Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

Musu krastuose naminis napoleonas su uogiene wink.gif Tepasi labai plonai -beveik nesimato, tik parugstina skoni, ko labai labai reikia riebiam ir saldziam napoleonui smile.gif
Saldytu spanguoliu yra pirkti beveik visuose prekybos centruose. Cento visada yra smile.gif As kazinar deciau juoduosius serbentus - jie turi labai stipru savo skoni.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 08 06, 07:25)
o an asmeniškai tai tos uogienės napaleone viską gadina  cool.gif  jis toks rimtas, taurus tortas.. o su uogo man kažkaip nupigina viską... iškart parduotuviniu kvepia  blush2.gif  gal dėl to kad kiek esu valgius naminių napaleonų tai jie būdavo be uogų....
bet čia gal tik man taip  biggrin.gif


pritariu kicei, kad uogos gelbsti nuo saldaus napaleono biggrin.gif
QUOTE(kice @ 2010 08 06, 07:59)
Musu krastuose naminis napoleonas su uogiene wink.gif Tepasi labai plonai -beveik nesimato, tik parugstina skoni, ko labai labai reikia riebiam ir saldziam napoleonui smile.gif
  Saldytu spanguoliu yra pirkti beveik visuose prekybos centruose. Cento visada yra smile.gif As kazinar deciau juoduosius serbentus - jie turi labai stipru savo skoni.. smile.gif

aš ne ant LT žemės, tai man sunkoka nukat į prekybcentrius LT ax.gif
gal kur ir šiam krašte yra, bet aš dar neužmačiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 06 rugpjūčio 2010 - 09:34
4u.gif

Reikia pagalbos....Nebezinau, kuri rase, kad nepatinka tortas snikersas del zemes riesutu g.gif
Bet kepe pagal save...su migdoliniais riesutais ir rafaelo biskvitais.... ax.gif
Nu niekaip neatrandu kur tai buvo parasyta ir kas autore.... doh.gif
Labai prasau....apsireiksti tos kepejeles kuri ji kepe 4u.gif reikia tikslesnio receptuko... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 08 06, 10:44)
4u.gif

Reikia pagalbos....Nebezinau, kuri rase, kad nepatinka tortas snikersas del zemes riesutu g.gif
Bet kepe pagal save...su migdoliniais riesutais ir rafaelo biskvitais.... ax.gif
Nu niekaip neatrandu kur tai buvo parasyta ir kas autore.... doh.gif
Labai prasau....apsireiksti tos kepejeles kuri ji kepe 4u.gif  reikia tikslesnio receptuko... 4u.gif


Olesta čia naujadarus daro mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 08 06, 10:55)
Olesta čia naujadarus daro  mirksiukas.gif

4u.gif aciu...
Kreipsiuos tiesiai i ja 4u.gif
Atsakyti
aš į snicersą dėjau lazdyno riešutus, nes man jie šiaip skanesni, bijojau dėl odelės, bet šiek tiek pakaitinus, ant keptuvės viskas gražiausiai nusilupo, tik šiaip snicersas be proto saldus, vyrui per saldus blush2.gif , bet labai labai skanus,
Atsakyti
jei aš darysiu 2-jų aukštų,bet ant atskirų padėkliukų,koks geriausiai skirtumas tarp tortų dydžio žiūrėtųsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 08 06, 16:17)
jei aš darysiu 2-jų aukštų,bet ant atskirų padėkliukų,koks geriausiai skirtumas tarp tortų dydžio žiūrėtųsi g.gif

viršutinėj papuošimų temoj yra komentaras apie tai mirksiukas.gif paiškokit biggrin.gif
Atsakyti
Kepiau torta su apelsinu sufle,is vienos normos kremo ir triju rafaelo svajones biskvitu,labai sknus lengvas tortas,tik pas mane jis nepuostas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 08 06, 22:22)
Kepiau torta su apelsinu sufle,is vienos normos kremo ir triju rafaelo svajones biskvitu,labai sknus lengvas tortas,tik pas mane jis nepuostas  blush2.gif
user posted image

nu jus erzinat mane su siuo tortu as jy galesiu ragaut tik pirmadieny, jau jis man ir sapnuosis kaip as jo noriu, atrodo net skony jauciu doh.gif
Papildyta:
as napaleona dariau su raudonu serbentu drebuciais tai super buvo as manau kad tinka betkokios rugscios uogos
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 08 06, 10:33)
pritariu kicei, kad uogos gelbsti nuo saldaus napaleono  biggrin.gif

aš ne ant LT žemės, tai man sunkoka nukat į prekybcentrius LT  ax.gif
gal kur ir šiam krašte yra, bet aš dar neužmačiau  g.gif

As taip pat, todel ir ieskau iseities 4u.gif

Papildyta:
Dar klausymelis, o tuos uogos zalios dedasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 08 06, 23:38)

Dar klausymelis, o tuos uogos zalios dedasi ax.gif

Aš tai dedu juodųjų serbentų uogienę. Be uogienės Napoleonas man ir per saldu,ir per riebu
Atsakyti