Įkraunama...
Įkraunama...

Nudegimai

QUOTE(*mozyle* @ 2011 05 10, 13:32)
naudotos? g.gif  tai tada daug prasai

nea, už naujas po šimtuką norėč
Atsakyti
laba diena, norejau pasiteirauti, ar jusu mazieji leidzia teplioti dermatixu randukus?
Atsakyti
Siandien pasiimu is drauges amerikoniska dermatex ir pasakau del garantijos.
Manoji teptis duodas.
Vakar buvom pas Klebanova Klinikose pasirodymui. Po nudegimo praejo 5 men. tept siulo dar puse metu (tad 30g dermatex tiek ir uzteks). O paskui pasirodysim: jei noresim naikint randelius arba hormonus leis, arba operacija, bet po jos vis tiek lieka susiuvimo zymes. Tad as manau, jog mes kantriai tepliosim ir nieko daugiau nedarysim. Akm tos narkozes ir kt. asaros?
Juolab, kad 2 randeliai ties rankos sulenkimu, o kiti du plemukai ant peties ir po raktikauliu. Va, cia gali matytis. Bet tikiu tikiu tikiu, kad isbalinsim.

Tik keista, kad mums veiduko neliepe tept su SPF 50. Viena gydytoja primygtinai liepe siai vasarai, o jis- sako, kam? Nereikia. Bet turiu tai ir tepsiu
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2011 05 20, 09:02)
Tik keista, kad mums veiduko neliepe tept su SPF 50. Viena gydytoja primygtinai liepe siai vasarai, o jis- sako, kam? Nereikia. Bet turiu tai ir tepsiu

Mum pirmą vasarą liepė griežtai tep SPF 50, o dar geriau, tai po rūbeliais slėpt.
Atsakyti
na maniskis su triuskmais tepliojasi, bet zinau kad reikia ir nekreipiu tuo metu i dudas... gal sakau jam skauda? ar siaip diskomforta vaikas jaucia g.gif mums po nudegimo 3 men praeje, bet vistiek viskas dar negraziai atrodo... as ir tepliosiu dar, kol nuvesiu konsultacijai (dabar bakalaura rasau) o del saules, tai mums ne vienas gydytojas pasake, kad vengti tiesioginiu saules spinduliu sia vasara, tai VISADA ant saules ilgom rankovytem bunam, bet jau geriau isvengt pigmentaciju visokiu...
Atsakyti
QUOTE(*mozyle* @ 2011 05 22, 00:07)
na maniskis su triuskmais tepliojasi, bet zinau kad reikia ir nekreipiu tuo metu i dudas... gal sakau jam skauda? ar siaip diskomforta vaikas jaucia g.gif mums po nudegimo 3 men praeje, bet vistiek viskas dar negraziai atrodo... as ir tepliosiu dar, kol nuvesiu konsultacijai (dabar bakalaura rasau) o del saules, tai mums ne vienas gydytojas pasake, kad vengti tiesioginiu saules spinduliu sia vasara, tai VISADA ant saules ilgom rankovytem bunam, bet jau geriau isvengt pigmentaciju visokiu...


nu va...kaip skirtingai tie daktarai..Man be medic. issilavinimo aisku, kad naujai uzsidejusia odyte reiktu tepty su stipriu SPF ir venkt saules. O jusiskiui tepant tikrai neskauda. Spichologinis diskomfortas. Maniske po nelaimes gal 3 men bijojo eit maudytis. Dabar jau eina. Ir niekam neduodavo apziuret randeliu. Dabar jau duodas
Atsakyti
Manoji pupa ilga laika pati net ziuret i ta randeli negaledavo, tik pamato, kad tepsim iskart dengtis pradedavo. Ir bendrai is jos elgesio itariu, kad jai jis labai negrazus atrodo unsure.gif Suprantama, randai negrazu, bet apmaudu, kad net toks mazas zmogelis taip reaguoja..

Ir gal jau kas didesnisu vaikelius turit papasakokit, kaip vaikiukai apie juos samprotauja. Man toks sunkumas dusioj del jo.. Nesuziurejau, deja..
Atsakyti
labukas, na va veziau pas savo berniuka pas gydytoja. tai ka naujienos ne kokios... nesiosim tuos marskinius... nes vis del to iskilo randas (pasidare iskiles) o ir viduryje rando pasidare, toks kaip sasiukas, tai plaukas jame yra... issimatavom tai jau koki treciadieni vaziuosim prisimatuot.. gal kuri papasakos apie tuos rubelius spec? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kas turit parduoti dermatix geli? ax.gif Labai skubiai reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputa @ 2011 05 26, 00:08)
Manoji pupa ilga laika pati net ziuret i ta randeli negaledavo, tik pamato, kad tepsim iskart dengtis pradedavo. Ir bendrai is jos elgesio itariu, kad jai jis labai negrazus atrodo  unsure.gif Suprantama, randai negrazu, bet apmaudu, kad net toks mazas zmogelis taip reaguoja..

Ir gal jau kas didesnisu vaikelius turit papasakokit, kaip vaikiukai apie juos samprotauja. Man toks sunkumas dusioj del jo.. Nesuziurejau, deja..


Labutis,
mes tik trecia diena po kosmaro gulime ligonineje. Mano sunui astuoneri, paande buti fakiru ir apsidegino veida ir krutine. Nudegimai IIA ir IIB laipsnio. Dziaugiuosi, kad jau nuo vakar jam nebeskauda ir siaip atrodo, kad viskas gan sparciai gyja, traukiasi. Dabar jau niezuliukas pradeda kankinti. Smagu, kad fizine sveikata lyg gereja, o ir prognozes, kad greiciausiai operacijos neprireiks. Didesnes bedos su psichologine busena... Siryt visai be nuotaikos nubudo, istisai save pabaisa vadina, praejusia nakti prabudo is kosmaro susapneves ta situacija, kai uzsidege, vis kaltina save, kaip galejo, taip kvailai pasielgti... Nuolat kalba apie mokykla, kaip reiks eiti, sako, kad niekada nebebusiu toks koks buvau. Nesileidzia, kad kas mus lankytu, iskyrus teti. Dar nesileidzia net seses... Manau, kad neprosali butu psichologo konsultacijos, bet sunsu apie tai net i kalbas nesileidzia. Labai sunku, kai jis taip jauciaisi. O kalte ir mano nuolatinis palydovas, jei buciau 10 min. anksciau grizusi, tai viso sio kosmaro galejo ir nebuti...
Turbut ir mziukai, kurie dar nelabai supranta kas cia ivyko, ir vyresni, kaip mano sunus, sunkiai isgyvena siuos ivykius. Ir dar turbut laai daug priklauso nuo individualiu vaiko savybiu.
Stiprybes visiems tai patyrusiems - ir maziesiems, ir ju seimu nariams.
Atsakyti
QUOTE(2maziu_mama @ 2011 06 17, 08:26)
Labutis,
mes tik trecia diena po kosmaro gulime ligonineje. Mano sunui astuoneri, paande buti fakiru ir apsidegino veida ir krutine. Nudegimai IIA ir IIB laipsnio. Dziaugiuosi, kad jau nuo vakar jam nebeskauda ir siaip atrodo, kad viskas gan sparciai gyja, traukiasi. Dabar jau niezuliukas pradeda kankinti. Smagu, kad fizine sveikata lyg gereja, o ir prognozes, kad greiciausiai operacijos neprireiks. Didesnes bedos su psichologine busena... Siryt visai be nuotaikos nubudo, istisai save pabaisa vadina, praejusia nakti prabudo is kosmaro susapneves ta situacija, kai uzsidege, vis kaltina save, kaip galejo, taip kvailai pasielgti... Nuolat kalba apie mokykla, kaip reiks eiti, sako, kad niekada nebebusiu toks koks buvau. Nesileidzia, kad kas mus lankytu, iskyrus teti. Dar nesileidzia net seses... Manau, kad neprosali butu psichologo konsultacijos, bet sunsu apie tai net i kalbas nesileidzia. Labai sunku, kai jis taip jauciaisi. O kalte ir mano nuolatinis palydovas, jei buciau 10 min. anksciau grizusi, tai viso sio kosmaro galejo ir nebuti...
Turbut ir mziukai, kurie dar nelabai supranta kas cia ivyko, ir vyresni, kaip mano sunus, sunkiai isgyvena siuos ivykius. Ir dar turbut laai daug priklauso nuo individualiu vaiko savybiu.
Stiprybes visiems tai patyrusiems - ir maziesiems, ir ju seimu nariams.

2maziu_mama, uzjauciu Jus console.gif Vargsas berniukas, galiu tik isivaizduoti kokia jo dabartine busena, kad jis taip elgiasi verysad.gif Linkiu, kad kuo greiciau palengvetu ir prisileistu psichologus, nes tikrai situacija nepavydetina verysad.gif Stiprybes jums visiems! console.gif

Manoji pupa, kol kas tik rodyti nenori, bet reikia pasiruosti moraliai, kad ateityje irgi bus problemu, o ir kaltinimu tikiuosi, nes tikrai esu labai kalta pries ja.
Atsakyti
na ir as puikiai suprantu, kad maziukai gal ir to nesuvokia... bet jau nieko nepakeisi reikia eiti toliau... mes va jau antra para nesiojam rubelius... pirma para buvo kosmaras, verke zyze, o va daabr jau lyg ir geriau, bet man baime, del visu issutimu ir t.t. teplioju ir dermatixu, pasnausti randukai atrodo tokie melyni... matyt taip turi buti... liepos 18 eisim pas gydytoja pasirodyti, kaip atrodo, ir prognozes tuo paciu isklausyti, kiek laiko nesioti ir t.t. siaip turiu dar vienos gydytojos nr, labai noreciau nuvesti pasikonsultuoti, bet siuo metu ji atostogauja, na toks metas... ax.gif
Atsakyti