Įkraunama...
Įkraunama...

Poras

QUOTE(justina_r @ 2008 04 04, 10:51)
mano mama daro labai man skanias salotas: poras, tarkuota morka, tarkuoti obuoliai ir majonezas  essen.gif

va siandien ir isbandysim blush2.gif turiu susitarkavus morku,galvojau darusiu su cesnaku,bet pabandysiu kazka naujo...aciu uz pasiulyma drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 04 04, 12:58)
va siandien ir isbandysim blush2.gif turiu susitarkavus morku,galvojau darusiu su cesnaku,bet pabandysiu kazka naujo...aciu uz pasiulyma drinks_cheers.gif

tikrai labai skanu puikiai ir prie mesyte ir prie zuvytes jos tinka thumbup.gif
Atsakyti
O aš tai dažnai pusryčiams darau kiaušinienę su porais. Išplaku kiaušinius, pridedu tikrai nemažai griežinėliais pjaustyto poro riekelių(kuo daugiau), ir juostelėmis pjaustyto kumpio. Druskytės, pipirų. Viską sumaišau, į keptuvę ir baigiant kepti dar sūrio užtarkuoju. Paprasta, bet tikrai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 04 04, 11:44)
tikrai labai skanu puikiai ir prie mesyte ir prie zuvytes jos tinka  thumbup.gif

tikrai skaniai gavosi 4u.gif vis kazkas naujo thumbup.gif
Atsakyti
anyta deda į sriubas,dažniausiai į sultinius,visai geras skonis,tokį smoką priduoda 4u.gif
Atsakyti
aš ir porą naudoju,kaip svogūną.l.geras prieskonis thumbup.gif
Atsakyti
Užsiauginus savo darže porų puikiausiai galima išsilaikyti per žiemą šaltame rūsyje. Šiemet bandžiau pirmą kartą ir tikrai nenusivyliau. Reikia dėti į kokią nors dėžę stačius su žemėmis, tarsi būtų susodinti, tik labai tankiai, jei nedaug galima ir į kibirą.
Atsakyti
Porų apkepas su žuvimi.
reikės: su žuvim
4 porų,
300g.rūkytos žuvies{menkės}
1,5stiklinės pieno,
2kiaušinių tryniai,
2šaukštai sviesto,
šaukštelis šviežių arba džiovintų krapų,pipirų,
druskytės.
Baltąsias ir žaliasias porų dalis supjaustyti pusė cm.storoio žiedeliais ,dėti į sviestu išteptą indą,sluoksniuojant su žuvies gabaliukais{be ašakų}.
Kiekvieną porų sluoksnį apibartyti pipirais,o žuvies krapais.
Viršutinis sluoksnis turi būti porų.
Apkepo paviršių užpilti kiaušinių tryniais,iš plaktais su pienu,druska ,apšlakstyti sviestu ir kepti karštoje orkaitėje.{:JI:}
Atsakyti
Dievinu troskini su porais : supjaustau pora poru griezineliais, kelias morkas "pagaliukais" smile.gif i keptuve idedu sviesto tiek,kad darzoves jame pasitroskintu (aisku pirma dedam morkas,po poros min porus) kai porai pasidaro minksti dedu daug grietines, ir pora saukstu sojos 4u.gif o jei dar idejus vistienos krutineles supjaustytos gabaliukais, (svarbu nepagaileti vistienos prieskoniu) tai buna tikras apsivalgymas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 01 01, 22:35)
as tai sutarkuoju obuoliu, papjaustau poru ir viska sumaisau su majonezu - labai skanu ir sveika  mirksiukas.gif

Taip pat darau, tik dar dedu ir konservuotą ananasą. Labai tinka prie keptos vištos.
Atsakyti
Darau salotas smile.gif
Supjaustom porą, salierą (ne gumbą, o stiebą) ir rūgštaus obuolio papjaustom... sumaišom su majonezu.... thumbup.gif
man jos labai skanios.. smile.gif
Atsakyti
Studentiškos salotos
Apkepini svieste pieniškas dešreles supjaustytas žiedais
Supjaustai porą žiedais
Konservuoti žalieji žirneliai
Majonezas
Skanaus biggrin.gif
Atsakyti