Įkraunama...
Įkraunama...

Nudegimai

sveiki,
Kai grizom is ligonines vaikas miegojo dar pusetinai, blogai miegoti pradejo, kai pradejau tepti dermatix tepalu. Kiek as suprantu, sis tepalas kazkaip veikia. Ar kazkaip yra panasiai buve? ir kaip jus padejote vaikui, kad jis nakti ramiau miegotu. Diena su juo viskas tvarkoj, linksmas, jokiu problemu, o nakti vartosi, blaskosi, neranda patogios pozos miegojimui, randus bando kasytis, zodziu vargstam abudu smile.gif.
Atsakyti
tai gal pabandykit klemastino pagerti, gal sumazins niezejima mirksiukas.gif maniskui tarpais uzeina noras pasikasyti, bet as jam papuciu ir praeina jam.

norejau paklausti tu mamyciu, kur jau po nelaimes praejo nemazai laiko... ar tie konturai praejo? nes pas maniski toks kaip zemelapis siuo metu verysad.gif
Atsakyti
Mums daktaras rekomendavo gerti tik melisos arbata. Reiks pasidometi del sio sirupo.
Jeigu dar maitinciau, viskas butu zymiai paprasciau, dabar tenka ieskoti kitokiu nuraminimo budu, dazniausiai nurimsta prisiglaudes ir apsikabines mane smile.gif. Bet didejant pilvui, jau bus sunkiau taip nuraminti vaika smile.gif.
Mums dar nedaug laiko praejo, beveik 3 menesiai.

Paskaiciau aprasyma, tai tas pats tavegilis, kuri gydytojas grieztai uzdraude duoti. Ligoninej pradzioj jo duodavo po ketvirti tabletes, bet tik pirmas savaites, veliau ir ligoninej jo jau nebedave.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raskila-vyde: 30 kovo 2011 - 14:51
raskila-vyde, o koks laipsniu nudegimas? kiek %? sanatorijoj nebuvot? mums sanatorijoj pradejo duoti ta clemastin sirupa ax.gif siaip as jam dar duodu, bet jau i pabaiga, o ir nesikaso lygtais 4u.gif
Atsakyti
Nudegimas buvo beveik 10 proc., dalis buvo antro laipsnio. Santariskese dare dvi operacijas, salino negyva oda, veliau po savaites persodino oda. I sanatorija musu nesiunte, Santariskese gydemes pas Gelezauska, labai saunus gydytojas. Isvaziuojant sesele man idejo keleta tableciu tavegilio, sake jeigu prireiktu, kai pasakiau gydytojui, grieztai sake neduoti... Taip ir kankinames po truputi, nors siandien jau geriau miegojo...
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2011 03 31, 07:42)
Nudegimas buvo beveik 10 proc., dalis buvo antro laipsnio. Santariskese dare dvi operacijas, salino negyva oda, veliau po savaites persodino oda. I sanatorija musu nesiunte, Santariskese gydemes pas Gelezauska, labai saunus gydytojas. Isvaziuojant sesele man idejo keleta tableciu tavegilio, sake jeigu prireiktu, kai pasakiau gydytojui, grieztai sake neduoti... Taip ir kankinames po truputi, nors siandien jau geriau miegojo...

mes isvengem operacijos... bet gydemes santorijoj.. tiksliau as vis dar tesiu gydyma namie su bioptrono lempa ir dermatix tepalu.na gal vaikui dar ir stresas po visu ligoniniu...
Atsakyti
QUOTE(*mozyle* @ 2011 03 30, 14:42)
norejau paklausti tu mamyciu, kur jau po nelaimes praejo nemazai laiko... ar tie konturai praejo? nes pas maniski toks kaip zemelapis siuo metu  verysad.gif

Aš taip suprantu, kad tie kontūrai liks visam gyvenimui. Pas maniškę tokie baltesnės odos plėmai yra ir jie vasarą neįdega.
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2011 03 31, 14:11)
Aš taip suprantu, kad tie kontūrai liks visam gyvenimui. Pas maniškę tokie baltesnės odos plėmai yra ir jie vasarą neįdega.

eik tu sau rimtai doh.gif doh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2011 03 31, 16:11)
Aš taip suprantu, kad tie kontūrai liks visam gyvenimui. Pas maniškę tokie baltesnės odos plėmai yra ir jie vasarą neįdega.

Tikrai taip.Pigmentacija pakinta visam laikui.
Atsakyti
SVEIKOS!

nebuciau ilindus i tema, jei nebutu viena mamyte man parasius del konsultacijos.

Mums praejo 3 men po nudegimo. Vis tik marskiniu tu anu del randu neuzsakiau. PAsitariau su Klebanovu, tai tik rankom pamojavo ir liepe neuzsiimt zaidimais. Nes musu randukai nago dydzio ant krutines, ties raktikauliu ir per alkunes sulenkima dvi a lia tai siules. Situacija dabar tokia: tepu vis dar dermatexu, bala pamazu, bet skirtumai matosi. Tos vietos butent ir raudonos, pakieteje, iskile. Ant peties liko tik balti plemai. Manau, idegs per kelis sezonus. Ant veido- absoliuciai nieko. Bijo mergina maudytis..Turiu listi po dusu kartu ir neduok Dieve siek tiek siltesnis vanduo. Saukia, kad karsta...PAti jau automatiskai visas uzpiltas arbatas keliu i visru, kuo toliau, kad nepasiektu. Net nesamoningai...

Gera mintis pasiskaicius: pirmadieni nuleksiu pasirodyt i Klinikas del tu randeliu. Ziuresim ka sakys..Ir jei dar lieps tept dermatexu, tai is mamytes perku tuos likusius 25g mirksiukas.gif
Atsakyti
mes pas gružauska gydėmės... na siaip nezinau ar keiciasi kai matau kiekviena diena, nors teplioju su dermatixu, sildau su bioptronu....

o del tu odos plemu, kaip as vadinu zemelapiais, tai sako kad dingsta.... na noreciau, kad dingtu....ir vis tiek suketejimai neduoda ramybes...

o kaip konsultavaisi su klebanovu, i skyriu tiesiai ejai ar per poliklinika?
Atsakyti
QUOTE(*mozyle* @ 2011 04 08, 23:01)
mes pas gružauska gydėmės... na siaip nezinau ar keiciasi kai matau kiekviena diena, nors teplioju su dermatixu, sildau su bioptronu....

o del tu odos plemu, kaip as vadinu zemelapiais, tai sako kad dingsta.... na noreciau, kad dingtu....ir vis tiek suketejimai neduoda ramybes...

o kaip konsultavaisi su klebanovu, i skyriu tiesiai ejai ar per poliklinika?


mano draugai, kurie turejo nudegimu, o dabar jau teciai ir mamos, mane guode, kad tu zemelapiu neliks. As per nestuma pati pirty prie katilo ikaitusio vamzdzio prisipieciau ir delniuko dydzio oda nuejeo. Nemaniau, kad rimta, tai gydziausi kaip ismaniau: peroksido lasinau doh.gif supuliavo doh.gif visokiu vysniopskiu dejau doh.gif po kokio menesio kai nesusitvarke pas Grusaska nuejau i Azuolyno klinika. Velniu israse ir kruva vaistu. Tada padejo. Tai cia su 2-u nestumu tokios istorijos. Mergytei 1m.8men, o mano to plemo jau nera visai. Izvelgt galima, bet kai zinai...Bet cia buvo nudegimas ne vandeniu. Sudetingesnis ir nieko. O kai vandenuku..Paprasciau, juolab, kad vaiku odyte labai greitai regeneruojasi

Pas Klebanova einu kaip ismanau: i Klinikas, vaiku skyeiu, 2a. Jei tarpdury pagaunu- konsultuoja cool.gif Nes jis paprastai labai uzsiemes...Kitur net nezinociau kur kreiptis
Atsakyti