Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra mamyčių iš Lampėdžių

Sveikutės, tikiuosi nesupyksit, jei šiek tiek pareklamuosiu savo vyro fotografijos puslapiuką http://www.dautartas.lt/
Kartu su vyru fotografuojame vaikučius, mamas, tėčius, besilaukiančias būsimas mamytes ir viską, ką įmanoma fotografuoti. Kainos mažos. Apsilankykit puslapyje, gal susidomėsit, visada laukiam naujų veidų. Detaliau į až


Atsakyti
Tylu čia kaip... sad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:) Mes gyvename ne Lampedziuose, bet virs jus A. Kaniukose, turiu dukryte kuriai 4 metukai, ieskom kompanijos pabendrauti:) pazaisti:)
Atsakyti
na tai kuri mamyte su mumis susitiks? 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Atsiprašau,kad įsiveržiau i jūsų skyrelį blush2.gif Nutiko mums tokia bėda,kad šią naktį nuvarė mūsų automobilį . Todėl dabar landžioju po visus kauniečių skyrelius. Gal kartais kas nors kur nors matėte ar pamatysite VW Golf 4 baltos matinės spalvos,juodu stogu. Mašina labai pastebima,nes atrodo nestandartiškai. Suprantu,kad tikimybė maža,bet... Mano tel. nr. 861001869 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinto @ 2009 08 18, 10:53)
Laba diena. Atsiprašau,kad įsiveržiau i jūsų skyrelį  blush2.gif Nutiko mums tokia bėda,kad šią naktį nuvarė mūsų automobilį . Todėl dabar landžioju po visus kauniečių skyrelius. Gal kartais kas nors kur nors matėte ar pamatysite VW Golf 4 baltos matinės spalvos,juodu stogu. Mašina labai pastebima,nes atrodo nestandartiškai. Suprantu,kad tikimybė maža,bet... Mano tel. nr. 861001869  4u.gif

vajei, kaip nepasiseke, eina sau unsure.gif sekmes jums surasti 4u.gif
Atsakyti
sveiki. smile.gif ir mes noretume prisijungti prie Jusu. gyvenamie prie lampedziu(netoli gerviu stoteles) ir tai pat ieskome draugu, butu smagu su kuom nors kartu pasivaikscioti, paplepeti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilcikas: 18 rugpjūčio 2009 - 20:30
QUOTE(dilcikas @ 2009 08 18, 22:58)
sveiki.  smile.gif  ir mes noretume prisijungti prie Jusu. gyvenamie prie lampedziu(netoli  gerviu stoteles)  ir tai pat ieskome draugu, butu smagu su kuom nors kartu pasivaikscioti, paplepeti  4u.gif

Sveika prisijungus. 4u.gif
As jau i pasivaiksciojimus netiksiu, nes mano palyginus su tavo vaikuciu, dickiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2009 08 19, 09:46)
Sveika prisijungus. 4u.gif
As jau i pasivaiksciojimus netiksiu, nes mano palyginus su tavo vaikuciu, dickiai thumbup.gif


aciu uz priemima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilcikas @ 2009 08 18, 20:28)
sveiki.  smile.gif  ir mes noretume prisijungti prie Jusu. gyvenamie prie lampedziu(netoli  gerviu stoteles)  ir tai pat ieskome draugu, butu smagu su kuom nors kartu pasivaikscioti, paplepeti  4u.gif

sveika 4u.gif galim kada susitikt 4u.gif kur jus tiksliau gyvenat? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Tai dar meeto nedarot ? smile.gif Butu samgu rasti kompanija pasivaiksciojimui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama ciole @ 2009 08 23, 16:14)
Sveikos mamytes 4u.gif Tai dar meeto nedarot ? smile.gif Butu samgu rasti kompanija pasivaiksciojimui.  ax.gif

nera rimto organizatoriaus ax.gif
Atsakyti