Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(dier @ 2010 06 15, 11:44)
as tai irgi nebenorejau tos geltonos, persikines, nors pagal projekta ji tokia ir yra... bet dabar bevedauguma namu geltoni, tai norisi isskirtinumo...

kiek jus bemokesit uz darba?
ie kieno gamybos polisterolas?

tai, va kad pilna tų geltonų, morkinių ir persikinių schmoll.gif
Man ta rusva irgi patinka, ir dar tokia švelniai švelniai žalsva nieko rolleyes.gif

Už darbą irgi mokam 8 lt.

Lengva pasakyt imt mažą kiekį ir vis bandyt, mes imsim tinką iškart su pigmentu, tai jau reikia pataikyt su spalva doh.gif

Kažin kuris tinkas geriausias, kiek teko girdėt, tai geriausi atsiliepimai apie silikoninį g.gif

Polistirolas "Kauno šilo" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulyte: 15 birželio 2010 - 13:14
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 15, 14:50)
Pas mus daug kur ileidziami, tai irgi beda, nezinau KIEK ju reikia doh.gif ..........
O palikinejom visur atrodo 15cm. g.gif
AS TAI VISOM KETURIOM, UZ SPALVU ISBANDYMA, PRIES DAZANT biggrin.gif
Bet pasirodo dar ir plyteliu tarpukus reik isbandinet doh.gif  doh.gif

Isbandyt reik tarpu spalva, jei yra ta spalva ar atspalvis. Pas mani chole plyteles rudos, su tokiais sviesiais patrynimais. Tai norejosi priderinti tarpus prie tu "svieisu patrynimu". Tai kaip sakiau, isbandem kokias tris spalvas, kol radom norima. Va vonioj pirkom lyg tokius sviesiai pilkus, o gavosi beveik balti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2010 06 15, 11:37)
Mums šiandien jau pradeda fasadą tvarkyt, o reikia spalvą išsirinkt, bet net neisivaizduoju ko noriu, kažkaip visos tos geltonos ir persikinės atsibodusios  g.gif

Man irgi fasado spalva dabar pagrindinis galvos skausmas. Ir, kaip ir dauguma, nenoriu geltonos, visų tų smėlinių/kavinių atspalvių taip pat. Samaninė neįtinka MB. Kažkur esu nužiūrėjusi tokią tamsią rusvai bordinę, labai derėjusią prie žalio stogo, bet, spėju, kad jos pigmento kaina bus fantastinė. Nors fasado spalvos mums tikriausiai negreitai prireiks - tuoj mūsų namuką apkas (gatvę, pas mus vedančią, asfaltuoti ruošiasi), tai ilgai rimtesniam transportui privažiuoti neis... Na, gal rudeniop ir spėsime išsitinkuoti, dėl trinkelių kieme šiemet jau baigiu viltis palaidoti. Nors žvyras seniai užknisęs juodai.

QUOTE(sania @ 2010 06 15, 12:37)
O jei rimtai, tai labai retai isgaunama tokia spalva, kuri paleteje pavaizduota.
Todel patariu merginos nusipirkt ispradziu maza kieki issirinktu dazu ir pasidazyt kur nematomoj vietoj...(cia as kalbu ir apie vidaus ir apie isores dazyma). Mes taip isbandem kokius keturis atspalvius. Tas pats galioja ir su tarpais tarp plyteliu. Atrodos pasirinkta spalva mus tiks idealiai, bet deja. Gerai, kad darbininkai su proteliu lotuliukas.gif Pirmiausiai uzdejo tarpus, ten kur bus turejo but virtuvinis. Tai ir isbandem tris atspalvius kol radom savo. O svarbiausiai, kol tarpai neuzdziuve, jie atrodo vieno atspalvio, kai isdziuva kito... doh.gif

Dėl tarpelių glaistų pritariu 100%. Vienur esame keitę glaistą, kitoje vietoje MB iki šiol keikiu dėl spalvos, o jis "Pati pasirinkai" doh.gif . Bet kad paletėje glaistas gerokai tamsesnis buvo parodytas. O dėl dažų, tai pagamintų vidaus dažų spalvos mums beveik idealiai atitiko, išskyrus porą atvejų, kur greičiausiai pigmentų dozavimo problemos buvo, nes pagal kodą to paties atspalvio dažai realybėje plika akimi žiūrint skyrėsi. Tik iš mažyčio paletės plotelio sunku įsivaizduoti bendrą didelės erdvės vaizdą. Bendras pastebėjimas, kad ryškios spalvos dideliuose plotuose dar paryškėja, o blankios nublanksta. O vienoje patalpoje dažant reiktų tą pačią ar bent gretimą paletės eilutę imti, nesvarbu, kokios spalvos derinamos, nes kitaip ryškesnė visiškai užgožia blankesnę.
Atsakyti
As truputi ne i tema..........
Mazajai vis musu temperatura kas 6val., bet dabar pries 2.5val. buvo 39, daviau vaistu ir per 2.5 val. nieko nenukrito, gal kelios dalys. Ar laukti ar kazka daryti unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 15, 14:53)
As truputi ne i tema..........
Mazajai vis musu temperatura kas 6val., bet dabar pries 2.5val. buvo 39, daviau vaistu ir per 2.5 val. nieko nenukrito, gal kelios dalys. Ar laukti ar kazka daryti unsure.gif .


kiek dienų temperatūra?

Aš saviškės pas gydytojus nevežu jei tempa 2-3 dienas ir nesijaučia blogai, bet jei ilgiau ir prastai atrodo tada tik pas gydytoją.
Temperatūrą mušu su Ibufenu kas 6 val, jei kyla dažniau, tai Ibufenas po 3 val Paracetamolis ir vėl po 3 val Ibufenas ir taip vis pakeičiant.

Sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 15, 14:53)
As truputi ne i tema..........
Mazajai vis musu temperatura kas 6val., bet dabar pries 2.5val. buvo 39, daviau vaistu ir per 2.5 val. nieko nenukrito, gal kelios dalys. Ar laukti ar kazka daryti unsure.gif .


Tokiu atveju gali ibufeną su paracetamoliu kaitalioti - jų skirtinga veiklioji medžiaga. Abu kas 6 valandas girdomi, bet tarp ibufeno ir paracetamolio dozių gali būti ir dvi, ir trys tepraėjusios. Ir, žinoma, liaudiški metodai: aptrynimai drungnu vandeniu, vėsūs kompresai ant kaktos, žastų, kirkšniukų - ten, kur didžiosios kraujagyslės. Jei vaikas normaliai jaučiasi, iki 39 dar esu linkusi laukti, o virš 39 pakaitomis visko griebiuosi, kol nenukrenta. (Nors kažkada, kai Jokūbas angina, sirgo, tai ir iki 39 numušusi labai džiaugdavausi, nes su visais vaistais ir liaudiškais metodais, įskaitant ir ekstremalius, tris paras beveik pastoviai temperatūra virš 40 būdavo.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 15 birželio 2010 - 14:07
QUOTE(rutulyte @ 2010 06 15, 13:58)
kiek dienų temperatūra?

Aš saviškės pas gydytojus nevežu jei tempa 2-3 dienas ir nesijaučia blogai, bet jei ilgiau ir prastai atrodo tada tik pas gydytoją.
Temperatūrą mušu su Ibufenu kas 6 val, jei kyla dažniau, tai Ibufenas po 3 val Paracetamolis ir vėl po 3 val Ibufenas ir taip vis pakeičiant.

Sveikit  4u.gif


Aciu uz info 4u.gif . Prisiminiau sita varianta.
Dar tik 2-a diena, bet kad nekrenta, nepatinka. Radau "efferalgan" 80mg. (kiek zinau jai jau 150mg. reiktu, tai iskart 2 reiktu g.gif )
Kai ziema jai buvo plauciu uzdegimas, tai kai gydytojai klause nieko negirdejo, kad plauciu uzdegimas buvo, nors 10 dienu temperatura kilo blink.gif , tai gerai, kad pati nulekiau i ligonine ir tik plauciu nuotrauka parode plauciu uzdegima. Na, issipleciau
blush2.gif

Papildyta:
Aciu, Baltike 4u.gif . Nezinojau del drungno vandens, einu bandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2010 06 15, 16:05)
Tokiu atveju gali ibufeną su paracetamoliu kaitalioti - jų skirtinga veiklioji medžiaga. Abu kas 6 valandas girdomi, bet tarp ibufeno ir paracetamolio dozių gali būti ir dvi, ir trys tepraėjusios. Ir, žinoma, liaudiški metodai: aptrynimai drungnu vandeniu, vėsūs kompresai ant kaktos, žastų, kirkšniukų - ten, kur didžiosios kraujagyslės. Jei vaikas normaliai jaučiasi, iki 39 dar esu linkusi laukti, o virš 39 pakaitomis visko griebiuosi, kol nenukrenta. (Nors kažkada, kai Jokūbas angina, sirgo, tai ir iki 39 numušusi labai džiaugdavausi, nes su visais vaistais ir liaudiškais metodais, įskaitant ir ekstremalius, tris paras beveik pastoviai temperatūra virš 40 būdavo.)


[COLOR=fuchsia] Man tas pats su mazuoju buvo tai irgi tik Ibufenas ir Paracetamolio kaita padejo, bet tris dieneles dar gali laukti. ir zinoma daug skysciu vartoti reikia, kad kuo greiciau isprakaituotu ar "issisiotu" matyt persalo kaip sakei. Jau tavoji per para turetu pora litru skysciu isgerti ir temperatura nukris greiciau wink.gif Sveikite kuo greiciau, nes matyt degi nekantrumu ir i namuka lekti pasidarbuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va,siandien buvau nusitempusi MB pasiziureti plyteliu- tampiau po visas pardes doh.gif tai jam net galva isiskaudejo, bet nors parode ko mazdaug noretu biggrin.gif tai jau labai didelis darbas padarytas thumbup.gif
As beveik perpratau ta aparici programa thumbup.gif tik dar ant pridetu sienu neiseina "priklijuoti" plytku doh.gif bet reiks dar meginti... savo vonia jau "papimpinau" pora variantu, prasom ivertinti 4u.gif
user posted image

user posted image
kitas variantas:

user posted image

user posted image

tik cia wc deze turi graziai su dekoru apsidirbti, bet man dar neiseina prideti ju blush2.gif

reiks ir vyrui ryt kazka su jo vonia sugalvoti doh.gif o pameciau popieriuka, kur buvau pasirasius is kokiu plytku jis noretu doh.gif

dar (vel) siandien "gaudrej" buvom- ir vel uzdaryta doh.gif bet nors telefono numeris buvo prie duru priklijuotas,tai ryt skambiniuos klausti, kaip pas juos papulti ... tai gal ir vietoj papasakos, kiek man tu halogenu i hola ir tambura reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 16 birželio 2010 - 00:35
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 16, 02:13)
nu va,siandien buvau nusitempusi MB pasiziureti plyteliu- tampiau po visas pardes  doh.gif tai jam net galva isiskaudejo, bet nors parode ko mazdaug noretu  biggrin.gif  tai jau labai didelis darbas padarytas  thumbup.gif
As beveik perpratau ta aparici programa  thumbup.gif  tik dar ant pridetu sienu neiseina "priklijuoti" plytku  doh.gif bet reiks dar meginti... savo vonia jau "papimpinau" pora variantu, prasom ivertinti  4u.gif
user posted image

user posted image
kitas variantas:

user posted image

user posted image


Man asmeniskai kliuva ir pirmam, ir antram variantuose rudos juostos "einancios" aplink visa vonia g.gif Pirmam variante man per daug plyteliu rastu ivairoves g.gif LAbiau man antras variantas, tik ta ruda siaura juosta deliociau kazkaip kitaip g.gif ...Taciau tas baltumas , tai man labai grazu thumbup.gif As iki sian neatsidziaugiu savo 1-o auksto wc, kur balta balta... lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip Indruciukas su grindim(dabar ziuredama pagalvojau). Ar ir baltos bus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sania: 16 birželio 2010 - 09:31
bigsmile.gif indruciuk , man pirmas variantas labai patinka.. wub.gif O tas rudas juostas, kaip suprantu, derinai prie rudų durų ir baldų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 16 birželio 2010 - 09:31