Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(AkvileZ @ 2010 08 06, 11:49)
Nepykit, bet negaliu nesijuokti kai zmogus sako: nezinau kas nutiko, bet gavosi per tirsta tesla  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai kai maisot tesla ir beriat miltus, tai nematot, kada jau gaunasi per daug?  lotuliukas.gif ar suberiat, minkot ir tikites, kad stebuklas i vyks biggrin.gif Druska irgi taip dedat i visus patiekalus  lotuliukas.gif O receptas tiksul, gal autores stikline mazesne, juk ne gramais surasyta. Amerikoniska stikline kazkur apie 250 ml, tai joje ir gramu kur kas daugiau nei musiskese. Kazuri forumiete pasverusi savo 3 stiklines gavo tik 360 g, tad ne recepta reik kaltinti, o tik savo ziopluma  doh.gif  Nenoriu i zeist, bet nervina tokie apsurdiski pasisakymai. Juk recepto autore pergyvena po tokiu jusu lepsusu...
Papildyta:

O kur jūros šukučių gavote?  smile.gif

Na gal recepto autore ir pergyvena, bet ir vakar as pati ne maziau pergyvenau nes gavosi atvirai sakant š....del zioplumo...taip ziopla, nes kazkaip mintyse dar kirbejo daryti is akies viska, na bet galvoju juk recepte parasyta tai matuosiu, beje, receptai tam ir yra kad preciziskai atsvert kiek ko reikia mirksiukas.gif tai ziopla sakyciau tik tiek kad pasitikejau, nes miltai mano buvo suberti i dubeni , o ant ju pyliau kefyra ir visa kita ax.gif
Ir nesikarsciuokit taip labai 4u.gif bet kokiu atveju manau mieliniai blynai ne ka blogiau o ir paprasciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 08 06, 14:53)
Buvau parduotuvej,paciupinejau tas shukutes.vadinasi purpurines sukutes geldelese,kaina 31,99/kg.ta kilograma sudaro gal kokios 6-7 geldeles.Bet dabar galvoju,gal ju yra keliu rusiu?Nes jusiskes nuotraukoj gan nemazos atrodo,o ten mazutes tos sukutes pacios.Ir teko restorane valgyt,tai irgi buvo tokios mazutes,net uzkandziu sunku jas pavadint  biggrin.gif
einu Ules blynu kept  lotuliukas.gif  cool.gif


Mano vadinasi didžiosios jūros šukutės ...mokėjau 25 lt., gana pigiai sakyčiau...O restorane irgi valgiau,bet panašaus dydžio...
Atsakyti
QUOTE(Daiber @ 2010 08 06, 13:52)
Man juokinga skaityt kaip dėl blynų užvirė tokios diskusijos lotuliukas.gif
Matyt prastos šeimininkės, kad blynų nemoka iškept doh.gif Gal čia ir ne vietoj mano juokelis, bet jau atleiskit merginos biggrin.gif

Atleidziam, ir nemanau pykt biggrin.gif o koks skirtumas blynai ar kotletai, ir ta ir ana reikia moketi pagaminti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 08 06, 15:18)
Mano vadinasi didžiosios jūros šukutės ...mokėjau 25 lt., gana pigiai sakyčiau...O restorane irgi valgiau,bet panašaus dydžio...

aisku,blatas lieka blatu smile.gif parduotuvynes nevertos demesio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 08 06, 15:17)
.taip ziopla, nes kazkaip mintyse dar kirbejo daryti is akies viska, na bet galvoju juk recepte parasyta tai matuosiu, beje, receptai tam ir yra kad preciziskai atsvert kiek ko reikia mirksiukas.gif tai ziopla sakyciau tik tiek kad pasitikejau, nes miltai mano buvo suberti i dubeni , o ant ju pyliau kefyra ir visa kita ax.gif



vat ir nedarote pagal recepta!! jei butumete darius kaip parasyta nereiktu rasyt,kad ziopla,nes pasitikejau,rasyt reik ziopla nes nedaskaiciau doh.gif



kefyra ant ugnies ikaitinti iki uzvirimo,tuomet gerai maisant supilti kiausini isplakta su cukrumi,ideti gesinta soda,druska ir miltus,sluotele iswplakti ir kepti
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 08 06, 16:27)
vat ir nedarote pagal recepta!! jei butumete darius kaip parasyta nereiktu rasyt,kad ziopla,nes pasitikejau,rasyt reik ziopla nes nedaskaiciau doh.gif
kefyra ant ugnies ikaitinti iki uzvirimo,tuomet gerai maisant supilti kiausini isplakta su cukrumi,ideti gesinta soda,druska ir miltus,sluotele iswplakti ir kepti

Klausykit, gal uzteks cia prasivardziuot bigsmile.gif perlenket lazda siek tiek, nei as jums drauge, nei kaimyne, nesigavo beje, ne man vienai g.gif
Atsakyti
Kiek daug triuksmo del nieko biggrin.gif

Elena kaip skaniai atrodo tos sukutes. Ar cia tie vadinami moliuskai? o gal scallop angliskai? Ieskosiu as ju UK. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo July: 06 rugpjūčio 2010 - 15:01
Isbandziau siandien ir as Ules blynus smile.gif
SUPER thumbup.gif
Man irgi uzteko 2 stikliniu miltu ir viskas pavyko puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
tiek triukšmo dėl BLYNO.. biggrin.gif bus naujas mano posakis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, seimininkes. Cia tikai susirenka geros seimininkes, tai galvoju gal galite kuri padeti ir parasyti kaip paruosti varliu kojeles. Jos pas mane saldytos g.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 08 06, 16:34)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
suprantu, kad čia juokais Jūs, bet galima rasti ir tokių receptų interneto platybėse, jeigu labai reikia smile.gif

Varlių kojelės grietinėje
Gaminimo laikas:25 min.

Reikės:
1 valg. š. miltų
2 Svogūnai
1 šaukštelis citrinų sulčių
4 šaukštai sviesto
1 stiklinė vyno
Varlių kojelių
Druska pagal skonį
Grietinės bei smulkintų žalumynų

Paruošimas:
Per trintuvę pertrinus svogūną sumaišyti su sviestu ir miltais. Įpilti vyno į padažą, įmesti kojeles, įdėti druskos, pipirų, ir virti 15 min. Poto įdėti grietinę, smulkiai pjaustytą žalumą ir citrinos sultis. Patiekalą valgyti karštą.
(paimta iš receptuknyga.lt) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2010 08 06, 16:43)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
suprantu, kad čia juokais Jūs, bet galima rasti ir tokių receptų interneto platybėse, jeigu labai reikia smile.gif

Manau ne juokais cia ax.gif yra ir saldytu varliu kojeliu mirksiukas.gif http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt
Atsakyti