Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(Buttuke @ 2010 07 22, 12:53)
o biskvitas? unsure.gif

aš tai kelintą kartą kepu šitą:

http://www.supermama...?...&p=21946323

tik aš šokoladinį darau smile.gif nu superinis thumbup.gif kiaušinių nedaug.. o dydis blink.gif ir tvirtas gaunas toks.. ir nesukrenta... žodžiu mano favoritas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 07 22, 15:47)
aš tai kelintą kartą kepu šitą:

http://www.supermama...?...&p=21946323

tik aš šokoladinį darau smile.gif nu superinis  thumbup.gif  kiaušinių nedaug.. o dydis  blink.gif  ir tvirtas gaunas toks.. ir nesukrenta... žodžiu mano favoritas  bigsmile.gif

nusirasiau ir as sita jusu biskvita blush2.gif tikiuosi ir man tokiai kepejai gausis...o jei noriu slapio torto, kazi galiu ji sulasityti? kaip rafaelo tarkim?
Papildyta:
QUOTE(Buttuke @ 2010 07 22, 13:53)
O aš norėčiau, greitai, nesudėtingai ir pigiai pagaminamo torčiuko rolleyes.gif
Koks jis galėtų būti g.gif na pertepimui mąstau apie jogurtas/varškė/grietinė + želė mastau.gif o biskvitas? unsure.gif

labai nesudetingas , skanus be galo,. o ir nebrangus yra Rafaelo tortas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2010 07 22, 12:53)
O aš norėčiau, greitai, nesudėtingai ir pigiai pagaminamo torčiuko rolleyes.gif
Koks jis galėtų būti g.gif na pertepimui mąstau apie jogurtas/varškė/grietinė + želė mastau.gif o biskvitas? unsure.gif

Biskvitas tiktu tas, kur akvilyte nuoroda ikele

QUOTE(Sypsaliukas @ 2010 07 22, 17:29)
labai nesudetingas , skanus be galo,. o ir nebrangus yra Rafaelo tortas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Cia, zinokit, skonio reikalas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2010 07 22, 17:29)
kazi galiu ji sulasityti? kaip rafaelo tarkim?

žinoma bigsmile.gif
Atsakyti


labai nesudetingas , skanus be galo,. o ir nebrangus yra Rafaelo tortas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]


o man jis ne itin.. unsure.gif du kartus dariau, sakau gal gavosi ne toks koks reikia, bet ne.... kiti sakė skanus, tik tiek, o tai viską pasako biggrin.gif o va ananasinis, snikersas, negro bučinys - tik kepk ir kepk smile.gif
Atsakyti
aš tai šiandien dariau ale triufelį... tą šokoladinį biskvitą pertepiau su šokoladiniu ganašu, riesutų pridėjau... nu kiek teko apipjaustyto paragaut tai nereaaaaaaliai skanus... na bet čia šikolado mėgėjams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 07 22, 14:47)
aš tai kelintą kartą kepu šitą:

http://www.supermama...?...&p=21946323

tik aš šokoladinį darau smile.gif nu superinis  thumbup.gif  kiaušinių nedaug.. o dydis  blink.gif  ir tvirtas gaunas toks.. ir nesukrenta... žodžiu mano favoritas  bigsmile.gif

nusirašyta aciuks.gif

dar prisiminiau, mokyklos laikais kepdavau pyragą pavadinimu "Pyragas iš nieko". Pavadinimas atitinka tikrovę. Ten gal tik vieno kiaušinio tereik. Gal pavyks surasti receptą, bet sakykit, ar kiekvienas pyragas gali būti geru biskvitu tortui g.gif
Atsakyti
Ir dar....na tarkim padarysiu tortą ir noriu jį apdengti ta mase tokia balta ( kaip papuošimų temoje tas dvejetukas)..gal man galit parašyt, kas kaip ir po ko.... blush2.gif skaitinėjau viršutinę temą, bet paskui jau susipainiojau....žinau, kad reikia svietiniu kremu kažkokiu aptepti, paskui kažkokias mases galima dėti....gal nors sutrumpinimais surašytumet, as jau paskui susirasiu kaip ir kas gaminama blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sypsaliukas: 22 liepos 2010 - 19:04
QUOTE(Olesta @ 2010 05 29, 20:44)



*2 pakeliai desertinės plombyrinės varškės


**grietinėlę išplakam su cukrumi ir citrinos rūgštele iki standumo,




* varškę, tai tą "Soti" naudojat ar kokią kitą?
** o standiklio grietinėlei nereikia?
Atsakyti
pasakykit ar taip: padaryta tortą aptepti kremu "Šarlot" tada dengti bet kuria dengimo mase?
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2010 07 22, 21:51)
pasakykit ar taip: padaryta tortą aptepti kremu "Šarlot" tada dengti bet kuria dengimo mase?


tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
aciu aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif o kuria mase geriau dengti? viena nusirasiau, kuria ant kocelo uzvynioti ir paskui nuvynioti...aukstoji matematika cia man....ir dar mano tortas kvadratinis g.gif
Atsakyti