Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

Na siemet netiketai turiu eksperimentine lysve daugiameciu,nes prasidejus statyboms nelabai planuotoms reikejo greituoju budu mano gelynus perkelti i maza lysvele g.gif stebesiu kaip geliukai isgyvens persikraustyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 04 24, 12:40)
Na siemet netiketai turiu eksperimentine lysve daugiameciu,nes prasidejus statyboms nelabai planuotoms reikejo greituoju budu mano gelynus perkelti i maza lysvele  g.gif  stebesiu kaip geliukai isgyvens persikraustyma  smile.gif

Išgyvens ir augs, juk dabar pats laikas persodinimui rolleyes.gif
Atsakyti
merginos ,kurios auginate margalapį palemoną, ar jis jau atželia ?
Atsakyti
user posted image
Nusipirkau žydinčią puškiniją.
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 04 25, 14:20)
merginos ,kurios auginate margalapį palemoną, ar jis jau atželia  ?

Taip.
Atsakyti
Mano megstamos radioles smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, norėjau pasitiklinti, ar tinka aubretėms stipri saulės atokaita,ar jos neiškeps, sodinti su čiobreliais prie akmenų. g.gif
Atsakyti
O as noriu suzinoti,ar nezydincius,susmulkejusius paprastus baltus krokus mesti lauk.ar verta persodinti?
Atsakyti
norejau paklausti sliauzianti silinge, kokiu principu auga? saknys vienoje vietoje o ji plinta, ar vis saknijasi visur?visos sakeles kur zeme liecia? kaip poto ja apmazinate? kapote ar prarauti reikia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2011 04 26, 09:59)
Sveikos, norėjau pasitiklinti, ar tinka aubretėms stipri saulės atokaita,ar jos neiškeps, sodinti su čiobreliais prie akmenų.  g.gif

Mano auga saulėkaitoje, alpinariume, visas kalniukas palei akmenį jau išsiplėtė, visai gerai ji ten jaučiasi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2011 04 26, 13:51)
O as noriu suzinoti,ar nezydincius,susmulkejusius paprastus baltus krokus mesti lauk.ar verta persodinti?

blink.gif o kam juos mesti, jokiais būdais - rudenį išskirstykite, dabar nužydėjusius palikite ramybėje, tegu dar su lapukais pabūna, svogūnėlius paaugina, vėliau lapukus nupjaukite bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(shidochika @ 2011 04 25, 20:10)
Mano megstamos radioles  smile.gif
user posted image

labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeilė: 26 balandžio 2011 - 12:36
iškilo klausimų:

pernai sukurtam gėlyne iki šiol nenori pasirodyti ežiuolė, rudbekija, aguona. jau atsisveikinti su jom ar dar yra vilties, kad pasirodys? unsure.gif

rudenį jis buvo gana užmirkęs, gal čia ta priežastis?

ir kokios gėlės pakenčia/mėgsta užmirkimą? panašu, kad reiks keisti šio gėlyno augalus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2011 04 30, 23:05)
iškilo klausimų:

pernai sukurtam gėlyne iki šiol nenori pasirodyti ežiuolė, rudbekija, aguona. jau atsisveikinti su jom ar dar yra vilties, kad pasirodys? unsure.gif

rudenį jis buvo gana užmirkęs, gal čia ta priežastis?

ir kokios gėlės pakenčia/mėgsta užmirkimą? panašu, kad reiks keisti šio gėlyno augalus. 4u.gif

Mano gelyne eziuole jau islindus, gal jusu ir neislys
Atsakyti