Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

QUOTE(ritutsi @ 2011 06 30, 20:32)
gal patartumėt, kai jau jis baigė nužydėti, lieka išdžiuvę žiedai, kaip patartumėt,
juos reik tiesiog nuskinti tuos nudžiuvusius žiedus, ar reik gal kirpt per visą ilgi kotą?
Ačiū  4u.gif

aš nukerpu su visu žiedyno kotu.
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2011 07 03, 12:50)
aš nukerpu su visu žiedyno kotu.


Ačiū , 4u.gif , vakar susisiekiau su augalų augintoja, tą patį ir ji patarė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 06 30, 20:59)
Pagaliau pražydo.user posted image

Maciau daugiau nei penkiu rožyčiu buriuka ne linija susodintu,vienspalviu,vejoj -labai graziai atrode. Gal buvo paristos kur apačioj,bet laikesi mandagiai biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Žydi ramunės...
Atsakyti
Mielos ramuneles. Jos lyg ir nemegta vienoj vietoj ilgai užsibuti g.gif Ar jas reiktu atseti ar atnaujint dažniau? ar tiesiog iššala g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 06 30, 22:47)
Dar žiedelių  4u.gif

user posted image

Gražuolis saulakis. smile.gif Ir dar gyvena sau vienas kaip ponaitis. smile.gif
O ar saulakis vienodo aukščio su ežiuole?
... Nuspoksojau čia va tokį štai dailų derinėlį - rykštenė, saulainė ir ežiuolė. Nuo rykštenės atkalbėjo, nes labai jau sėjasi, tad vietoj jos įtupdžiau saulakį, o vietoj saulainės, kažkodėl (gal, kad gyvos saulainės nesu regėjusi), rudbekiją (geltoną su tamsiu viduriuku). Nežinau, kas iš to gausis, nes dar tik savaitė praėjo nuo grožio sutvėrimo dienos. Bet bus negerai, jei saulakis viduryje bus žemesnis nei tos dvi.
Ten tose nuotraukose dar gražiai žiūrisi bandrenis. Bet esu girdėjus, kad jis turi kažkokių griekų (tiesa, tiesiai neįvardijo kokių būtent). Gal pakaks Šmito kiečio, kad atmuštų geltoną-žalumą.
Gal turit kokių pastabų/patarimų kompozicijai? Kol kas ji tesusideda iš saulakio ir ežiuolės (rožinės) bei rudbekijos iš šonų, o pirmame aukšte dar nieko nėra (neskaitant, vienmečių gėlių ne į temą, tiesiog, jos ten jau iš anksčiau buvo), nors turės būti ir bus. Būčiau labai dėkinga. Nes patyrimo tokiems reikalams dar trūksta.

Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2011 07 03, 18:06)

Žydi ramunės...

Gražuolės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labutis visoms. Kas galit patart kokias daugiametes geltonai visą vasarą žydinčias gėlytes 10- 20 cm aukščio galėčiau susodint vientisai palei gėlyno pakraščius ? ax.gif
na gali būt ir kitos ryškios spalvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 07 04, 08:01)
Gražuolės wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū smile.gif Šiemet pavasarį nusipirkau daigelius, tai džiaugiuosi.Tikriausiai tokias reikia kas keli metai persodinti, kad nepaliktų paprastos kaip laukų ramunės g.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2011 07 03, 22:22)

... Nuspoksojau čia va tokį štai dailų derinėlį - rykštenė, saulainė ir ežiuolė. Nuo rykštenės atkalbėjo, nes labai jau sėjasi, ........................



vi_, šiuolaikinės naujoviškos rykštenės veislės nesisėja mirksiukas.gif doh.gif galite parašyti Rasai į jos blogą žinutę...
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 07 04, 18:08)
vi_, šiuolaikinės naujoviškos rykštenės veislės nesisėja  mirksiukas.gif  doh.gif galite parašyti Rasai į jos blogą žinutę...

Kiek man paaiškino, nesisėja tos žemelesnės (50-60 cm), o man reikia 1-1,5 m. Gal tos, kurios aiškino, ne viską žino... Anyway, jau post factum - saulainis jau tupi ir gaila būtų jį plėšti iš naujos tėvynės. Gal kada nors, kai įsitikinsiu, kad jis čia ne į temą. Tik gaila, kad tobulo gėlyno sukūrimui reikia kelių metų, o kantrybės užtenka tik keliems mėnesiams. smile.gif Tad nesinori daryti klaidų. Jau treti metai taisau senojo sodybos darželio kitų padarytas klaidas. Darbų liko dar bent 2 metams... smile.gif o po to taisysiu jau savąsias... smile.gif

Internete skurdu info resursų apie gėlių derinimą. Nenoriu daryti absoliučių copy/paste'ų (mėgstu pati kurti), bet nuo kažko visgi reikėtų pradėti šokti. Gal kas žinote kažką panašaus į Rasos blogą?

Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2011 07 04, 21:57)
Kiek man paaiškino, nesisėja tos žemelesnės (50-60 cm), o man reikia 1-1,5 m. Gal tos, kurios aiškino, ne viską žino... Anyway, jau post factum - saulainis jau tupi ir gaila būtų jį plėšti iš naujos tėvynės. Gal kada nors, kai įsitikinsiu, kad jis čia ne į temą. Tik gaila, kad tobulo gėlyno sukūrimui reikia kelių metų, o kantrybės užtenka tik keliems mėnesiams. smile.gif Tad nesinori daryti klaidų. Jau treti metai taisau senojo sodybos darželio kitų padarytas klaidas. Darbų liko dar bent 2 metams... smile.gif o po to taisysiu jau savąsias... smile.gif

Internete skurdu info resursų apie gėlių derinimą. Nenoriu daryti absoliučių copy/paste'ų (mėgstu pati kurti), bet nuo kažko visgi reikėtų pradėti šokti. Gal kas žinote kažką panašaus į Rasos blogą?



gal čia
https://skydrive.live.com/P.mvc#!/view....mp;sc=documents

rasi kokį kitą tinkantį augalą tokio aukščio g.gif

aš landžioju dar čia:

http://nijola-rozes....nder-dream.html
http://creativecount...m.blogspot.com/
Atsakyti