Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(Asseni @ 2010 07 29, 18:26)
Tai kadkiekvienas renkasi pagal skoni. Kas kam patinka.

AS savo vaikinukui pirko gimtadienio proga kepiau meduti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 07 29, 20:19)
AS savo vaikinukui pirko gimtadienio proga kepiau meduti 4u.gif

tai, kad man atrodo, tam vaikui tas tortas tai 100 metu nereikalingas. Cia labiau del tevu ir sveciu. Sunus mano, tai kaip jau vaikinas didelis 11-metis, tai pats papraso ko noretu, o mazoji, tai jai tas pats, kas ten viduje, namie gi gamintas, tai jau be kokiu pasaliniu sintetiniu specialiu priedu
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2010 07 29, 11:58)
-Rade, ačiū, kad pasidalinot  4u.gif O sakykit, ar malonu gaut tokią staigmeną?  ax.gif  Nes norisi, kad žmogui tikrai patiktų...  rolleyes.gif


man viskas patinka kas iš širdies ir netradiciška rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 07 29, 20:26)
tai, kad man atrodo, tam vaikui tas tortas tai 100 metu nereikalingas. Cia labiau del tevu ir sveciu. Sunus mano, tai kaip jau vaikinas didelis 11-metis, tai pats papraso ko noretu, o mazoji, tai jai tas pats, kas ten viduje, namie gi gamintas, tai jau be kokiu pasaliniu sintetiniu specialiu priedu

O maniškis per pirmąjį gimtadienį dar ir kaip kapojo savo tortą lotuliukas.gif Net šaukštuku pats išmoko į burnytę įsidėt, o paskui ir vėl pamiršo, nes mant verta buvo tiek stengtis tik dėl torto, kad greičiau burnytėn patektų lotuliukas.gif

Manau, pirmam gimtadieniu, jei duosit (o juk duosit biggrin.gif ) torti ragauti jubiljatui, verta rinktis kokius varškinius kremus, jogurtinius, na, mažiau riebius, o priedus - atsižvelgiant į tai, ar kam nors nealergiškas, pvz. braškėms, riešutams, taip pat kiaušinio baltymui ir t.t. Svarbu, kad nebūtų kietų dalelių, kaip riešutai, kad vaikutis nepaspringtų.
Aš asmeniškai rinkausi su varškės kremo pertepimu ir avietėmis.
Atsakyti
Labukas, noriu visas labai paraginti išbandyti apelsininį suflė tortų pertepimui 4u.gif AJ RECEPTAS, dedu rafaelo biskvitus ir šitą pertepimą, sulaistau apelsinų sultimis, į kremą dar įpjaustau apelsinų gabaliukų, tikras skanumėlis, gaivuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu thumbup.gif ačiū autorei už receptą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2010 07 29, 16:52)
Sveiki,
noriu patarimo is pofesionalu  smile.gif
Noreciau iskepti torta savo sunaus pirmam gimtadieniui, bet toki, kad ir jis galetu paragauti  ax.gif  Tortu kepime nesu visai naujoke, juos kepdavau savo reikmems, tai ir sudetingesnio nebijau. Jus kai kepate gal galite patarti koki geriau rinktis? Ir dar norejau paklausti del tortu puosimo, kas ta MMG, kazkaip nerandu  blush2.gif  Ir dar klausimukas, is ko geriau daryti ivairias figureles, ta prasme is kokios mases, nes kai paziurejau ju tiek visokiu yra  doh.gif Kol dar yra laiko pasibandyciau  blush2.gif
Labai lauksiu atsakymo. Galima ir i a.z. parasyti.
Is aksto dekoju  4u.gif


Na tikrai, vienu metukui vaikui dzin koks tortas... nors as asmeniskai kazin ar vienmeciui duociau g.gif nors su varskes, jogurto kremu galbut, namie gamintas tortukas juk nieko blogo...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 07 30, 07:58)
Labukas, noriu visas labai paraginti išbandyti apelsininį suflė tortų pertepimui  4u.gif AJ  RECEPTAS, dedu rafaelo biskvitus ir šitą pertepimą, sulaistau apelsinų sultimis, į kremą dar įpjaustau apelsinų gabaliukų, tikras skanumėlis, gaivuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu thumbup.gif  ačiū autorei už receptą  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Kazkaip net nepagalvojau, kad galima ir tortui panaudoti blush2.gif Vis tik pyragus pyragus darau biggrin.gif O sufle tai patiko labai ir man labai. Is paziuros toks paprastas, bet skonis geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2010 07 29, 17:36)
MMG

figurelem lipdyti dauguma merginu naudoja arba pasiliaza arba marcipana, o gelytes visokias is dengimo mases likuciu, kur nuo sonu nusiplauna apdengus


Labai aciu uz atsakyma 4u.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 07 30, 07:58)
Labukas, noriu visas labai paraginti išbandyti apelsininį suflė tortų pertepimui  4u.gif AJ  RECEPTAS, dedu rafaelo biskvitus ir šitą pertepimą, sulaistau apelsinų sultimis, į kremą dar įpjaustau apelsinų gabaliukų, tikras skanumėlis, gaivuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu thumbup.gif  ačiū autorei už receptą  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Paziurejau receptuka ir noriu paklausti. As kiek esu dariusi pertepima su grietinele ir mandarinais jie man apkarsdavo verysad.gif tai jau baisu ir bandyti. O gal del to kad mandarinai, cia apelsinai. Gal galit patart ka blogai darau kad apkarsta, gal juos reikia kaip nors paruosti g.gif
Atsakyti
va matai, o aš pritaikiau greitai ne pyragui, man toks skanus pasirodė wub.gif o va dariau su mascarponė šokoladinį suflė, tai man nelabai, nors namiškiai sulapnojo dvigubą normą, sonio reikalas 4u.gif su laiku išbandysiu daugelį tavo blogo receptų, jie man atrodo dieviškai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 07 30, 10:43)
va matai, o aš pritaikiau greitai ne pyragui, man toks skanus pasirodė  wub.gif  o va dariau su mascarponė šokoladinį suflė, tai man nelabai, nors namiškiai sulapnojo dvigubą normą, sonio reikalas  4u.gif  su laiku išbandysiu daugelį tavo blogo receptų, jie man atrodo dieviškai  wub.gif  4u.gif


Aciu, Olesta ax.gif labai smagu, kad patinka recai smile.gif O man jusu tortai ir geri patarimai wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Nezinau ar kas jau bandet Sonatinos"Braskiu bucini"Receptas stai cia:
http://sonatinos-rec...iu-bucinys.html
Labai tinkamas tortukas vasarai ax.gif o cia tai,kas man gavosi:
user posted image
atsiprasau,del pjuvio foto prastos kokybes,i sveciu veziau,telefonu fotografuota blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 30 liepos 2010 - 11:11
nu va, dar vienas mano torčiukas, aišku šalia profesionalių darbų jis labai mėgėjiškas, betr iš širdies, tėveliams rubininių vestuvių proga blush2.gif
"Juodasis miškas"

user posted image

user posted image
Atsakyti