Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(svaraine @ 2011 01 06, 13:12)
Pirmą kartą matau tokį "Anti-office" smile.gif O tai kokia jo spalva, kad reikėjo priprasti?  g.gif

Tokia gelsvai rusva. As kazkaip pripratus, kad kremas turi but baltas arba koks zalsvas, tai man keistai ziurejosi. Sito kremo pati nebuciau atradus ir as, jei mamos drauges dirbanti "Eurokos" nebutu uzrodzius. O kvapas nera koks baisus ar nemalonus, tik toks "kitoks", gal kiek i "Doliva" kvapa panasus, tik 10 kartu silpnesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonstruck @ 2011 01 06, 17:46)
Tokia gelsvai rusva. As kazkaip pripratus, kad kremas turi but baltas arba koks zalsvas, tai man keistai ziurejosi. Sito kremo pati nebuciau atradus ir as, jei mamos drauges dirbanti "Eurokos" nebutu uzrodzius. O kvapas nera koks baisus ar nemalonus, tik toks "kitoks", gal kiek i "Doliva" kvapa panasus, tik 10 kartu silpnesnis smile.gif

o kokia jo kaina?Ar greitai isigeria?Ar pirktumete toki krema antra karta?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 06, 08:57)
Hmm, na, man atrodo, visi riebūs kremai tokie, ypač jei jų pagrindas mineral oil  mastau.gif


bet tas mineral oil viena iš kenksmingiausių kosmetikos sudedamųjų dalių g.gif
"Mineral Oil - naftos chemijos atlieka. Užklijuoja ir „dusina“ odą. Sulėtina jaunų ląstelių augimą. Didina dehidrataciją ir mažina barjerinę odos funkciją. Dažniausia alerginių bėrimų ir inkštirų priežastis. Alerginės reakcijos gali sukelti artritus, migreną, epilepsiją, diabetą. Sudėtyje didelis kiekis kancerogenų – medžiagų galinčių sukelti onkologinius susirgimus."
paimta iš čia
Atsakyti
Siandien susigundziau isigyti sampuna ir balzama is serijos babushki Agafji.350 ml tik po 4.89 Elevitoje.
Atnaujinta visa serija- be SLS,be parabenu.Placiau apie tai:
http://www_eurokos_l...8/articleid/712
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 06 sausio 2011 - 23:49
QUOTE(xde @ 2011 01 07, 00:23)
o kokia jo kaina?Ar greitai isigeria?Ar pirktumete toki krema antra karta?

~30 Lt (50 ml talpos). Isigert isigeria greitai, puikiai drekina, bet veido oda atrodo tokia "dregna" - ne riebaluota (kaip budavo su pvz. Doliva), bet matosi, kad kazkas tepta. O tai patinka ne visoms, nes dauguma kaip tik stengiasi viskuo tept veida, kad jis matinis butu.
Vel pirkt tikrai planuoju, kai atsargas dabartiniu kremu sunaudosiu (gal dar ant kokios akcijos pavyks uztaikyt blush2.gif ). Siandien kaip tik buvau "Eurokos", maciau kad yra toks pats kremas ir sausai odai. Sudetis panasi, tik tame sausai odai daugiau alieju prideta.
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 01 06, 23:37)
bet tas mineral oil viena iš kenksmingiausių kosmetikos sudedamųjų dalių  g.gif
"Mineral Oil - naftos chemijos atlieka. Užklijuoja ir „dusina“ odą. Sulėtina jaunų ląstelių augimą. Didina dehidrataciją ir mažina barjerinę odos funkciją. Dažniausia alerginių bėrimų ir inkštirų priežastis. Alerginės reakcijos gali sukelti artritus, migreną, epilepsiją, diabetą. Sudėtyje didelis kiekis kancerogenų – medžiagų galinčių sukelti onkologinius susirgimus."
paimta iš čia

Tai kas viskas kenkia, dabar ypač televizija mus visus gasdina. Net apie ekologišką natūralią kosmetiką kątik pet rusų televiziją šnekėjo, kad tai yra akių dūmimas, žmonės perka ir galvoja, kad natūralu, o viskas yra tiesiog chemija. Ar tai ekologiška vadinama, ar paprasta kosmetika. Tai va. smile.gif tik aišku mūsų prerogatyva atsirinkti wink.gif galbūt net geresnę blogybę iš visų blogybių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 01 06, 23:38)
Siandien susigundziau isigyti sampuna ir balzama is serijos babushki Agafji.350 ml tik po 4.89 Elevitoje.
Atnaujinta visa serija- be SLS,be parabenu.Placiau apie tai:
http://www_eurokos_l...8/articleid/712



Babuški agafji šampūnas mano favoritas jau puse metų wink.gif naudoju šį, buteliuko užtenka 2 mėnesiams,plaunu kas dieną 4u.gif plaukai atsigavę, puresni,nustojo slinkti ir kuo džiaugiuosi- daug greičiau išsidžiovinu plaukus su fenu, nežinau kodėl čia taip biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grantee: 07 sausio 2011 - 10:38
QUOTE(Grantee @ 2011 01 07, 10:37)
Babuški agafji šampūnas mano favoritas jau puse metų wink.gif

demesi patrauke ,nes visi sampunai,balzamai jau atnaujinti be sodium laureth sulfatu ir parabenu,serija pasirode tik +- menuo.Sampunu sudetyje yra magnium laureth sulfato,bet pasidomejau,kad tai ,palyginus su SLS, lengvas neagresyvus valiklis.
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 01 07, 00:37)
bet tas mineral oil viena iš kenksmingiausių kosmetikos sudedamųjų dalių  g.gif
"Mineral Oil - naftos chemijos atlieka. Užklijuoja ir „dusina“ odą. Sulėtina jaunų ląstelių augimą. Didina dehidrataciją ir mažina barjerinę odos funkciją. Dažniausia alerginių bėrimų ir inkštirų priežastis. Alerginės reakcijos gali sukelti artritus, migreną, epilepsiją, diabetą. Sudėtyje didelis kiekis kancerogenų – medžiagų galinčių sukelti onkologinius susirgimus."
paimta iš čia

sutinku drinks_cheers.gif Man išvis netinka kremai su tokiu pagrindu, nes ne drėkina, o priešingai perdžiovina odą unsure.gif Bet kai prašė būtent tokio efekto kremo, kaip Eucerin, tai ir parekomendavau, ką žinojau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 01 07, 11:15)
demesi patrauke ,nes visi sampunai,balzamai  jau atnaujinti be sodium laureth sulfatu ir parabenu,serija pasirode tik +- menuo.Sampunu sudetyje yra magnium laureth sulfato,bet pasidomejau,kad tai ,palyginus su SLS, lengvas neagresyvus valiklis.



Tai kaip suprantu, aš naudoju dar neatnaujintos serijos gaminius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2011 01 07, 10:37)
Babuški agafji šampūnas mano favoritas jau puse metų wink.gif naudoju šį, buteliuko užtenka 2 mėnesiams,plaunu kas dieną  4u.gif  plaukai atsigavę, puresni,nustojo slinkti ir kuo džiaugiuosi- daug greičiau išsidžiovinu plaukus su fenu, nežinau kodėl čia taip  biggrin.gif


Ne i tema,bet kirpeja minejo,kad isplovus plaukus,kuo ilgiau jie dziuna, tuo sveikesni yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 07, 13:00)
sutinku  drinks_cheers.gif  Man išvis netinka kremai su tokiu pagrindu, nes ne drėkina, o priešingai perdžiovina odą  unsure.gif  Bet kai prašė būtent tokio efekto kremo, kaip Eucerin, tai ir parekomendavau, ką žinojau  unsure.gif

Ir aš sutinku, kad parafinas yra "blogis" - vienu metu labai domėjausi apie kenksmingas medžiagas, bet kas keisčiausia, kad man dauguma visokių natūralių aliejų, kremų ir t.t. netinka, kažkaip erzina. Nesakau kad visi, bet kažkas neįtiko, todėl aklai nebesivaikau vien tik "žolelių" kremų ir t.t. Tiesa, kažkada temoj apie Eucerin priemones pati rašiau, kad mane lyg beria nuo to kremo su šlapalu, bet po kokių pusės metų ar daugiau vėl pabandžiau (turėjau vieną naują pakuotę iš seniau) - visai tiko ir patiko, net nepajutau kaip sunaudojau iki paskutinio lašo thumbup.gif Matyt pasikeitė mano oda nėštumo metu ir po jo. Gaila, kad dabar tas Eucerinas visai nebe toks, koks buvo.

Nukrypom jau visai nuo temos, todėl grįžtu prie jos: kas liečia "pigų, bet ne prastą", galiu dar pagirti Florena rankų kremą. Man jis atrodo geresnis ir už Margaritą, ir už D'olivą. Užtenka pasitepti vieną vakarą, ir kitą dieną rezultatas akivaizdus, o rankos mano tikrai labai jautrios, dažnai sutrūkinėja net iki kraujų...
Atsakyti