Įkraunama...
Įkraunama...

Ar malonūs kalėdiniai rūpesčiai?

Kalediniai rupesciai? g.gif man daugiau cia kaledinis malonumas,labai megstu viska daryt,gamint,pirkt,puost kas susije su kaledom. newyear.gif 000059.gif
Atsakyti
labai malonūs:)
Atsakyti
Laukiu nesulaukiu Kalėdų ir baltos žiemos. Smagumynas ruoštis, puoštis šiai šventei. smile.gif newyear.gif 000054.gif
Atsakyti
Kalėdiniai rūpesčiai tikrai malonūs...kol lauke dar nešalta, vis darbuojuos sodyboj, kasu, plušu, bet mintyse jau planuoju kalėdas...ką joms darysiu...ech, tas sniego baltumas.... wub.gif
Atsakyti
Vieni daugiau, kiti mažiau malonūs wub.gif
Atsakyti
malonūs rūpesčiai, nes jie dėl brangiausių žmonių. jų gerovės ir laimingų veidų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2011 11 15, 23:52)
malonūs rūpesčiai, nes jie dėl brangiausių žmonių. jų gerovės ir laimingų veidų smile.gif

labai grazei ir teisingaiparasyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kalėdiniai rūpesčiai visuomet malonūs. wub.gif Dovanų pirkimas, gaminimas mylimiems žmonėmis, sausainių kepimas - visa tai super. O kai susitinki visus labai labai seniai matytus žmones prie Kūčių stalo - neapsakomai geras jausmas.
Atsakyti
Nepaprastai malonu pakuoti dovanas,kepti meduolius,dekoruoti juos. Puosti eglute...
visa tai man,kaip kokia meditacija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 12 13, 20:44)

ei mano parasa nufyrinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dereša: 14 gruodžio 2011 - 09:57
As pasirodysiu bloga teta biggrin.gif man maisto ruosimas visai nemalonus, nu nemegstu gaminti net ir tom paciom Kaledom, o visi kiti rupesciai, kaip dovanu pirkimas, namu puosimas malonus tikrai smile.gif
Atsakyti
Maisto ruosimas tikra kancia,o visa kita kaip dovanos,namu puosyba,tiesiog wub.gif
Atsakyti