius dekoratyvinius dieninius roletus ar širmas užsideti g.gif
Aš pas save planuoju ant vitrininiu langu svetainėj dėti tuos į langą roletus nuo saulės ir kokias lengvutes ar tai širmas, ar romanetes ar užuolaidas dėl grožio...
Atsakyti
ilonux, vis laukiau vaizdų iš tavo svetainės su naujais baldeliais ax.gif MB vis praeidamas "banginy" parodo,kad tie baldai jam labai patinka biggrin.gif Tai noriu paklausinėti (jau net, gėda, aš vis su savo klausimais prie tavės pristojus blush2.gif )- ar patenkinta baldais, kokia spalva rinkotės,kaip priežiūra, ar laiku padarė ir kiek sukainavo g.gif aciu 4u.gif
na jei baldus minkštus net 3mėn gamina,tai jau reiktų pradėti žiūrėtis ax.gif pradžia jau padaryta- sanios dėžės jau keliauja iš vieno kampo į kitą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

senokai buvau uzsukusi, bet tikiuosi kita savaite jau pajudes darbai ir pas mane. Tik va del darbu kainos dar nelabai suderejom, MB draugas darys. Kiek dabar kainuoja mazdaug kavadratas paruosti grindis betonavimui, tai yra sutrombuoti zeme, iskloti polisterola, isvedzioti grindini sildyma?
Atsakyti
QUOTE(Jurgugute @ 2010 06 03, 18:22)
Sveikutes,

senokai buvau uzsukusi, bet tikiuosi kita savaite jau pajudes darbai ir pas mane. Tik va del darbu kainos dar nelabai suderejom, MB draugas darys. Kiek dabar kainuoja mazdaug kavadratas paruosti grindis betonavimui, tai yra sutrombuoti zeme, iskloti polisterola, isvedzioti grindini sildyma?

Sutrombuoji pats zeme per 1 diena, issinuomavus trombavimo masinka, kazkur 80 litu i diena lyg g.gif . Polistirola mums klojo zmogus, kuris dirba uz 50 litu i diena, tai 225 kvadratus isklojo per 10-12 dienu atrodo, gaunasi kvadratas 2-2.50 litu, o siaip eina kaina apie 4 litus uz polistirola kvadratas.
Grindinis skaiciavosi ne kvadratais, o uz bendra darba mokejom, grindinis, radiatoriai, vanduo i 3 vonias ir virtuve...... MB sake patenkintas kaip darbuodavos, jie po pietu atvaziuodavo iki 9-10 vakaro dirbt.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 03, 19:55)
Grindinis skaiciavosi ne kvadratais, o uz bendra darba mokejom, grindinis, radiatoriai, vanduo i 3 vonias ir virtuve...... MB sake patenkintas kaip darbuodavos, jie po pietu atvaziuodavo iki 9-10 vakaro dirbt.

Kiek jums maždaug gavosi šildymas: kolektoriai, grindinis ir radiatorių davedimas? ax.gif
Atsakyti