Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

QUOTE(ingapoc @ 2011 04 20, 20:48)
o stipriai jas isskaidet? nes as taip gan smulkiai isdalinau, kad kuo didesni ploteli uzsodint..

Aš neskaidžiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita xxx @ 2011 04 20, 21:17)
Ar ramunės jautrios persodinimui? Keras labai senas, visą buvo sunku iškasti, tai prisignaibiau atšakų su šaknelėmis ir pasodinau, ar prigis tokie ramunių daigiukai?

Prigys, tik palaistyk laikas nuo laiko, nes sausus orus žada.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 04 20, 21:22)
Aš neskaidžiau  rolleyes.gif

O as isskaidziau,bet kazkaip labai gerai jos dalijosi,nereikejo sakneliu plesyt,atskirom grupelem ir issidalijo graziai..eisiu tuoj ziuret kaip jos ten atrodo,ar neisleipusios..
o kada jau patrest galima naujai pasodintus augalu?
Atsakyti
O jus aubretes jau i lauka issodinot? blush2.gif ax.gif ar namuose? nesusals jos kieme ax.gif tai gal ir man saviskes tempti i dienos sviesa ant lauko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 04 21, 09:27)
O jus aubretes jau i lauka issodinot? blush2.gif  ax.gif  ar namuose? nesusals jos kieme ax.gif  tai gal ir man saviskes tempti i dienos sviesa ant lauko 4u.gif

Tempk, tik pradžioje kiek pagrūdink, nes nudegs nuo saulės, kuk kambary išlepo.
Atsakyti
Merginos, gal kas zinos kas mano aubretem galejo atsitikt?- nugelto va taip apatiniai lapeliai..pasodintos 3ni, o snd ziuriu kazkas netaip unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 04 23, 16:40)
Merginos, gal kas zinos kas mano aubretem galejo atsitikt?- nugelto va taip apatiniai lapeliai..pasodintos 3ni, o snd ziuriu kazkas netaip  unsure.gif
user posted image

Viskas joms gerai, po persodinimo visad taip sureaguoja. Atsigaus be problemų.
Atsakyti
karsta.gif aciu, nuraminot..nes as jau galvojau- ar perlaisciau ar dar kas..
dar turiu aubreciu pasisejus is pakelio, kada jau jas galima bus issodint i lauka?
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 04 23, 17:30)
karsta.gif  aciu, nuraminot..nes as jau galvojau- ar perlaisciau ar dar kas..
dar turiu aubreciu pasisejus is pakelio, kada jau jas galima bus issodint i lauka?

Praktiškai jau galima sodint.
Atsakyti
Ar auginate soruoles (pennisetum)? Keista, kad iki šio laiko nematau žalių lapelių - negi galėjo iššalti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 04 23, 20:43)
Ar auginate soruoles (pennisetum)?  Keista, kad iki šio laiko nematau žalių lapelių - negi galėjo iššalti  g.gif

Joms dar anksti. Kaip ir miskantai jos pirmus daigelius parodo tik gegužės pirmoje pusėje.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2011 04 23, 22:41)
Joms dar anksti. Kaip ir miskantai jos pirmus daigelius parodo tik gegužės pirmoje pusėje.

Tikiuosi......, nes miskantas jau pradeda leisti lapelius rolleyes.gif
Atsakyti