Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogikos studentės

QUOTE(janneta @ 2010 06 05, 21:19)
kai viena rodau tai nieko,nesipainiojo man pirstai ale kai pries alisauska tai drebejo kaip kazin kas doh.gif


Tai ir manes tas pats laukia. O daug jums ten reikejo kalbet?
Atsakyti
sveikutes, va prasidejo paskaitu metas,o mane plauciu uzdegimas uzpuole, pirma diena kai temperatura nesiekia 39-40 4u.gif
Gal kuri pamenat kaip pirsijunget prie virtuolios aplinkos Socioedukacinis darbas su vaikais ir jaunimu
doc. D. Alifanovienė
Atsakyti
sveikutes, gal kurioms teko rasyti cv ir motyvacini laiska pas doc. dr. Silvija Papaurėlytė-Klovienė.? pagal koki sablona darete?
Atsakyti
Sveikos merginos
Šią vasarą teks atlikti soc. darbo praktiką. Kurį variantą jūsų nuomone būtų paprasčiau aprašyt: ten kur reikia pateikti klientų atvejus ar kur aprašyti organizuojamą renginį?
Įsitikinus 100 %, kad niekur mūsų neisileis ir jokių ten renginių, o tuo labiau klientų bylų neduos žiūrėti. Jei jau pirmam kurse, į stebimąją praktiką vargais negalais tik porai valandų įsiprašėm, tai šį kart visai iš dangaus tikriausiai reiks paišyt. doh.gif Nu matysiu kaip ten bus, bet nuojauta, o ir nuogirdos tikrai vilties nesuteikiančios. Tai vat ir galvoju, jei jau taip atsitiktų, kad reiktų kurti iš galvos, tai kas paprasčiau gautųsi, kad visai nenusigrybauti.
Atsakyti
Manau, kad paprasčiau būtų atvejus rašyti. Bent man taip dabar atrodo, nes galbūt įdomiau smile.gif
Atsakyti
as kolkas esu atlikusi stebimaja praktika,. bet pati rinkciausi klientu atvejus aprasyti, nes manau, kad kazkiek su jais vistiek tenka praleisti laiko,o ir pakurti ka is savo galvytes dar imanoma smile.gif o vat i rengini ne visada pakliusi. na bet cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žannce @ 2010 06 21, 11:14)
as kolkas esu atlikusi stebimaja praktika,. bet pati rinkciausi klientu atvejus aprasyti, nes manau, kad kazkiek su jais vistiek tenka praleisti laiko,o ir pakurti ka is savo galvytes dar imanoma smile.gif  o vat i rengini ne visada pakliusi. na bet cia mano nuomone  4u.gif


Tai čia ne pakliūti reikia, o suorganizuoti tą renginį smile.gif Tai padaryti nėra sunku jei sugebi ir esi drąsus. Lengvai priimtų bet kur, jei pareikštum norą surengti renginį klientams.
Atsakyti
mano viena drauge mokosi socilaine pedagogika tik ne siauliuose, bet jai buvo panasi uzduotis, tai vadovybe vietos, kurioje ji atliko parktika, tik po ilgu derybu leido organizuoti rengini. Bet kodel nenorejo to renginio deramai ir neargumentavo. g.gif
Bet galbut tu ir teisi gal yra kur geranoriski ir net padeda.
Atsakyti
QUOTE(Žannce @ 2010 06 22, 07:43)
mano viena drauge mokosi socilaine pedagogika tik ne siauliuose, bet jai buvo panasi uzduotis, tai vadovybe vietos, kurioje ji atliko parktika, tik po ilgu derybu leido organizuoti rengini. Bet kodel nenorejo to renginio deramai ir neargumentavo. g.gif
Bet galbut tu ir teisi gal yra kur geranoriski ir net padeda.


Bet kokioj mokykloj, dienos centre, vaikų namuose etc. tikrai priimtų, bent jau Šiauliuose smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif oho kaip toli musu temuke,kol radau doh.gif patarkite nuo ko pradeti rasyti referata tema:" Socialines ekonomines seimos,valstybes,aplinkos salygos,sudarancios prielaidas smurtui formuotis".o gal kas nors rasete ka nors panasaus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janneta: 23 rugpjūčio 2010 - 08:50
Sveikos mirksiukas.gif
Šeštadienį laukia egzaminas iš soc. pedagogikos pas Alifanovienę doh.gif . Gal kas pamena, kurios jau laikė, kokie buvo maždaug klausimai? Medžiagos apie 100 wordinių lapų, kol skaitai kaip ir viskas aišku, bet kai reiks rašyti, kaži kaip bus. Jau prisiklausiau visokių gąsdinimų, atsieit pas dėst. Alifanovienę išlaikyti tai jau tas pats kaip universitetą baigti. Kiek čia tiesos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2010 09 09, 22:48)
Sveikos  mirksiukas.gif
Šeštadienį laukia egzaminas iš soc. pedagogikos pas Alifanovienę  doh.gif . Gal kas pamena, kurios jau laikė, kokie buvo maždaug klausimai? Medžiagos apie 100 wordinių lapų, kol skaitai kaip ir viskas aišku, bet kai reiks rašyti, kaži kaip bus. Jau prisiklausiau visokių gąsdinimų, atsieit pas dėst. Alifanovienę išlaikyti tai jau tas pats kaip universitetą baigti. Kiek čia tiesos?  g.gif

na nepasakyciau kad pas ja labai sunku ir kad ji tokia griezta,aisku reikli destytoja bet tokiu pilnas universitetas,siaip jei dirbi socialinio pedagogo darba tai per egzamina galima labai daug ka is patirties parasyti o jei ne tai aisku jau reikia paskaitineti,klausimu tikrai nepamenu nes jau senai bebuvo man pas ja ax.gif
Atsakyti