Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

Sveikos,
Gal galite man patarti koki geriausiai daryti torta ir jo papuosima,kad atlaikytu gamtoje,tokiame karstyje doh.gif (isskyrus meduti).Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif dabar darysiu kaip jus paraset, bus matyt, kas gausis. Mane taip mokykloj mokino, matyt grietinele buvo brangi tai liepe pilt vandenuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
gali ir persikus ir kitus vaisius dėti vietoj želė, esu dariusi, mūsų pats mėgstamiausias gaivus pertepimas, ta grietinėlė, varškė ir plius priedai pagal skonį tongue.gif improvizuokit, dėkitės kas Jums skanu, vyšnių galit įsimesti, šokolado pritarkuoti, nu kas tik šauna į galvą 4u.gif nebūtina aklai laikytis recepto, aš su Rafaelo biskvitu kiekvienai progai pasidarau vis kitokį pertepimą, nes tie patys pabosta, o saldumynus mes labai mėgstam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2010 06 03, 13:00)
Sveikos,
Gal galite man patarti koki geriausiai daryti torta ir jo papuosima,kad atlaikytu gamtoje,tokiame karstyje  doh.gif  (isskyrus meduti).Is anksto dekoju  4u.gif

SOS help.gif kas galetumete atsakyti?Ir gal dar zinote kaip butu galima isgauti zalia spalva,skubiai reikia,o dazu internetu neturiu laiko laukti(iki sestadienio neatsiustu tikriausiai g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 03 birželio 2010 - 15:16
QUOTE(Neryte @ 2010 06 03, 16:01)
,o dazu internetu neturiu laiko laukti(iki sestadienio neatsiustu tikriausiai  g.gif )

paprašyk į autobusa idet mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, noriu paklausti...

pas drauge ragavau rafaelo tortuka. sake recepta is SM gavo smile.gif biskvita radau, ir tas minetas sulaistymas irgi toks kaip jos. bet kremas ne toks- ten buvo svietas, grietinele, ir daug daug kokoso. gal atsilieps savininke receprtuko? perziurejau visus receptukus, bet...biskvita radau.....
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimą dėl Kirbės medučio. Recepte rašo, kad reikia 2 indelių grietinės. Kokio dydžio tie indeliai? Juk būna įvairių talpų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2010 06 03, 14:36)
sveiki, noriu paklausti...

pas drauge ragavau rafaelo tortuka. sake recepta is SM gavo smile.gif biskvita radau, ir tas minetas sulaistymas irgi toks kaip jos. bet kremas ne toks- ten buvo svietas, grietinele, ir daug daug kokoso. gal atsilieps savininke receprtuko? perziurejau visus receptukus, bet...biskvita radau.....


vos ne kiekvienam puslapyje kartojasi tas klausimas g.gif
na nejaugi taip sunku paziuret pirmam puslapyje, cia ir lengviau negali buti kai jau viskas sukelta i viena vieta doh.gif http://www.supermama...;#entry35939844

o sitas tortas konkreciai cia rafaelo svajone
Atsakyti
Ar esat gaminusios Medaus tortą pagal Mišelės receptą? Rodos, turėtų būti neblogas g.gif
Atsakyti
Mergaites, kas kepet sampanini tortuka, padekit. Kaip tas kremas darosi, turiu pudinga kuri reikia pavirti, neverdamo neradau ir dabar jau susimaisiau su proporcijom doh.gif . Biskvitas jau sala o kremo nėr doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 06 03, 20:39)
Mergaites, kas kepet sampanini tortuka, padekit. Kaip tas kremas darosi, turiu pudinga kuri reikia pavirti, neverdamo neradau ir dabar jau susimaisiau su proporcijom doh.gif . Biskvitas jau sala o kremo nėr doh.gif

tą kremą išsivirk ir atvėsink, tik pieno pilk po 200 ml mažiau nei nurodyta vienam pakeliui. O daugiau viską daryk pagal receptą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 06 03, 19:52)
tą kremą išsivirk ir atvėsink, tik pieno pilk po 200 ml mažiau nei nurodyta vienam pakeliui. O daugiau viską daryk pagal receptą  4u.gif

Aciu 4u.gif Olesta, lekiu virt mirksiukas.gif
Atsakyti