Įkraunama...
Įkraunama...

Nudegimai

na buvo laikas kad gyvenau, ar nereikes operacijos, isgyvenom... dabar vel klausimas ar neliks tu pigmentiniu demiu ir randu... aisku nedaug ten pas maniski, bet vistiek viskas puikiai matosi... sakiau vesiu koki geguzes menesi pasikonsultuoti i klinikas
Atsakyti
labuka,

iki klebanovo vis dar nenuvykau po nudegimu pasirodyt. I pabaiga eina dermatex tepaliukas, tepem kasdien ryte-vakare nuo vasario (tai 3 men). Tiek kiek randeliukai pasikeite ir pasviesejo, manau, ir be to tepalo savaime taip butu pasikeite. Kiek tept reiktu, ka manot? Ar pirkt antra tiubele? Ar jau palikt savieigai?
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2011 04 20, 09:00)
labuka,

iki klebanovo vis dar nenuvykau po nudegimu pasirodyt. I pabaiga eina dermatex tepaliukas, tepem kasdien ryte-vakare nuo vasario (tai 3 men). Tiek kiek randeliukai pasikeite ir pasviesejo, manau, ir be to tepalo savaime taip butu pasikeite. Kiek tept reiktu, ka manot? Ar pirkt antra tiubele? Ar jau palikt savieigai?

Mes tepėm ~1,5metų, tiek gyd. Geležauskas sakė. Bet negaliu pasakyt, kaip būtų netepus.

p.s. savo tepaliuką jau pardavėm.
Atsakyti
Mano sunui po nudegimu praejo beveik 4 menesiai. Mes jau buvome 2 kartus pas Gelezauska konsultacijai. Sake ir toliau tepti dertamix tepalu, o kai turesim pasidare visus tyrimus, guldys i stacionara ir leis vaistus i randus, kad jie minktetu ir maziau matytusi.
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2011 04 21, 21:52)
Mano sunui po nudegimu praejo beveik 4 menesiai. Mes jau buvome 2 kartus pas  Gelezauska konsultacijai. Sake ir toliau tepti dertamix tepalu, o kai turesim pasidare visus tyrimus, guldys i stacionara ir leis vaistus i randus, kad jie minktetu ir maziau matytusi.


Cia Kauno klinikose? Vilniuje? Kaip tik tepaliuko dar turiu sventems, paskui teks lekt rodytis.
Atsakyti
man lyg ir mazeja, bet gydytojo konsultacijos labai noreciau, teks vezti apie geguze... as taip pat vis teplioju su dermatix
Atsakyti
Geležauskas dirba Vilniuje, Santariškėse. Mes irgi pas jį gydėmės. Darė 2 ar 3 tas injekcijas. Po jų iškart gražėja vaizdelis.
Atsakyti
gal galima issamiau apie tas injekcijas? 4u.gif
Atsakyti
idomu ir man. Kas tai yra ir kas buna po to...
Nenoriu, kad dumra tatuiruotes darytusi rolleyes.gif rolleyes.gif Kaip tik ant krutines po raktikauliu viena ir ant desines rankose per sulenkima dvi papildomos " siules"
Atsakyti
pas maniski irgi dvi vietos tokios dar stipriai raudonos... o ir kieteja, randeja.... viena ant petuko tokia kaip 5 lt monetos dydzio, o kitos priesingoje puseje tokie nedideli ploteliai raudoni... dar kai klinikose gulejom sake,kad sunkiau gyja.... va tik del situ vietu ir neramu...
Atsakyti
Mano sunui suleido vaistu i randus. Leidzia kenolog injekcija. Procedura paprasta paguldo keletui valandu i stacionara, su narkoze suleidzia i randus vaistus, vaikas atsigauna ir namo isleidzia. Sis vaistas minkstina randus ir daro juos maziau pastebimus. Nauju zaizdu neatsiranda, nes vaistus suleidzia tiesiai i randa.
Gydytojas matyt pagal randus sprendzia, ar reikalinga tokia injekcija. Po 2 menesiu reiks eiti vel konsultacijai, tada turbut dar karta suleis injekcija. Gydytojas minejo, kad reiketu 3 injekciju.
Pakolkas nelabai matosi pas vaika, ar pasikeite randai, nes jie gerokai paraude. Manau dar po keletos dienu bus matyt geriau, ar randai pasikeite.
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2011 04 27, 14:31)
Mano  sunui suleido vaistu i randus. Leidzia kenolog injekcija. Procedura paprasta paguldo keletui valandu i stacionara, su narkoze suleidzia i randus vaistus, vaikas atsigauna ir namo isleidzia. Sis vaistas minkstina randus ir daro juos maziau pastebimus. Nauju zaizdu neatsiranda, nes vaistus suleidzia tiesiai i randa.
Gydytojas matyt pagal randus sprendzia, ar reikalinga tokia injekcija. Po 2 menesiu reiks eiti vel konsultacijai, tada turbut dar karta suleis injekcija. Gydytojas minejo, kad reiketu 3 injekciju.
Pakolkas nelabai matosi pas vaika, ar pasikeite randai, nes jie gerokai paraude. Manau dar po keletos dienu bus matyt geriau, ar randai pasikeite.


o cia is ligoniu kasu dengiama at reikia moket?

Buvau pas Klebanova siandien, uzsiraciau vizitacijai. Gavau talona tik geguzes 19d. Kaip jis sako: randai po nelaimes 3-6 men paumeja, subujoja, tad reikia tept 2x per diena dermatixu. O paskui po konsultacijos imamasi iv. priemoniu. TAip kad dar tepsim 3 men kaip minim. ir ziuresim. Ant rankos tos " siules" kaip ir visai nieko, rasuvos ir tiek. Va, o ant krutines tai kaip puslike iskilusi ir raudona ir maniske vis bando kasytis/glostyt.

Tai tiek info globaliai visoms mamoms
Atsakyti