Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra mamyčių iš Lampėdžių

QUOTE(mama ciole @ 2009 08 23, 13:44)
Sveikos mamytes 4u.gif Tai dar meeto nedarot ? smile.gif Butu samgu rasti kompanija pasivaiksciojimui.  ax.gif

mes visada uz kompanija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 08 25, 10:46)
mes visada uz kompanija rolleyes.gif

tai labai puiku butu smile.gif mes siandien gryztam i kauna, nes db truputeli uzsisedejom kaimuke, bet sestadieni varom i vestuves tai rytoj lakstymo nemazai nusimato, nes dar daug ko nenusipirke doh.gif gal ateinancia savaite galetume pasimatyti, jei oras bus geras? ax.gif
Atsakyti
user posted image

Sveiki, bye1.gif
aš Laris ieškau naujų namų Kaune ir Kauno rajone sau, savo draugams, bei giminėms ir artimiesiems.
Truputį apie mane: vaikystę praleidau ekologiškame ūkyje. Esu skanus, didelis, tinku įvairiems patiekalams, netgi paprastai verdant nesubyru. Skusti mane taipogi yra labai paprasta, nes akučių pas mane labai nedaug.
Esu paprastas, malonaus būdo, nuoširdus, nereikalaujantis daug priežiūros.
Jei susidomėjai paskambink man sunglasses2.gif
mano telefonas ######
iki pasimatymo
Jūsų Laris
P.S. Jei priglausit mūsų daug, tai ant kuro patys susimesim
Atsakyti
QUOTE(dilcikas @ 2009 08 18, 20:28)
sveiki.  smile.gif  ir mes noretume prisijungti prie Jusu. gyvenamie prie lampedziu(netoli  gerviu stoteles)  ir tai pat ieskome draugu, butu smagu su kuom nors kartu pasivaikscioti, paplepeti  4u.gif


labas visoms smile.gif

mes irgi pagaliau susilaukem atzaleles, tad jau nebe su pilvu, o su vezimu ieskau kompanijos vaiksciojimams. Siaip gyvenam priesais Regitra, bet daznai nupedinam/vaziuojam iki lampedziu- ten ramiau vaiksciot ir takai geresni smile.gif
tik musu labai maziuke, cia ziuriu vyresni vaikiukai...
Atsakyti
labukas visoms,
Visai smagu butu rasti kompanija pasivaiksciojimams smile.gif Jauciu vazinedamos su savo leliukais esam ne viena karta ir prasilenke, tik gal nei viena nedristam uzkalbinti kitos, nusisypsom nedrasiai ir nuvaziuojam kiekviena savais keliais smile.gif
Mes gyvenam tarp tilto ir regitros ir musu lelius dar ner labai didelis. Bet, kad va dabar tokie orai oreliai.. Ir dar kudikis sirguoliuoja sad.gif oi kiek prirasiau smile.gif
Atsakyti
tai jau tikrai mes jau lauke seniai nebuvom, nebent iki masinos ar i kiema keliom minutelem issivedu net be vezimo, visai nesinori slampinet tuo labaiu vieniem tokiu oru sad.gif mes tai gyvenam prie pat tilto tarp iki ir pasto, taip pat daznai matau mamytes su vezimeliais, irgi daznai pamastau ar nebus nei viena is SM smile.gif Su Saidutea vis uzsimenam kad galetumem kartu pasivaiksciot, bet niekaip iki galo nesutariam blush2.gif
Atsakyti
sveikutes,
prisijungsiu ir as prie jusu 4u.gif - gyvenu prie tilto, o vaikstau dazniausiai prie karjero. aisku, smagiau butu ne vienai vaikscioti smile.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus 4u.gif
Kiek metu tavo vaikeliui?
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2009 11 25, 10:44)
Sveika prisijungus 4u.gif
Kiek metu tavo vaikeliui?



maziukas dar - ketvirtas menuo eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musiule @ 2009 11 25, 00:34)
sveikutes,
prisijungsiu ir as prie jusu  4u.gif - gyvenu prie tilto, o vaikstau dazniausiai prie karjero. aisku, smagiau butu ne vienai vaikscioti  smile.gif

o tai mes kaimynes thumbup.gif mes irgi prie pat tilto gyvenam, gal kada pasivaiksciot kartu? mes irgi prie karjero einam, tik db as biskiuka sloguoju ir oras toooks, kad sia savaite neinam niekur, ryt isvaziuojam savaitgaliui pas mano tevukus, o kita savaitele galetumem prasieiti ax.gif mums metukai, bet dar vezime sedim, tai gal nebusim jums perdideli pakeleiviai? ax.gif
Atsakyti
Sviekos mamytes as irgi jungiuosi prie jusu kompanijos, nors mazylio dar neturiu, bet jau nebedaug liko laukti smile.gif gyvenam tarp regitros ir tilto, na galima sakyti salia expreso smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kiek bendraminciu atsirado thumbup.gif
si savaitgali ir mes isvaziuojam pasisveciuot, kita savaite vel kulniuosim pasivaiksciot.
saulyte313 - kada planuoja tavo vaikutis gimti?
Atsakyti