Įkraunama...
Įkraunama...

Traiškanojančios, pūliuojančios akytės

Reikia būtinai lašinti į akis, dažnai jas plauti ramunėlėmis ar juodų arbatžolių tirpalu. Ir aišku reikėtų atlikti bakteriologinį tyrimą. heart.gif
Atsakyti
Nuvažiuokite pasikonsultuoti į Misionierių ligoninę pas okulistus. Tikriausia prapūsti ašarų kanalus vėl reikės. Šią procedūrą galima atlikti ir su bendra nejautra. heart.gif
Atsakyti
Dukrytei dabar 3 menesiai. Po gimimo traishkanojo abi akytes, viena susitvarke, palashinus lashiukus, kita rugsejo pradzioj teko valyti. Vakar akyte, kuri susitvarke pati, staiga vel pradejo traishkanoti. Ar galejo uzhsikimshti kanalelis? Ka patartumete daryti?
Atsakyti
Reikia vėl lašinti lašus į abi akis, gerai jas plauti iš išorinio kampo nosies link ir masažuoti sukamaisiais judesiais ta pačia kryptimi. Stebėkite, jei nustojus pūliuoti, akis pradės ašaroti, vėl gali būti užsikimšęs ašarų latakas. heart.gif
Atsakyti
Laba diena, mano dukrytė labai dažnai išpūčia akytes tarsi būtų nustebusi ar čia nieko rimta. Iš anksto ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Tegul mergaitę apžiūri okulistas. heart.gif
Atsakyti
Sveiki, man labai idomu,kada geriausia vaikuti nuvesti pas akiu gydytoja??? Kada ne per anksti, o ir ne per velai?
Atsakyti
gal galetumete papsakoti apie astigmatizma.kas tai per liga,kaip gydoma?kaip ji atsiranda ir pan.buciau labai dekinga
Atsakyti
Akytes patikrinti reikia iki 6mėn. heart.gif
Atsakyti
Astigmatizmas, tai toks regėjimo sutrikimas, kai lęšiukas nesugeba pakankamai išsilenkti. Gydomas dažniausia akinukais. Plačiau ir vaizdžiai gali paaiškinti okulistas. heart.gif
Atsakyti
Aš pastebėjau kad mano dukros abi akytės traiškanoja kas tai galėtų būti unsure.gif Ryte prabudus akys net sulipusios būna ohmy.gif unsure.gif
Atsakyti
Tai yra ūmus akių gleivinės uždegimas, reikia kreiptis arba į savo gydytoją, arba į okulistą. heart.gif
Atsakyti