Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno II ligoninėje.

nu ir prigasdinot blink.gif tai ar ten blogai ar gerai ? turbut kiek zmoniu tiek nuomoniu.

dar noreciau paklausti kas reikalinga po cezario ? ( gorsetas, kiek pizamu vienos ar dvieju, ar stipriai kraujuojama? ) gal dar kanors galetumet patart.

ka antroj duoda kudikiui ? ar viska reik savo turet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šmigija @ 2006 01 10, 10:06)
g.gif  Hm įdomus pasisakymas. Bet kad ten mažai moterų gimdo nesutikčiau. Matyt labai seniai tą praktiką atlikinėjai.
Ir del pinigų ėmimo keistai čia skamba, kiek žinau būtent II-oje ligoninėje ir Krikščioniškuose net ir nesumokėjus pinigų gali sulaukti visakeriopos pagalbos.
Nors visur pasitaiko įvairaus plauko medikų bei įvairaus plauko pacientų  mirksiukas.gif


Taip praktika atlikinejau pries 100 metu ir esu sena suvaikejusi busima akusere... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2006 01 10, 12:47)
nu ir prigasdinot  blink.gif  tai ar ten blogai ar gerai  ?  turbut kiek zmoniu tiek nuomoniu.

  dar noreciau paklausti kas reikalinga po cezario ? ( gorsetas, kiek pizamu vienos ar dvieju, ar stipriai kraujuojama? ) gal dar kanors galetumet patart.

ka antroj duoda kudikiui ? ar viska reik savo turet? blush2.gif



Na kiekvieno asmeninis reikalas kur gimdyti, juk kas kur nori tas ten gimdo, ar ne taip... ? As tik parasiau tai ka zinau ir tai kiti kalba. Jusu teise rinktis.
Po Cezario operacijos ir po gimdymo pizamu neduoda, o duoda sterilius ligonines tokius naktinius marskinelius. Savu geriau nesivezti, nes vistieks lieps ligoninius rengtis. Gali chalately savo pasiimti, slepetes, koines. O vaikiukams visose ligoninese taip pat pirmas dienas po gimimo rengia ligonines steriliais drabuzeliais, bet savo gali pasiimti, jeigu labai nori... Dar antroje duoda dovaneliu kaip ir visose kitose ligoninese. SEKMES! 4u.gif
Atsakyti
Matyt, Ponia Astrid pyksta ant viso pasaulio del to, kad praktikos II-oje ligonineje metu jai buvo pasakyta, kad is jos bus tokia pat daktare, kaip ir is muses dramblys. Arba gal Jus, jei tapote gydytoja, tai siuo mnetu dirbate konkuruojancioje ligonineje, nes labai jau komentaras Jusu panasus i tai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2006 01 10, 21:06)
Matyt, Ponia Astrid pyksta ant viso pasaulio del to, kad praktikos II-oje ligonineje metu jai buvo pasakyta, kad is jos bus tokia pat daktare, kaip ir is muses dramblys. Arba gal Jus, jei tapote gydytoja, tai siuo mnetu dirbate konkuruojancioje ligonineje, nes labai jau komentaras Jusu panasus i tai wink.gif


Gerai, kad as buciau pone ir dar daktare... deja daktare nenorejau tapti... Gaila, kad negalima savo nuomones isakyti... arba as arba jus nesuprantate forumo esmes... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2006 01 09, 12:29)
as taip pat pasirinkau antra ligonine, ten man darys planini cezari. ar reikia prasyti atskiros palatos ? kuo dar reiktu pasidomet  pries gulant? blush2.gif


Atskirą palatą duoda ne tik toms, kurios po cezario guli. Man net kuriozas toks buvo. Atėjo moteriškė antrą dieną patalynę pakeisti. Naktį vyras kartu su manimi buvo likęs nakvoti, tai ir antra lova buvo "naudojama". Toje lovoje ji pakeitė patalus ir sako: "O jums pakeisti?" Aš galvoju "tai ne nereikia, nu čia dabar dar klausia", o pasirodo, kad man priklauso abi lovos ir aš galėjau tiesiog pereiti į tą švariąją, kad nereiktų stovėti kol pakeis manosios, o jeigu pageidaučiau tai ir manosios pataliukus pakeistų thumbup.gif

QUOTE(agnee @ 2006 01 10, 11:47)
nu ir prigasdinot  blink.gif  tai ar ten blogai ar gerai  ?  turbut kiek zmoniu tiek nuomoniu.

  dar noreciau paklausti kas reikalinga po cezario ? ( gorsetas, kiek pizamu vienos ar dvieju, ar stipriai kraujuojama? ) gal dar kanors galetumet patart.

ka antroj duoda kudikiui ? ar viska reik savo turet? blush2.gif

Pižamų kiek žinau neduoda, nes bent jau po gimdymo manau patogiausia naktinukai, aš tikrai nenorėjau pažiūrėti į jokias kelnes gal kokias tris dienas. Duoda naktinukus, aišku ne paskutinės mados biggrin.gif Po dienos duodami dar vieni, jeigu susitepė ir jeigu yra noras persirengti.

Kūdikiui davė viską, tačiau tie rūbeliai tokie bevaizdžiai (bet sterilūs), tai aš antrą dieną paprašiau, kad mano rūbelius uždėtų - niekas tam neprieštaravo.

QUOTE(astrid @ 2006 01 10, 14:51)
Na kiekvieno asmeninis reikalas kur gimdyti, juk kas kur nori tas ten gimdo, ar ne taip... ? As tik parasiau tai ka zinau ir tai kiti kalba. Jusu teise rinktis.
Po Cezario operacijos ir po gimdymo pizamu neduoda, o duoda sterilius ligonines tokius naktinius marskinelius. Savu geriau nesivezti, nes vistieks lieps ligoninius rengtis. Gali chalately savo pasiimti, slepetes, koines. O vaikiukams visose ligoninese taip pat pirmas dienas po gimimo rengia ligonines steriliais drabuzeliais, bet savo gali pasiimti, jeigu labai nori... Dar antroje duoda dovaneliu kaip ir visose kitose ligoninese. SEKMES!  4u.gif

Taip, sutinku, kad kiekvieno asmeninis reikalas kur gimdyti, tačiau šiek tiek juokinga perpasakoti tai, ką kalba kiti wink.gif Kai pati nuvažiuoji ir viską pamatai gali realiai situaciją nupasakoti, o kalbos iš pasakojimų... g.gif
Niekas man neliepė rengtis ligoninės drabužių, o netgi paklausė, ar noriu savus dėvėti, ar valdiškus. Patarė dėvėti valdiškus, kad nesutepčiau neišskalbiamai savų smile.gif

p.s. gimdžiau niekam nemokėdama (kad nekiltų klausimų, pasisakiau iš anksto smile.gif )
Atsakyti
na i savaite tai buna tikrai daugiua nei vienas gimdymas.... smile.gif
o jei nepatiko ten praktika atlikti reikejo i kita ligonine eiti mirksiukas.gif
ir nereikia varyti...
ir dar tavo ziniai ne antra prie krikscionisku prijunge, o krikscioniskus prie antros... ax.gif
sekmes moksluose busima medike mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgeleuogele @ 2006 01 10, 23:11)
na i savaite tai buna tikrai daugiua nei vienas gimdymas.... smile.gif
o jei nepatiko ten praktika atlikti reikejo i kita ligonine eiti mirksiukas.gif
ir nereikia varyti...
ir dar tavo ziniai ne antra prie krikscionisku prijunge, o krikscioniskus prie antros... ax.gif
sekmes moksluose busima medike mirksiukas.gif


Prie MAZYLIO GIMDYMO NAMU...
Atsakyti
visur perskaiciau apie antros gydytojus ir neradau ne vieno komentaro apie gydytoja jievaltiene g.gif nejaugi ne viena nebuvot susidurus?
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2006 01 11, 12:05)
Prie MAZYLIO GIMDYMO NAMU...



nesigincysiu... ax.gif
bet nemanau kad didele ligonine jungia prie mazos... g.gif tuo labiau kad antroje ne tik gimdymai vyksta ,bet yra ir kitu skyriu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2006 01 11, 15:58)
visur perskaiciau apie antros gydytojus ir neradau ne vieno komentaro apie gydytoja jievaltiene  g.gif  nejaugi ne viena nebuvot susidurus?



buvo kazkur atskirai apie Jievaltiene ir lauzikiene, jei neklystu.
na man tai ji ir kaip gydytoja ir kaip zmogus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2006 01 10, 09:22)
nA TOJE antroje LIGONINEJE PO VIENA GULI, TODEL, KAD TEN GAL KOKS VIENAS GIMDYMAS Y SAVAITE BUNA... TEN NIEKAS NEVAZIUOJA GIMDYTI. jEIGU PINIGU NEDUODA TAI ISVIS NET NESISKAITO SU ZMOGUM. TOJ LIGONINEJE TEKO PRAKTIKA ATLIKTI, IR KITOS GRUPIOKES ATLIKINEJO - TAI TEN TA LIGONINE BAISA PABAISA...tEN MAZAI GIMDO UZ TAI JA PRIJUNGE PRIE Mazylio gimdymo namu, ir dar patys burba, kad Krikscioniskieji visas gimdyves nuvilioja... Ir gerai, kad nuvilioja, tegu antroji ligonine truputely galvoja ka daro ne taip....
Kai moteris pagimdo, tai rupuzes savo kambarelyje suseda ir pletkina, negraziais zodziais apie motery kalba!!!!


N, akd retai kas gimdo, tai nesutinku, nes kai aš gulėjau, tai per penktadienį ir šetadienį gimdė 47 moterys, kai lovų ten 30, tai tos kurios lengviau gimdė gulėjo po dvi.
Atsakyti