Įkraunama...
Įkraunama...

Poras

garnyras prie mesos ar zuvies:
pakepinam ziedais pjaustytus porus su darzoviu prieskoniais ar druskyte ant sviestuko. tada atsikrai pakepinam griezineliais pjaustytas cukinijas ir atskirai virtus brokolius. Viska sumaisom kartu. As tai kartu visalaik viska kepinu smile.gif
Atsakyti
poras - i visas salotas smile.gif
Atsakyti
Labai skanios salotos:
1. apvirti brokoliai, žalias poras, majonezas, druska
2. virta vištos krūtinėlė, obuoliai,virtos morkos, žirneliai, porai, majonezas. viską sluoksniuoti
Atsakyti
Poro, žiedinio kopūsto, pomidoro, agurko (viską smulkinti kaip kam patinka- galima smulkiau, galima stambiau), grietinės ir majonezo lygiom dalim ir salotų prieskonių. Man thumbup.gif , o mano vyras nemėgsta porų, tai mėgaujuosi viena biggrin.gif . Galima prie bet ko, mėsos, žuvies patiekalų ar šiaip, vienas.
P.s. labai svarbu geras ir skanus majonezas mirksiukas.gif .
Atsakyti
Rūkyta vištos šlaunelė, agurkas, kons.pupelės, poras, majonezas. Niam niam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 02 16, 11:35)
Rūkyta vištos šlaunelė, agurkas, kons.pupelės, poras, majonezas. Niam niam  biggrin.gif

o koks agurkas??? sviezias, marinuotas?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 16, 11:45)
o koks agurkas??? sviezias, marinuotas?

Kokio turi, tokį dedi mirksiukas.gif Gali pusę tokio, pusę tokio. Arba šviežų agurką+ kons.šparagines.
Atsakyti
labai megstu poru sriuba.verdu taip kaip zaliu kupustu sriuba tik dedu ne kopustus o pdaustyta pora.galima pakepinta,o galima zalia.labai skanu ax.gif
Atsakyti
Labai mėgstu porus, ypač šias salotas:

porai, pievagrybiai (nevirti), pomidorai, galima juod. alyvuogių, aliejus, citrinos sultys, prieskoniai;

porai, agurkas (žalias), pekino kopūstas, majonezas 4u.gif
Atsakyti
Bulviene su porais

Sia paprasta, bet labai kvapnia sriuba galima megautis bet kuriuo metu laiku.
Litrui sriubos nulupti ir ir nuplauti 4 dideles bulves ir 4 porus. Porus supjaustyti plonais griezineliais ir 15 min pakepinti su 100g sviesto - ziureti kad nepakeistu spalvos. Sudeti plonai supjaustytas bulves, uzdengiam ir 10min kaitinam. Supilti 2 litrus salto vandens, uzvirinam, imest zalesiu prieskoniniu,druskos, pipirai ir apie valanda pavirti neuzdengta ant mazos ugnies. Tada isgriebt darzoves ir sugrust grustuvu ir vel atgal i puoda. bet jau nieko nedarom tik gal siek tiek pakaitinam. Idedam sauksteli grietines ir patiekiam karsta.....

skanaus!!!!!
essen.gif
Atsakyti
porus salotoms naudoju arba vietoj svogunu ant silkutes padelioju,ir i troskinius dedu vietoj svoguno.
Atsakyti
mano mama daro labai man skanias salotas: poras, tarkuota morka, tarkuoti obuoliai ir majonezas essen.gif
Atsakyti