Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno II ligoninėje.

nestuke.gif
Sveikos,
gal yra mamyčių, kurios gimdė Kauno II-oje ligoninėje? Gal galėtumete pasidalinti patirtimi rolleyes.gif
Būčiau labai dėkinga jei parašytumete ir pas ką gimdėte ir kokią gimdyklą rinktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alde @ 2005 12 28, 13:20)
nestuke.gif
Sveikos,
gal yra mamyčių, kurios gimdė Kauno II-oje ligoninėje? Gal galėtumete pasidalinti patirtimi  rolleyes.gif
Būčiau labai dėkinga jei parašytumete ir pas ką gimdėte ir kokią gimdyklą rinktis  4u.gif


As gimdziau II ligonineje ir baseina pries gimdyma ten lankiau. Gimdziau rausvoje gimdykloje, nedidelej ir jaukioj, nors siaip buvau pasirinkus zaliaja, bet jinai tuo metu buvo uzimta - nestumsi gi kitos nestukes nuo stalo biggrin.gif doh.gif Gimdymas praejo labai graziai ir sklandziai, jokiu baisumu ir diziuliu skausmu nepatyriau.Aisku, skausmo ui kaip uzteko doh.gif Bet viskas buvo priziurima ir ramiai reguliuojama, nepatyriau jokio streso smile.gif Gydytoja mano buvo Jelena Lesciova, anesteziologas Tamasauskas, o akusere Valerija (pavardes nepamenu), tokia jauna, auksta, labai sve;lni ir maloni, plysimu jos deka isvengiau.Gydytoja puiki - niekur nesitrauke, as net norejau, kad reciau eitu - miegas eme labai doh.gif Anesteziologas buvo iki pat mano isvezimo i palata su mazuliuke thumbup.gif
Dabar J.Lesciova konsultuoja Vilijampoles sveikatos prieziuros centre, o telefona jeigu nori galiu i asmenine parasyt, nes jis mobilus.
Atsakyti
Aš gimdžiau abu vaikus II ligoninėj. Ir labai ten viskas gerai thumbup.gif buvo. Bet gal tu turi konkrečių klausimų kas tave domina?
Atsakyti
Sveikos. As ruosiuosi gimdyti 2oj ligonnej. Idomu butu pas ten gimdziusias paklausti, kiek mokejote uz gimdyma? Ir kada? Pries, ar po gimdymo?
Aciu uz ats.. ax.gif
Atsakyti
as gimdziau antroje, bet man dare neplanuota cezari tai apie gimdyklas nieko neismanau:) gimdziau pas Barakauskiene-man patiko. o mokejom po cezario 600. bet nesigailiu, tikrai daktare priziurejo ir ateidavo du kart i diena.
Atsakyti
Gimdžiau antroje ligoninėje - viskas man ten labai patiko, labai malonios seselės, labai patiko akušerė Alanta, tiesa pavardės nepamenu. Būtent jos dėka jaučiausi visiškai saugi ir prižiūrima.
Dėl gimdyklos: gimdžiau ketvirtoje (žalioje) gimdykloje, ji tikrai labai jauki, buvo šilta, švaru, patogu ir ramu, nesigirdėjo gidančiųjų riksmų, o gal tuo metu tokių nebuvo? smile.gif Patiko didžiulis kamuolys ir tai, kad nebūtina bėgti į WC, o gimdykloje yra speciali kėtutė tam reikalui. Na, atsiminimai patys geriausi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 02 sausio 2006 - 08:55
Štai čia yra labai daug diskutuota apie II ligoninę

II klinikinė ligoninė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 02 sausio 2006 - 23:58
as taip pat pasirinkau antra ligonine, ten man darys planini cezari. ar reikia prasyti atskiros palatos ? kuo dar reiktu pasidomet pries gulant? blush2.gif
Atsakyti
Gimdžiau ir aš abu vaikus Kauno antroje ligoninėje. Dėl pirmo gimdymo tai viskas thumbup.gif O antras tai kažkos košmaras. Gimdžiau prie kažkokio daktaro vyro, pavardės, neprisimenu, bet toks pagyvenęs ir toks žioplas, kad nesugebėjo net vandenų man nuleisti, kvietėsi įpagalabą moterį daktarę, pavardės taip pat neprisimenu, nes tuo metu ne tas galvoje buvo. Tai ji visą gimdymą man išgelbėjo. Akušerė pasitaikė taip pat išsižiojusi, tokia neaukšta apie 40 metų. Kadangi gimdžiau 2 savaitėm anksčiau ir dar nebuvo užsivedusi gimdymo veikla, reikėjo leisti skatinamuosius> na su venomis, pas mane problema, surado akušerė tą veną šiap ne taip. įdūrė, skau jai skauda, ji atsakė, o aš kitaip nemoku. Vienu žodžiu tu tylėk, boba. Kadangi blogai įdūrė, tai ir tie skatinamieji blogai bėgo, niekaip gimdymo veikla neužsivedė, tada dar epidūrinę nejautra, dūrė kita seselę ir veną surado ir neskaudėjo ir kuo puikiausiai viskas lašėjo, o iš tos vietos, kur buvo skatinamieji tik kraujas bėgo, o vaistai nelašėjo. Kadangi blogai bėgo skatinamieji, dingo vauikučio tonusai, planavo daryti cezarį, bet vėl atėjo ta moteris daktarė, liepė man atsigulti ant šono ir viskas susitvarkė, o ta akušerė su tu vyru dkatarų pasitare man gal net trigubą dozę skatinamųjų suvarė. Po gimdymo aš jos palatoje gulėjau. Ta palata tame pačiame koridoriuje kur akušerių kambarys, gal prieš paskutinė prie naujagimių skyriaus.
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2006 01 09, 13:29)
as taip pat pasirinkau antra ligonine, ten man darys planini cezari. ar reikia prasyti atskiros palatos ? kuo dar reiktu pasidomet  pries gulant? blush2.gif


toje ligoninėje kurioms atliekamas Cezaris, visada atsikiros palatos, kuriose yra net tualetai ir eiti niekur nereikia. Visada gulima po vieną gimdyvę.
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2006 01 10, 01:03)
toje ligoninėje kurioms atliekamas Cezaris, visada atsikiros palatos, kuriose yra net tualetai ir eiti niekur nereikia. Visada gulima po vieną gimdyvę.


nA TOJE antroje LIGONINEJE PO VIENA GULI, TODEL, KAD TEN GAL KOKS VIENAS GIMDYMAS Y SAVAITE BUNA... TEN NIEKAS NEVAZIUOJA GIMDYTI. jEIGU PINIGU NEDUODA TAI ISVIS NET NESISKAITO SU ZMOGUM. TOJ LIGONINEJE TEKO PRAKTIKA ATLIKTI, IR KITOS GRUPIOKES ATLIKINEJO - TAI TEN TA LIGONINE BAISA PABAISA...tEN MAZAI GIMDO UZ TAI JA PRIJUNGE PRIE Mazylio gimdymo namu, ir dar patys burba, kad Krikscioniskieji visas gimdyves nuvilioja... Ir gerai, kad nuvilioja, tegu antroji ligonine truputely galvoja ka daro ne taip....
Kai moteris pagimdo, tai rupuzes savo kambarelyje suseda ir pletkina, negraziais zodziais apie motery kalba!!!!
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2006 01 10, 08:22)
nA TOJE antroje LIGONINEJE PO VIENA GULI, TODEL, KAD TEN GAL KOKS VIENAS GIMDYMAS Y SAVAITE BUNA... TEN NIEKAS NEVAZIUOJA GIMDYTI. jEIGU PINIGU NEDUODA TAI ISVIS NET NESISKAITO SU ZMOGUM. TOJ LIGONINEJE TEKO PRAKTIKA ATLIKTI, IR KITOS GRUPIOKES ATLIKINEJO - TAI TEN TA LIGONINE BAISA PABAISA...tEN MAZAI GIMDO UZ TAI JA PRIJUNGE PRIE Mazylio gimdymo namu, ir dar patys burba, kad Krikscioniskieji visas gimdyves nuvilioja... Ir gerai, kad nuvilioja, tegu antroji ligonine truputely galvoja ka daro ne taip....
Kai moteris pagimdo, tai rupuzes savo kambarelyje suseda ir pletkina, negraziais zodziais apie motery kalba!!!!



g.gif Hm įdomus pasisakymas. Bet kad ten mažai moterų gimdo nesutikčiau. Matyt labai seniai tą praktiką atlikinėjai.
Ir del pinigų ėmimo keistai čia skamba, kiek žinau būtent II-oje ligoninėje ir Krikščioniškuose net ir nesumokėjus pinigų gali sulaukti visakeriopos pagalbos.
Nors visur pasitaiko įvairaus plauko medikų bei įvairaus plauko pacientų mirksiukas.gif
Atsakyti