Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(o-pa-pa @ 2010 08 07, 17:40)
Man tie blynai neissipute  nors skonis neblogas.O ir siaip, pasimeciau su tais miltais.Vienos sako kad dvieju stikliniu per akis, recepte trys,bet neturinciai tos sovietines storos briaunuotos stiklines apskritai neaisku kiek tu miltu deti unsure.gif Tos kurios kepet ir jums gavosi pusti blynai,gal galetumet brukstelt kiek gramu visgi sveria tos trys stiklines miltu.


nu o kam jums tie gramai?gi ir kefyrai skirtigni buna rolleyes.gif viena sskystesnis kitas tirstesnis,as dejau daugiau cukraus,nes per apsizioplinima idejau per daug druskos biggrin.gif dejau ir vanilinio,o miltus dejau is akies,iki GRIETINES tirstumo..nu o jau grietines tirstuma turbut visos zinot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 08 07, 17:40)

viena šeimininkė jau matavo - 360 g berods 4u.gif
Atsakyti
ok,pasakoju is naujo.Kad nebutu komentaru, kad esu kokia tai ziopla seimininke ir nemoku "cia tik blynai" iskepti

pilu i puoda kefyro ir ikaitinu gerai,neuzvirinu nes bijau kad sutrauks.Isiplaku cukru ir kiausini,maisydama sluotele supilu kiausa su cukrum i kefyra.Imu sauksteli nubraukta sodos nugesinu actu is vel plakdama sluotele supilu i kefyra,mase suputoja.Tada pyliau 200gr miltu maisiau dar 200gr maisau.Tesla kaip grietine.Kepu,blynai neissipucia.Dadedu dvi saujas miltu,blynai storesni,bet tesla toli grazu jau nebepanasi i "grietines tirstuma" nes pakabinus saukstu i i dejus i keptuve tesla net nepasileidzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 07 rugpjūčio 2010 - 16:59
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 08 07, 17:56)
ok,pasakoju is naujo.Kad nebutu komentaru, kad esu kokia tai ziopla seimininke ir nemoku "cia tik blynai" iskepti

pilu i puoda kefyro ir ikaitinu gerai,neuzvirinu nes bijau kad sutrauks.Isiplaku cukru ir kiausini,maisydama sluotele supilu kiausa su cukrum i kefyra.Imu sauksteli nubraukta sodos nugesinu actu is vel plakdama sluotele supilu i kefyra,mase suputoja.Tada pyliau 200gr miltu maisiau dar 200gr maisau.Tesla kaip grietine.Kepu,blynai neissipucia.Dadedu dvi saujas miltu,blynai storesni,bet tesla toli grazu jau nebepanasi i "grietines tirstuma" nes pakabinus saukstu i i dejus i keptuve tesla net nepasileidzia.

as ir taip dariau ir man nesigavo biggrin.gif doh.gif tada vyras sako nemoki kept duok man,kazka padare ir issipute ir tokie skanus gavos bigsmile.gif sakau ka darei? sako nesakysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš irgio prisiskaičiau, kad blynai nerealūs gaunasi, tai nutariau iškept. Viską dariau kaip parašyta recepte, bet nieko nesigavo, rezultatas, šeima liko be vakarienės doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pirmiausiai, jei visko dėti taip kaip parašyta recepte, tai tešla gavosi kaip akmeninė, šaukštas stovėjo biggrin.gif Tada dapyliau dar užvirto kefyro, tai vėl ne kas, išsileido keptuvėj lotuliukas.gif Galiausiai dar dadėjau miltų, ir kepiau, kaip varškėčius, lipdžiau rankomis gavosi kažkokia nesąmonė, akmeniniai blynai lotuliukas.gifIšvada , daugiau neeksperementuosiu virtuvėje doh.gif
Atsakyti
merginos,miltai negali but pas visas vienodai,juk kiausiniu dydziai skirtingi sakykit ka norit,bet ir tai itakoja,kefyro rusis irgi ax.gif as va katik prikepiau situ blynu..uzsikaiciau i puoda kefyra,kol jis ten ant silpnos ugnies silo issiplakiau kiausini su cukrum ir druska,supyliau pasilusi kefyra,tada nugesinta soda,ir dejau miltus is akies,iki grietines tirstumo,viskas puikiai iskilo ir graziai iskepe,nebuvo nei guminiai nei kokie schmoll.gif
Atsakyti
Suintrigavot su tais blynais, reikės ir man bandyt. Žiūrėsim, kokia aš šeimininkė: žiopla ar ne. Testas bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu bet tai mmergyte,tai ir grietine nevienodo tirstumo,jei jau taip smulkintis smile.gif ,liesa grietine skystesne,riebiausioj saukstas stovi.Sakykit kaip norit bet "grietines tirstumo" nu labai netikslus terminas.
Reik susirast originalu recepta,pastudijuot
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2010 08 07, 22:54)
Suintrigavot su tais blynais, reikės ir man bandyt. Žiūrėsim,  kokia aš šeimininkė: žiopla ar ne. Testas bus lotuliukas.gif


Aha dabar seimininkes savo "lygi" gales pasitikrint .Iseis blynais, seimininke neziopla,neiseis - ziopla.biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dinelė2 @ 2010 08 07, 19:39)
as ir taip dariau ir man nesigavo biggrin.gif  doh.gif  tada vyras sako nemoki kept duok man,kazka padare ir issipute ir tokie skanus gavos bigsmile.gif  sakau ka darei? sako nesakysiu lotuliukas.gif


biski griesciau,gal galetum, vyra pakamantinet,gal net priremt prie sienos ,mazum prakalbetu, ka tokio stebuklingo blynams padare biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 07 rugpjūčio 2010 - 21:05
Kam neišsipūtė, gal nepakankamai aliejų įkaitino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 08 07, 21:54)
Suintrigavot su tais blynais, reikės ir man bandyt.


Aha bigsmile.gif ir man idomu, ka duoda tas kaitintas kefyras?As tokius storus kepu tai nekaitinu kefyro, supilu, imetu dar varskes pora saukstu, truputi sodos, kiausa plakta ir miltu dedu tiek, kad sunkiai nuo sauksto krenta, issipucia ir buna minkstuciai, bet jei miltu mazokai, tai gali aliejaus prisigerti, o jei normaliai idedi, tai iseina kuo puikiausiai, bet gal tas kaitintas kefyras skoni keicia g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti