Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapai automobilio salone

as irgi AmbiPur'a isidejus, ir dar ant veidroduko uzkabinusi vaniline sypsenele, issikvepia greitai, bet su gera nuotaika ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš turiu ambipur - tikrai fainas, ilgai ir skaniai kvepia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radvyle: 30 sausio 2007 - 14:05
AmbiPur tikrai geras dalykelis, ypac kai brolis pasiskolina masina ir paruko ax.gif
Papildyta:
Beje gal kas zino ka naudoti prirukytoje masinoje?
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 30, 14:37)
AmbiPur tikrai geras dalykelis, ypac kai brolis pasiskolina masina ir paruko  ax.gif
Papildyta:
Beje gal kas zino ka naudoti prirukytoje masinoje?


Tai yra specialūs after tobacco kvapai smile.gif

Kad ir tas pats Ambi Pur

user posted image
Atsakyti
Nekenciu tu visu Ambi piuru,egluciu,sypseneliu,zuvyciu schmoll.gif Niekada nesikabinciau i masina.Perku C&D style toj parduotuvej ,yra prie kasos tokie kaip cukraus gabaliukai sudeti,visokiu kvapu,pakabina man ant raistuko pardaveja,pasikabinu ant veidroduko ir labai ilgai kvepia thumbup.gif Kainuoja 14lt,bet ji rankose palaikai,atsyla ir vel super buna.Perku viena kvapa,jis man grynai TM"Angel"kvepalai wub.gif
Atsakyti
O man sitas labai skaniai kvepia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_braskute @ 2007 01 30, 13:50)
... ir dar ant veidroduko uzkabinusi vaniline sypsenele, issikvepia greitai, bet su gera nuotaika ax.gif  mirksiukas.gif


Aš irgi tą vanilinę šypsenėlę dažnai jau ir išsikvepinusią laikau - labai nuotaiką pakelia smile.gif O ir kai stovėjimo aikštelėse daug panašių mašinų stovi (o aš aišku, dažnai nepasižiūriu, kur savąją pasisatau), tai mano tas "smailas" iš tolo šviečia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenya @ 2007 01 30, 12:28)
Va šitokį nusipirkau. Saldus, bet neįkyrus, man tai vasara kvepia (gardenijom, abrikosais ir rožėm) wub.gif

user posted image



As irgi sita sn nusipirkau, bet jis man kol kas siek tiek astrokas, jei atsibos, teks is draugo vaniles pavogti, nes anas man labai labai fains cool.gif
Atsakyti
nu viename laikrastyje maciau visu "kvepalu" palyginimus.. ir is tikro nesupratau.. visos eglutes ir paqn., kuriu kaina nuo keliu centu iki kokiu 5 lt kvepia 1-2 sav., kazkokie kiti siek tiek brangesni laiko 2-4 sav., na o Ambipur, kurio kaina nuo 14lt laiko 4-6sav. tai jei paskaiciavus, tada apsimoka pirkti pigesnius, bet matyt cia tureta omeny, kad ambipur pastoviai "vikiantis" (nu tikriausiai tada uztroksciau)

na dar masiniuke yra tokia panda ant veidrodelio, kai draugas nupirko labai skeptiskai ziurejau, kiek ji cia kvepes, pora sav ir viskas, nu nustebau. ir dabar po 2men atidarai masinos dureles tai toks malonus kvapas... wub.gif wub.gif visai nieko, tik nzn kainos jos
Atsakyti
nu ambi pure tai tikrai ilgai kvepia...kazi ar tik 4-6 savaites, kalbu apie tuos kabinamus ant ventiliatoriaus g.gif
Atsakyti
Vat ir idomu, ka blogai darau, nes maniskis ambipur visiskai nekvepia nors ant stipriausio uzstatytas.
O labiausiai man patinka Yankee candles Clean Cotton kvapas. Kvepia kaip vaikiskas muiliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoulikha @ 2007 03 06, 23:10)
O labiausiai man patinka Yankee candles Clean Cotton kvapas. Kvepia kaip vaikiskas muiliukas smile.gif

O kur toki gauti? bigsmile.gif
Atsakyti