Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapai automobilio salone

Išbandžiau įvairius kvapus, bet geriausias man ambipur. Pirkdama niekaip negalėjau išsirinkti kokį kvapą paimti, nupirkau geltoną, atrodo Voyage vadinasi. Tarnauja beveik du menesius, ir dar buteliuke pusė to skysčio likę, tai kvepės dar ilgai thumbup.gif Patinka kad galima reguliuoti intensyvumą. Esu bandžius kvepiančius perlus (tokius maišiukuose, apie 8lt), kvepia labai skaniai, bet trumpai. Žodziu, man ambipur geriausias mirksiukas.gif Tiesa, pirkdama pasirinkau Voyage nes nebuvo kvapo pacific air su laikikliu ax.gif
maniškis va toks
Atsakyti
QUOTE(klein @ 2007 03 07, 10:39)
O kur toki gauti?  bigsmile.gif


Nezinau ar ji galima gauti Lietuvoje sad.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2007 03 06, 22:58)
nu ambi pure tai tikrai ilgai kvepia...kazi ar tik 4-6 savaites, kalbu apie tuos kabinamus ant ventiliatoriaus  g.gif

na tai laikrastyje jie buvo parodyti ir kaina tokia 14-17 lt nurodyta, tai galvoju, gal jie skaiciuoja jei pastoviai padaryta kad kvepetu....
nors pas mate tai ilgai laikos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoulikha @ 2007 03 08, 19:15)
Nezinau ar ji galima gauti Lietuvoje sad.gif


Droge mačiau yra
Atsakyti
QUOTE(Zoulikha @ 2007 03 06, 23:10)
Vat ir idomu, ka blogai darau, nes maniskis ambipur visiskai nekvepia nors ant stipriausio uzstatytas.
O labiausiai man patinka Yankee candles Clean Cotton kvapas. Kvepia kaip vaikiskas muiliukas smile.gif


Na mano nekvepia jei vaziuojant bent kiek oro srauto i salona nepaleidziu. Ta prasme dazniausiai pas mane uztatytas tik putimas ant priekinio stiklo, o kai salta tie kvepaliukai gal nelabai garuoja, tada nustatau silta oro srauta i salona siek tiek, kad susildytu kvepaliuka ir iskart malonus kvapelis pasklinda smile.gif

Ir dar turiu toki juokinga geltona kvepianti zmogiuka is rimi smile.gif uzlipinau gale ant soninio stiklo tai labai graziai is toli jo sypsenele sviecia kai ryte iki masiniuko einu smile.gif

O vat ant veidrodelio nemegstu kabint kvapu. Bandziau eglutes pasikabint bet naujos baisiai stipriai kvepejo tai erzino ir biski demesi blaskydavo nes dideles ir ryskios smile.gif iskrausciau i gala tada jas smile.gif o ant veidroduko maziukas angeliukas apsigyveno smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kutvėliuke: 19 kovo 2007 - 13:17
oj as sintetiniu tu egluciu ir ambipuru nepernesu, is karto pykina schmoll.gif Negalejau niekada su drauge vazineti, pas ja ambipuras doh.gif Ilipdavau ir paprasydavau, kad laikinai nukabintu biggrin.gif
O uzvakar atradau va toki dalyka

http://www.erbolario...mg/prod/b66.jpg

na super daikciukas, ant galines sedynes numeciau, kvepia super, ten su naturaliais aliejais berods, 9lt kainavo thumbup.gif
Atsakyti
O pas mane yra ir ambipur tas moteriskas, bet jis kvepia tik ijungus vejeli, ir tas "cukriukas" is c&d, tai labai sauniai veikia abu jie thumbup.gif visi, kas tik ilipa i masina stebisi, kad taip skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi ana @ 2007 03 31, 20:48)
oj as sintetiniu tu egluciu ir ambipuru nepernesu, is karto pykina  schmoll.gif Negalejau niekada su drauge vazineti, pas ja ambipuras  doh.gif Ilipdavau ir paprasydavau, kad laikinai nukabintu  biggrin.gif
O uzvakar atradau va toki dalyka

http://www.erbolario...mg/prod/b66.jpg

na super daikciukas, ant galines sedynes numeciau, kvepia super, ten su naturaliais aliejais berods, 9lt kainavo  thumbup.gif


O kur tokiu galima isigyti?
Turiu ambipura, bet jis man visai nekvepia schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryss: 06 balandžio 2007 - 12:12
QUOTE(^Angeliukas @ 2007 04 01, 23:49)
ir tas "cukriukas" is c&d, tai labai sauniai veikia abu jie  thumbup.gif  visi, kas tik ilipa i masina stebisi, kad taip skaniai kvepia  wub.gif

o kas cia per cukriukas? smile.gif kiek ilgai kvepia ir kiek kastuoja? ax.gif
Atsakyti
Mano draugei tai labiausiai tie tokie mediniuose buteliukuose patiko,sake,ilgai laiko,metus gal naudojo.O as labiau megstu atsidarius langus vazineti,tai kaip ir poreikio nera kvepinti salona.Nesmirdi-ir gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi turiu ta ambipiur moterims ir dar kiti nuo seno kabo mediniam buteliuky. jis jau nekvepia pas mane schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo curly :): 13 liepos 2007 - 18:04

zinot kaip kvepia nauja masina? pas mane toks kvapas masinoje tongue.gif
visokie vaniliniai,pusiniai ir juriniai kvapai tai mane erzina,grynai kaip taxi,kaip kazkuri cia rase...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziulka: 13 liepos 2007 - 19:07