Įkraunama...
Įkraunama...

Ar malonūs kalėdiniai rūpesčiai?

QUOTE(IntoTheWild @ 2010 11 14, 20:31)
Pilnai pritariu drinks_cheers.gif  thumbup.gif  Aš irgi jaučiuosi kaip mažas vaikas biggrin.gif  biggrin.gif



manau kiekviena ar tai senas ar tai jaunas, ar tai vaikas ar jau nebe pavercia vaiku, bent jau taip jaustis privercia
Atsakyti
Mane labiausiai erzina šių švenčių komercializavimas - kur matyta, kad nuo lapkričio mėn. visi PC jau Kalėdas švenčia...
Atsakyti
QUOTE(riteika @ 2010 11 14, 20:53)
Mane labiausiai erzina šių švenčių komercializavimas - kur matyta, kad nuo lapkričio mėn. visi PC jau Kalėdas švenčia...



vakar vaiksciojom po akropoli tai beveik kiekviena parduotuve buvo pasipuosusi ir tai taip netikroviska.... ir istikruju kai taip anksti puosia tai sukelia pasislikstejima kazkoki. ir nebebuna tos dvasios. nors ir sirdyje lauki kai mazas vaikas tu svenciu
Atsakyti
As tai cia izvelgiu gryniausia psichologija, tiek, kad ne visus tai veikia. Tokiu budu stengiamasis pritraukti pirkejus, sukurti nors ir komercine, bet visgi dvasia artejanciu svenciu, juk tarkim kokioj Amerikoj, visur puosiamos egles is karto po helovyno. Nezinau kaip jums, bet mes vakar kaip tik vaikstinejom po viena is didesniu centru, visur mirga marga lemputes, eglutes papuostos, o pirma mintis buvo kaip faina, o ypac kai vaikas krykscia is dziaugsmo. Ir kazkaip neizvelgiu tame jokio kriminalo, tebunie puosiasi, tebunie buna visur grazu, nes ir taip toj Lietuvoj mazai dziaugsmo, pakilumo.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 11 15, 08:43)
As tai cia izvelgiu gryniausia psichologija, tiek, kad ne visus tai veikia. Tokiu budu stengiamasis pritraukti pirkejus, sukurti nors ir komercine, bet visgi dvasia artejanciu svenciu, juk tarkim kokioj Amerikoj, visur puosiamos egles is karto po helovyno.  Nezinau kaip jums, bet mes vakar kaip tik vaikstinejom po viena is didesniu centru, visur mirga marga lemputes, eglutes papuostos, o pirma mintis buvo kaip faina, o ypac kai vaikas krykscia is dziaugsmo. Ir kazkaip neizvelgiu tame jokio kriminalo, tebunie puosiasi, tebunie buna visur grazu, nes ir taip toj Lietuvoj mazai dziaugsmo, pakilumo.

Pasakei mano nuomonę biggrin.gif Man gražu, gal ir ankstoka, bet vis tik gražu, o ypač jei anksti pradedi ruoštis Kalėdoms (kaip aš) biggrin.gif 4u.gif Taigi nekiša tų papuošimų pirkti, o tik bando kurti Kalėdinę nuotaiką, aišku naudos gal ir jie gauna, jei pamatęs papuošimus, prisimeni apie šventes ir nusiperki ką nors rolleyes.gif Negalvokim apie blogą, juk ne tiek ir daug liko, ypač kai laikas taip greitai bėga 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 11 15, 08:43)
As tai cia izvelgiu gryniausia psichologija, tiek, kad ne visus tai veikia. Tokiu budu stengiamasis pritraukti pirkejus, sukurti nors ir komercine, bet visgi dvasia artejanciu svenciu, juk tarkim kokioj Amerikoj, visur puosiamos egles is karto po helovyno.  Nezinau kaip jums, bet mes vakar kaip tik vaikstinejom po viena is didesniu centru, visur mirga marga lemputes, eglutes papuostos, o pirma mintis buvo kaip faina, o ypac kai vaikas krykscia is dziaugsmo. Ir kazkaip neizvelgiu tame jokio kriminalo, tebunie puosiasi, tebunie buna visur grazu, nes ir taip toj Lietuvoj mazai dziaugsmo, pakilumo.

Visiskai Jums pritariu thumbup.gif As siais metais kazkodel super laukiu Kaledu, ir man tas laukimas tik padvigubejo, kai pamaciau ispuostus centrus, parduotuves ir pan. Pati nenustygstu vietoje, kaip noriu puosti savo namus wub.gif Tooks fainas jausmas pamacius tas eglutes, supakuotas dovanas ir pan. Man labai patinka tas Kaledinis surmulys, dovanu pirkimas, ruosimasis viskam. Ne taip senai kalbejausi su drauge, kaip ir daugumai labai enduestingai pasakiau, kaip laukiu Kaledu, o ji sako, visai nelaukiu, neturiu pinigu visiems dovanas supirkti ir pan. Tai as kazkaip pagalvojau, nejaugi tos dovanos svarbiausia? Man asmeniskai ta Kaledine dvasia, nuotaika daug svarbiau wub.gif . O norint kita nustebinti, manau uztenka mazu smulkmeneliu, kad ir savo darbo siutus ar pan maiselius uzpildyti saldainiais ar pan ir tai bus manau dar grazesne ir mielesne dovana, negu pirktine ax.gif
Atsakyti
labai malonus kalediniai rupesciai. Eini ir ieskai kazko ypatingo kiekvienam zmogui, stengiesi ji pradziuginti staigmenomis ar dovanomis. Idedi daug meiles kol randi ar pagamini butent jam tinkama. Tas periodas buna toks puosnus ir paslaptingas. Norisi tiketi stebuklais
Atsakyti
man irgi netrukdo ankstyvas ruosimasis sventems,as turbut vis dar nesuaugus,bet man patinka priessventinis surmulys,dovaneliu ieskojimas,ju vyniojimas ir laukimas.
Atsakyti
Labai malonūs, visą laiką galvojau ką padovanoti, kaip papuošti ir tas lakstymas po visur nuvargino, bet maloniai ax.gif Gaila tik, kad ne visi aplinkiniai buvo šventiškai nusiteikę, tai sugebėjo pagadinti šventes, bet svarbiausia mažasis buvo laimingas ir man to užtenka, jam buvo tobulos šventės thumbup.gif
Atsakyti
Tai žinoma, kad malonūs bigsmile.gif Malonumas tikras, viską ruošti, tvarkyti. Pakuoti dovanas ir būti labai laimingiems drinks_cheers.gif
Atsakyti
labai malonus. puosti namus, pirkti dovanas tikras smagumelis biggrin.gif. greiciau tos kaledos newyear.gif
Atsakyti
Labai patinka pirkti dovanas,pakuoti,dovanoti. Megstu puosti namus,viska derinti,gaminti maista. Kepti Kaledinius meduolius wub.gif
Atsakyti