Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(daividija @ 2010 05 31, 10:19)
Ne tau vienai nepavyko,man irgi nekas gavosi lotuliukas.gif pasilikau prie savo isbandytu...



panasu vienodo likimo mes.........


beje aciu uz puraus biskvituko recepta
siandien bus isbandytas ax.gif
Atsakyti
Rimami už temutę 4u.gif 4u.gif

Olesta,labai gardžiai atrodo tavo torčiukas wub.gif wub.gif


Jūs man pasakykit,ar yra skirtumas,kokį kondens.pieną dėti į biskvito tešlą,virintą ar ne? ar tik spalva skirsis? recepte parašyta "dėti virintą",bet kartais tingisi blush2.gif
Atsakyti
Merginos labai prašau pagalbos 4u.gif
norėčiau į kremą , sviestukas šokoladas ir kava įdėt riešutų , bet berods į snikersą kažkada bandžiau kapotų kepintų žemės riešutų dėt , tai jų skonis buvo prastas kaip ne pakepintų o išmirkytų , dabar norėčiau lazdyno riešutus dėt , tai gal juos karamelizuot , o nesu bandžius , žodžiu patarkit ką ir kaip reiktų su riešutais daryt , kad nesigautų prastai , o gal su lazdyno kitaip negu su žemės


labai ačiū už bet kokį patarimą 4u.gif
Atsakyti
Lazdyno riešutus reikia pakepint sausoj keptuvej, tada nulupinėt žieveles nuo jų, tada permalt per smulkų mėsmalės sietelį arba kitu būdu susmulkint (galima sudėjus rtiešutus į medžiagos gabalėlį, per medžiagą gerokai padaužyt kokiu kočėlu ar plaktuku, gal ir blenderis ar koks virtuvinis kombainas susmulkintų juos g.gif ) ir tada tuos sutrintus riešutus galima jau dėt į sviesto+šokolado ar dar ko nors kremą - gaunasi toks karamelinio skonio pertepimas tortams.

Šiaip aš darau pagal tokį receptą:

lazdyno rieštutų (100-200gr, bet šiaip kuo daugiau, tuo skaniau)
200gr Dvaro sviesto
1 indelio kondensuoto pieno išvirto (virti valandą)
ir kakavos arbatinį šaukštelį

Pakepinti riešutus ir išlukštenti juos. Susmulkinti. Kondensuotą pieną išvirti. sviestą imti kambario temperatūros ir su mikseriu plakti iki baltumo (kol jis pabals, balksvai gelsvas kol taps), tada į jį dėti po vieną valgomą šaukštą kondensuoto pieno ir plakti (kokias 2min kol pasidarys vientisa masė), paskiau vėl dėti šaukštą kondensuoto pieno ir plakti ir t.t. kol sudedamas visas kondensuotas pienas. Tada įdėti kakavą , išplakti gerai ir sudėti riešutus ir viskas - kremas padarytas.
P.S. kai darau kokį pyragą su šiuo pertepimu, tai naudoju sokoladinius (rudus) biskvitus, kuriuos sulaistau stipria juoda kava - thumbup.gif skonis būna
Atsakyti
kai rašoma, kad dėti virintą kondesnuotą, dėkit Rududu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2010 05 31, 21:03)
Lazdyno riešutus reikia pakepint sausoj keptuvej, tada nulupinėt žieveles nuo jų, tada permalt per smulkų mėsmalės sietelį arba kitu būdu susmulkint (galima sudėjus rtiešutus į medžiagos gabalėlį, per medžiagą gerokai padaužyt kokiu kočėlu ar plaktuku, gal ir blenderis ar koks virtuvinis kombainas susmulkintų juos g.gif ) ir tada tuos sutrintus riešutus galima jau dėt į sviesto+šokolado ar dar ko nors kremą - gaunasi toks karamelinio skonio pertepimas tortams.


O ne geriau nusipirkt islukstentus ,permalt per mesmale ir tada pakepit rolleyes.gif
As asmeniskai taip darau ..
Atsakyti
Sakykit gal zinote kur greitai gauti zaliu dazu,gal matete kur prekybos centruose g.gif .Ir dar norejau paklausti ar gerai laikosi silumoje beze?Aciu
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2010 06 01, 11:23)
Sakykit gal zinote kur greitai gauti zaliu dazu,gal matete kur prekybos centruose  g.gif .Ir dar norejau paklausti ar gerai laikosi silumoje beze?Aciu

kaune - maisto institute arba geležinkelio stoties turguj 4u.gif vilniuj - kalvariju turguj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 06 01, 13:01)
kaune - maisto institute arba geležinkelio stoties turguj 4u.gif vilniuj - kalvariju turguj 4u.gif

Aciu labai 4u.gif,o Kaune prie gelezinkelio stoties kurioje mazdaug vietoje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 01 birželio 2010 - 15:11
QUOTE(Neryte @ 2010 06 01, 15:06)
Aciu labai  4u.gif,o Kaune prie gelezinkelio stoties kurioje mazdaug vietoje  g.gif

būtent tų,kur man reikėjo, kur atskirais pokiukais, gavau pas bjaurią moteriškę, kuri mane ožka išvadino kam aš brangesnius perku lotuliukas.gif tai jei eisi nuo geležinkelio stoties pusės pati kraštinė eilė kairėj pusėj, kur duona būna, eini tiesiai, kol atsiremi į horizontaliai stovinčius stalus, tai iš karto ten, tokia stambi, įkyri, žodžių neieškanti moteriškė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 06 01, 16:53)
būtent tų,kur man reikėjo, kur atskirais pokiukais, gavau pas bjaurią moteriškę, kuri mane ožka išvadino kam aš brangesnius perku lotuliukas.gif tai jei eisi nuo geležinkelio stoties pusės pati kraštinė eilė kairėj pusėj, kur duona būna, eini tiesiai, kol atsiremi į horizontaliai stovinčius stalus, tai iš karto ten, tokia stambi, įkyri, žodžių neieškanti moteriškė 4u.gif

Bandysiu ieskoti biggrin.gif ,dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,sestadieniui noriu daryti si torta
tortas
gal galit patarti ,kada ji tepti butu geriausia,kad sestadieniui butu pats skanumelis blush2.gif
Atsakyti