Įkraunama...
Įkraunama...

Žiedų pagalvėlės

QUOTE(Kašmyras @ 2013 08 08, 22:17)
Mes galvojam iškirpti kokioje nors knygoje kvadratuką, įdėti ten pagalvėlę ir ant jos žiedus, tik niekaip nesugalvojam, kokios knygos norėtume, galvojom apie Bibliją, bet kažin, kaip kunigas sureaguotų pamatęs ją tokią išdarkytą, o ir patiems nesinori. Mėgstamiausios knygos kaip tyčia tokios nelabai vestuvėms tinkamos: Vakarų fronte nieko naujo, Nusikaltimas ir bausmė ir pan. Gal kas turite ką pasiūlyti? smile.gif


O negalvojote apie rankų darbo knygą, pavadinimu Ilgai ir laimingai, data būtų parašyta ,autoriai .Ir dar gal ją išeitų panaudoti kaip palinkėjimų knygą. Svečiai šalia pagalvėlės, tuose iškarpytuose lapuose surašytų savo linkėjimus. Araba patys susirašytumėte savo lūkesčius ir svajones.
Gautųsi asmeninė Jūsų pasakos knyga
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2013 08 09, 17:00)
O negalvojote apie rankų darbo knygą, pavadinimu Ilgai ir laimingai, data būtų parašyta ,autoriai .Ir dar gal ją išeitų panaudoti kaip palinkėjimų knygą. Svečiai šalia pagalvėlės, tuose iškarpytuose lapuose surašytų savo linkėjimus. Araba patys susirašytumėte savo lūkesčius ir svajones.
Gautųsi asmeninė Jūsų pasakos knyga


Graži idėja, ačiū, bet svečių knygą darysime kitokią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2013 07 25, 09:29)
man čia jau apsurbu kvepia  doh.gif



Na nereikia cia taip audringai reaguoti as tik garsiai pamasciau apie katinuka.... , nes man asmeniskai taip nusibode tos visos saldybes -tai ir ieskau originalesnio budo. Va patiko variantas cia kur ikele su zaluma.
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2013 08 09, 17:24)
pati labai norėčiau kažko tokio


Labai gražu ir originalu 4u.gif

QUOTE(jolax @ 2013 08 11, 16:14)
Na nereikia cia taip audringai reaguoti as tik garsiai pamasciau apie katinuka.... , nes man asmeniskai taip nusibode tos visos saldybes -tai ir ieskau originalesnio budo. Va patiko variantas cia kur ikele su zaluma.

Man tai absurdu irgi nekvepia. Gal čia Europoj nelabai įprasta, bet, pavyzdžiui, Amerikoj labai normalu, kad žiedukus neša augintinis, pavyzdžiui, šuo:
user posted image

Ir man tokia idėja tikrai labai mielai atrodo. O po to ir į fotosesiją įtraukti augintinį galima:

user posted image

O čia apskritai žiedus "neš" pelėda: Pelėdukė

Taip kad variantų visokiausių būna. Ir ta pagalvėlė juk labai dailiai atrodo, kai yra gyva (gyvūnas/augalas). smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta L.: 11 rugpjūčio 2013 - 16:38
amerikiečiai tikrai ne geriausias pavyzdys, jie sugeba tokių nesąmonių prisgalvot doh.gif užtenka pažiūrėt "Nuotakas siaubūnes" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 08 11, 18:10)
amerikiečiai tikrai ne geriausias pavyzdys, jie sugeba tokių nesąmonių prisgalvot  doh.gif užtenka pažiūrėt "Nuotakas siaubūnes" biggrin.gif


Na tik jau nereikia perspausti biggrin.gif Gerai, kad mes tokie pavyzdingi, o visi kiti tai irnesakyk.gif visur tų nesąmonių yra, o kad įsitikint, kaip yra iš tikrųjų, reikia pagyventi bent keletą metelių toje šalyje. Juk Amerika nėra vien tik burgerius valgančių storų žmonių šalis. Kiekvienas ką norim, tą ir matom wink.gif bet čia jau labai kalba offtopic pakrypo smile.gif Jums nepatinka gyvūnai-žeidų nešėjai, man gražu, na ir gerai, koks skirtumas? Juk nebus visų nuomonės vienodos. 4u.gif
Atsakyti
musu ziedu pagalvele wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 08 12, 19:55)

banali ir negraži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 08 12, 22:26)
banali ir negraži  smile.gif

Cia zmoniu pasirinkimas vieninteliai svarbiausiai dienai... Niekada nelesciau sau taip grieztai pasisakyti, nors ir nepatiktu.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 08 12, 22:26)
banali ir negraži  smile.gif

O man ji labai graži ir orginali, kiek žmonių tiek ir nuomonių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 08 13, 13:29)
O man ji labai graži ir orginali, kiek žmonių tiek ir nuomonių rolleyes.gif

graži graži, ir sakyčiau, originali, juk ne šiaip pagalvėlė, o visa "puokštė"
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2013 08 13, 15:25)
graži graži, ir sakyčiau, originali, juk ne šiaip pagalvėlė, o visa "puokštė"

Ir man ji ypač miela, nes ją man mano mama padarė, kaip ir visas kitas puokštes mūsų vestuvėms.... bigsmile.gif
Atsakyti