Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

O gal tu tiesiog nori SAVO mašiniuko??? g.gif mirksiukas.gif
O kad prie mašinos reikia priprasti tai čia faktas...ir yra labai didelis skirtumas ar viena važiuoji ar šalia kas sėdi...ypač pradžioj ...tiesiog pasitiki tuom žmogum, kad jis tave perspės, pamatys už tave...o kai jau viena sėdi...susikaupi...dairaisi...ir t.t.
Pati savo mašiniuką pašventinau jau trečią savaitę blush2.gif važiuodama atbuliniu tarp dviejų sienų įsipaišiau į vieną iš jų hihihi.gif ir ką... pakeičiau veidroduką...ir viskas, nubrozdinimai liko ax.gif Kolkas nieko nedarau...su ta mintim jei dar kas bus... biggrin.gif

O jei tikrai nori mašiniuko...siulyčiau Toyota Yaris...nors su trim vaikiukais gal kiek mažoka...bet šiaip turi daug privalumų...nors jos tik nuo 1999m prasideda....
Atsakyti
aš irgi pritarčiau merginų nuomonei, kad jei vyras duoda, tai ir važinėk. jei nusipirksi mažą ar nemažą, bet ne naują, tai yra tikimybė, kad į ją reiks dar tiek ir tiek pinigėlių sukišti, kad ji normaliai važiuotų
aišku jei nori savo mašiniuko, kuris būtų tik tavo, tai kitas reikalas. mes su vyru nelabai galėtume dalintis bendra mašina. aš pvz., net vairavusi jo mašinos nesu, jis maniškę tik kokį kartą iš garažo yra išvaręs.
mano pirmoji mašinytė buvo mazda 323, dvidutė, bet tada buvau jauna, netekėjusi ir be vaikų. tai man buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 03 07, 19:20)
Manau tamstos golfas buvo be vairo stiprintuvo mirksiukas.gif O, jei masiniukas turi vairo stiprintuva, tai be jokiu problemu ji priparkuosi visur. Nes pati vairavau 3-cia golfa pries pora metu ir zinau ka rasau, siuo metu BMW 5 ir jokiu problemu parkuojantis, tik vairuojant didesne masina didesnis ir komfortas. biggrin.gif


Ne vairo stiprintuve esme, paziurek kada kaip sukasi Mersu ratai ir suprasi apie ka as, jie net issivercia. Aisku be problemu priparkuosi bet kuria masina, jei moki vaziuoti, bet masinos manevringumas ir uzimamas plotas sukantis priklauso ir nuo modelio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 03 07, 22:59)
Ne vairo stiprintuve esme, paziurek kada kaip sukasi Mersu ratai ir suprasi apie ka as, jie net issivercia.  Aisku be problemu priparkuosi bet kuria masina, jei moki vaziuoti, bet masinos manevringumas ir uzimamas plotas sukantis priklauso ir nuo modelio  mirksiukas.gif

Teisingai pasukamumas neikaip nepriklauso nuo vairo stiprintuvo.
Priekiniais varomos mashinos mazhiau pasisuka nei galiniais varomos.
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 03 08, 04:07)
Teisingai pasukamumas neikaip nepriklauso nuo vairo stiprintuvo.
Priekiniais varomos mashinos mazhiau pasisuka nei galiniais varomos.

Gali buti! Na, bet mano atveju, as nejauciu skirtumo parkuojantis, ar priekiniai varomi ar galiniai, man tas pats. Tik ziema didesnis skirtumas su galiniais varomais biggrin.gif
Merso neteko vairtuoti, tik buvo suteikta garbe vaira pasukyneti lotuliukas.gif
Atsakyti
jei bijai sudauzymu siulau pirkti senesne ir pigesne masina, nebus taip gaila kai sudauzysi. ai ir dar ziureti tokia kur detales pigesnes tongue.gif
dar gerai juodas bamperis, nes ant dazyto labai jau visoki nubraizymai matosi, o ant juodo tik priejus is arti gali pastebeti biggrin.gif
Kadangi turi vaikuciu tai tik 4 duru siulau, nes su dvidure bus manau nepatogu labai schmoll.gif o del masinos dydzio tai esu girdejus kad geriausia pirma masina tureti kuo didesne, kad ismokti jos gabaritus pajausti, o jei ismoksi su maza vazineti, tai paskui bus sunku i didele persesti 4u.gif
ai ir siaip mano nuomone kad iskarto tu masinos nesudauzysi, na gal koki bamperi nubrozdinsi, bet manau nieko baisesnio neivyks, nes ka tik issilaike vistiek yra didesni bailiai ypac moterys - atsargiai letai vazineja, o va kai pramoksta tai ir prasideda avarines situacijos, nes tipo asais pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
ir man ir draugei buvo problema pradeti vazineti, nors teises jau turejom gera penkmeti. kadangi reikia daug maltis po centra tai man svarbiaus buvo, kad butu automatine pavaru deze. mums tai labai padejo.
be to ir vyras pavazinejes "automatu" - nelabai mechanines nori mirksiukas.gif
Atsakyti
siulyciau vairuoti ta,kuria turi.as pries 2m issilaikiau teises,ir pradejau vazinet su musu seimyniniu didziuliu crysleriu.pripratau tiek,kad mazos nebenoriu.ir prisiparkuoju normaliai,tiesa,pradzioj svelniai stumteldavau kitas stovincias masinas,bet pasibuciavusi nei karto nebuvau,tpfu-tpfu bigsmile.gif
o pradziai ir norejau butent didele vairoti tik del saugumo.,kai nesu patyrusi.
su vaikais idealu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.Geriausis variantas nusipirkti kokia vokiska masinyte.PVZ audi,Golfa,Opeli kokiu nuo 1990 metu ir gali sau vazinetis.Bus negaila sukulti.Ir remontas pigus.Ir ne taip gaila bus.As pati sau buvau nusipirkusi golfa 84m.Praktikavausi su juo.Bet po to labai pripratau prie jo.Buvau ir apsivertusi su juo.Ir seip teko medelius apibrozdinti.Uztad remontavausi pati.Ilenkymus ir dazymus pati suremontavau.Ir pigu ir gerai. mirksiukas.gif .O tau reiktu daugiau aikstelese pasipraktikuoti.Prisistatyk kokiu stulpiailiu ir manevruok.As taip ir dariau.Kol ismokau savo masynos gabaritus.Buvo visai faina.Dar po miska brolis mane veziodavo.Ten man ir gera pamoka buvo.Praktika yra praktika.
Sekmes tau. 4u.gif
Atsakyti
Aš tain siūlyčiau važineti su ta kuri stovi po langais, o kodėl tau turi būti blogai, jei galvosi kad apibrozdinsi tai taip ir bus, o jei ne tai viskas bus liux, aš išsilaikius teises važinėjau su audi 100 tai ji juk tokio pat dydžio kaip ir espace, kaip ir VW sharan, tik jos aukštesnės ir nieko ten baisaus, čia buvo mūsų šeimos mašina, paskui teko man savo įsigyti, aišku mažyte, patogu mieste, bet dabar širdis linksta prie didesnės, kelionėje nera ka lyginti. manau pavažinėjus dydis neturi prasmės, tik prie mašinos reikia individualiai priprasti ir vsio. sekmės vairuojant. 4u.gif
Atsakyti
Aš kai prieš 11 metų pradėjau savo vairavimo karjerą, tai turėjau nelabai naują Opel Kadet dyzeliuką. Kaip man netekėjusiai ir be vaikiukų buvo puiki mašinytė thumbup.gif tau siūlyčiau į mažas mašinytes nežiūrėti, nes ir vaikiukus bus sunku sukišti į ją, o ir tikrai su didesne yra saugiau. Ir aišku nereikia iš pat pradžiu pirkti labai naujos mašinytės, nes tada bijodama, kad gali sudaužyti mašiną, niekada neišmoksi normaliai vairuoti. Labai sena irgi negerai, nes brangiai kainuos remontai, o ir sugedus kur su vaikais, jau būtų nelabai malonu... Tad ieškok aukso viduriuko mirksiukas.gif
Man tai būna baisu žiūrėti, kai nepatyrusios vairuotojos sėdi už naujų mašiniuku vairo ir tik rieda tiesiai bijodamos vieną-kitą manevrą atlikti... doh.gif
Atsakyti
as va katik pradejau mokytis vairuoti ir irgi ieskausi masiniuko. vyras vazineja su peugot 405 universalu , bet man ji gerokai per zema doh.gif nematau nei duobiu nei kelio blush2.gif labiausiai prie sirdies ford KA bet vyras bando itikinti kad detales brangios .antras variantas apie kuri mastau tai BUMERIS g.gif
Atsakyti