Įkraunama...
Įkraunama...

Nudegimai


na nezinau kaip reikia is tikruju nes kiek gydytoju, tiek nuomoniu... musiskis sake kad reikia dermatixu tepti, tai ir tepu.. neminejo visai saltalankiu, nors pati pasiskaitau apie tokius dalykus.. mano nuomone nereikia blaskytis ir daryti visko.. pasirinkti viena metodo (nors as pasirinkus du: kompresiniai rubai, bei dermatix tepalas) tik va kazkaip neaisku man darosi del to rando.. teks jauciu anksciau varyt konsultuotis... verysad.gif
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mozyle*: 07 liepos 2011 - 09:55
[quote=*mozyle*,2011 07 07, 10:54]
na nezinau kaip reikia is tikruju nes kiek gydytoju, tiek nuomoniu... musiskis sake kad reikia dermatixu tepti, tai ir tepu.. neminejo visai saltalankiu, nors pati pasiskaitau apie tokius dalykus.. mano nuomone nereikia blaskytis ir daryti visko.. pasirinkti viena metodo (nors as pasirinkus du: kompresiniai rubai, bei dermatix tepalas) tik va kazkaip neaisku man darosi del to rando.. teks jauciu anksciau varyt konsultuotis... verysad.gif
[/quote]
[/quote]


Mozyle, Jei naramu nelauk, važiuok. Ir taip daug nervų kainavo. Kai nuvažiuosi konsultuotis, parašyk, įdomu ką pasakys.

Žinoma blaškytis nereikia. Reikia susidaryti gydymo planą ir gydyti. Kiekvienam savo planas ir savas gydymas. Aš tik parašau savo patirtį, gal kam prireiks, nes apie nudegimus labai mažai internete rašo.

Dėl šaltalankio, tai aš pati gyd. Brazienės paklausiau. Ji sako žinoma, yra daugiau prasmės po kompresiniais rūbais tepti šaltalankį, nes kompresiniai rūbai atlieka tą pačią funkciją kaip ir Dermatix. Rūbai dar ir šlifuoja randus, tai ir Dermatixą nuvalo. Bet kol pati neišsiaiškinau, tai ir napasakė. Žodžiu, dar daug ir pačiam reikia domėtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo break: 07 liepos 2011 - 11:22
bet juk svelniai uztepi dermatixo ir palauki kol susigers... tai gal neturetu nuvalyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mozyle* @ 2011 07 08, 08:50)
bet juk svelniai uztepi dermatixo ir palauki kol susigers... tai gal neturetu nuvalyti? g.gif


Bet Dermatix yra silikonas, jis negydo, o aptaukia plėvelę ir neleidžia kilti randams. O tą pačią funkciją atlieka ir rūbai. Man taip gydytoja aiškino.
Labai būtų įdomu ką tau tavo gydytojas pasakys, paklausk.
Atsakyti
QUOTE(break @ 2011 07 08, 13:59)
Bet Dermatix yra silikonas, jis negydo, o aptaukia plėvelę ir neleidžia kilti randams. O tą pačią funkciją atlieka ir rūbai. Man taip gydytoja aiškino.
Labai būtų įdomu ką tau tavo gydytojas pasakys, paklausk.

liepos 18 eisim konsultuotis, butinai pranesiu ka sake... as juo kazkaip pasitikiu.. 4u.gif o kitos mamytes ziuriu visai nieko nepasako, tai butu idomu, kuo daugiau zinoti sia tema blush2.gif
Atsakyti
na va mes jau po konsultacijos... po nelaimes praejo 5 menesiai, kaip rubelius nesiojam 1 menuo: keiciasi randas, jau nebetoks violetinis kaip buvo, ruzaveja jau. nesiosim rubus apie metus laiko, sekanti konsultacija po poros menesiu. jokiu saules spinduliu ne tik randams, bet ir ten kur buvo nudegimas, t.y. visas nudeges plotas. jei liksim nepatenkinti rezultatu po rubeliu nesiojimu, tai galesim darytis plastine operacija. va tokios naujienos pas mus...
Atsakyti
Možyle, Smagu, kad sveikstate 4u.gif
Mes pas gydytoją važiuosim rugpjūčio pradžioje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo break: 19 liepos 2011 - 20:42
Sveiki,
Ziuriu kiekvienas daktaras savaip gydo smile.gif. Mes vaikstom pas Gelezauska Santariskese. Po nelaimes praejo jau puse metu, 2 kartus padare injekcijas su Kenalog, dar viena liko. Tarpuose tarp sios proceduros randus tepam dermatix tepalu. Randai keiciasi, mazeja, nors pastaruoju metu pakankamai paraude yra. Gydytojas minejo, kad tai normalu, randu aktyvumas gali testis iki metu laiko. Kai randai bus jau nebeaktyvus, sake galima bus chirurginiu budu juos patvarkyti.

p.s. planuoju is JAV uzsisakyti dermatix. Gal ka sudomins, perkant daugiau vienetu, kaina mazeja, plius siuntimo islaidas galima pasidalinti.
Jeigu kam idomu, rasykite az.
Atsakyti
QUOTE(Raskila-vyde @ 2011 07 20, 13:04)
Sveiki,
Ziuriu kiekvienas daktaras savaip gydo smile.gif. Mes vaikstom pas Gelezauska  Santariskese.  Po nelaimes praejo jau puse metu, 2 kartus padare injekcijas su Kenalog, dar viena liko. Tarpuose tarp sios proceduros randus tepam dermatix tepalu. Randai keiciasi, mazeja, nors pastaruoju metu pakankamai paraude yra. Gydytojas minejo, kad tai normalu, randu aktyvumas gali testis iki metu laiko.  Kai randai bus jau nebeaktyvus, sake galima bus chirurginiu budu juos patvarkyti.

p.s. planuoju is JAV uzsisakyti dermatix. Gal ka sudomins, perkant daugiau vienetu, kaina mazeja, plius siuntimo islaidas galima pasidalinti.
Jeigu kam idomu, rasykite az.



O kokį poveikį randams daro Kenalog?
Nuima odos uždegimą ir mažesnė tikimybė randams kilti?
Atsakyti
Po Kenalog suleidimo randai sumazeja, svieseja, minskesteja ir kai kurie po truputi nyksta.
Juos leidzia kai randai jau atsiranda.
Atsakyti
o ta injekcija atliekama su narkoze? ar kazka maisau?
Atsakyti
QUOTE(*mozyle* @ 2011 07 21, 06:38)
o ta injekcija atliekama su narkoze? ar kazka maisau?


Si procedura atliekama su narkoze.
Atsakyti