Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(dosa @ 2010 05 29, 17:55)
Rėžiukų (watercress) sriuba


O kas tie rėžiukai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2010 05 29, 20:33)
O kas tie rėžiukai? blush2.gif

Aga,mane irgi sudomino g.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2010 05 29, 20:33)
O kas tie rėžiukai? blush2.gif

man rodos cia daug kam klausimas iskilo biggrin.gif bandziau googlint, kazkokie lapai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 05 29, 18:22)
Atsiprašau už kvailą klausimą  blush2.gif  tie rėžiukai tai radau kad augalas o kur juos reikia pirkti  g.gif



QUOTE(ericaa @ 2010 05 29, 18:33)
O kas tie rėžiukai? blush2.gif



QUOTE(ingridukas @ 2010 05 29, 18:46)
Aga,mane irgi sudomino g.gif



QUOTE(indria @ 2010 05 29, 18:55)
man rodos cia daug kam klausimas iskilo biggrin.gif  bandziau googlint, kazkokie lapai blush2.gif


Receptą įdėjau, ir dabar tik pamaniau ar jų būna pirkti Lietuvoje g.gif
Angliškai jos vadinamos watercress - labai populiarios ir vartojamos, jų galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje ar turgelyje.
Atrodo jos štai taip
Lietuviškai kiek pagooglinus radau informacijos ČIA
Gal visgi būna jų pirkti kur didžiuosiusoe prekybos centruose šalia rukolos salotų tarkim? g.gif
Radausėklų pirkti, gal jas galima pačiam užsiauginti? Vertėtų, jei nėra prekyboje, nes tai tikrai ir maistas ir vaistas 4u.gif
Atsakyti
dosa, o koks skonis tu rėžiukų?
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 05 29, 21:22)
dosa, o koks skonis tu rėžiukų?

Na zali lapai turi tokio pipirinio, garstyciu ir ridkeliu skonio puoskte, bet nera labai jau atsrus. Zalius lapus labai sekmingai smulkinu i pikantiska misraine vietoje cesnako-dabar kitaip ir neisivaizduoju tos misraines be reziuku bigsmile.gif
O sriuba turi vos vos to astrumo, jei desite dideni kieki reziukiu-bus astresne-bet skanus tas astrumas, svelnus mirksiukas.gif
Cia placiau apie reziuka, kas skaitote angliskai
Ir dar radau kaip namie galima uzsiauginti sito gerio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dosa @ 2010 05 29, 20:22)
Receptą įdėjau, ir dabar tik pamaniau ar jų būna pirkti Lietuvoje  g.gif



Bent jau Maximose tikrai buna, saldytuvuose salia spinatu dazniausiai.
Bet bent jau man ju skonis schmoll.gif kartokas...
Atsakyti
QUOTE(Shokoladka @ 2010 05 30, 09:21)
Bent jau Maximose tikrai buna, saldytuvuose salia spinatu dazniausiai.
Bet bent jau man ju skonis  schmoll.gif  kartokas...

Na va, pasirodo yra Lietuvoje pirkti reziuku thumbup.gif Bet itariu saldyti tik, jei sladytuvuose? g.gif
O del skonio tai taip, kam patinka, kam ne drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau reziukus galima kuo puikiausiai pakeisti spinatais.Bus isbandyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Ikisiu savo trigrasi - man nuotraukoje tai labai panasu i pipirne. Kazi ar tik ne tas pats? Nes pipirne tai gana greitai uzauga..
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 05 30, 18:17)
Ikisiu savo trigrasi - man nuotraukoje tai labai panasu i pipirne. Kazi ar tik ne tas pats? Nes pipirne tai gana greitai uzauga..

As taip pat buvau pamanisui ta pati, bet radau stai ka:
PAPRASTIEJI RĖŽIUKAI (pusl. viduryje)
SĖJAMOSIOS PIPIRNĖS
Vadinasi ne tas pats
Atsakyti
Spageti su vistienos ir pievagrybiu padazu
Isviriau makaronus,keptuveje apkepinau pjaustyta ir pamarinuota vistienos krutinele,sudejau pjaustytus pievagrybius,paprieskoniavu,kai apkepe supyliau grietinele ir sauksta miltu,kai sutirstejo isjungiau ugny.
user posted image

Ant groteliu kepti sparneliai ir karka
Sparniukus marinavau su pipirais,druska,saslyku prieskoniais,svogunais ir majonezu.Karka supjausciau gabalais,marinavau druska,juodi pipirai,cili pipirai,bazilikas,metos,saslyku prieskoniai,siek tiek acto.
user posted image
Atsakyti