Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(Olesta @ 2010 07 30, 06:58)
Labukas, noriu visas labai paraginti išbandyti apelsininį suflė tortų pertepimui  4u.gif AJ  RECEPTAS, dedu rafaelo biskvitus ir šitą pertepimą, sulaistau apelsinų sultimis, į kremą dar įpjaustau apelsinų gabaliukų, tikras skanumėlis, gaivuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu thumbup.gif  ačiū autorei už receptą  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aha bigsmile.gif ,o kiek to sufle reikia reikia tarkim 25cm skersmens tortui?Jei bent du sluoksnius sufle det man rods vienos normos mazai?
EglteN-pasakiskas pjuvis ir va papuosimas man pats tas thumbup.gif
Wigilyte-tortas niamnis thumbup.gif
Atsakyti
Isbandziau jogurtini torta pagal Asseni,labai skanus smile.gif ,aciu uz recepta 4u.gif

Puosta vaisiais
Atsakyti
laba diena,

labiausiai mėgstu nekepamus tortus, čia torčiukas darytas kursiokėms diplomų teikimo proga biggrin.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sypsaliukas: 31 liepos 2010 - 13:30
O tai biskvitas is ko?
Atsakyti
"Selga" sokoladiniai sausainiai, lydytas sviestas, sokoladas ir brendis smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
karts nuo karto paskaitinėju temeles, iškepu kokį tortuką, dabar atejo eilė Rafaelą kepti, ir iškilo klausimas doh.gif kada man jį sutepti, jei valgysim trečiadieni? kiek laiko jam reikia "subręsti"?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2010 08 01, 21:30)
Sveikutės  4u.gif
karts nuo karto paskaitinėju temeles, iškepu kokį tortuką, dabar atejo eilė Rafaelą kepti, ir iškilo klausimas  doh.gif kada man jį sutepti, jei valgysim trečiadieni? kiek laiko jam reikia "subręsti"??  g.gif


Aš kepu dieną prieš valgymą ir būna puikaus skonio thumbup.gif
Atsakyti
o sekančioj dienoj būna dar skanesnis, o jei į kremą kepintų maltų migdolų įdėtttttttt lotuliukas.gif iš vis lafa tortas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 02, 08:08)
o sekančioj dienoj būna dar skanesnis, o jei į kremą kepintų maltų migdolų įdėtttttttt  lotuliukas.gif  iš vis lafa tortas  thumbup.gif

Tada tepsiu šiandien vakare ir bandysiu dėti migdolų bigsmile.gif dėkui 4u.gif
Atsakyti
o kiek napaleono lakštelei galėtų iškepti pabūti, nesutpti, jie lyg ir Asseni napaleono močiutės, o gal daividijos blush2.gif (atleiskit nepamenu) traškūs tokie, kaip tikrojo ax.gif
man torto reiks sekmadieniui, bet jis didelis kvadratas napaleono ir ant jo nedidelė piramidė iš kitų biskvitų, tai kuo daugiau visko norėčiau po truputį susiruošt, nes paskutinį vakarą kaip žinia ir taip milijonas darbų prieš šventę 4u.gif
Atsakyti
Ojej nieko nenutiks jei kokia savaite pastoves,svarbu sausai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 08 02, 17:09)
Ojej nieko nenutiks jei kokia savaite pastoves,svarbu sausai smile.gif


ačiū 4u.gif

galiu raitotis reankoves tados biggrin.gif
Atsakyti