Įkraunama...
Įkraunama...

Autokėdutės 9-36 kg

Neradau tokios kategorijos autokėdučių temos, taigi 'atidarau'.
Pasidalinkim patirtim ir 'radybom' šios kategorijos kėdučių čia 4u.gif

Norėjau surasti kėdutę savo mažyliui tokią, kuri nuo dabar (13 kg) tiktu iki pat 'galo' jo autokėdutės 'karjeros' ir RADAU. wub.gif Labai ja patenkinti, taigi idedu foto jos - Graco Nautilus.

P.S. Galvytės atlošo aukštis reguliuojamas priklausomai nuo vaikučio ūgio, nugarėlė irgi atlošiama iki pusiau gulimos padėties, padukas lieka atskiras, kai jau nebereikia papildomų diržų ir galima pradėti naudotis automobilio galiniu diržu + guminiai ranktūriai ir patogus dėklas puodeliui thumbup.gif
user posted image


Atsakyti
Sveikutes,

gal kas turit kedute CYBEX Pallas, noreciau ja isigyti, esu girdejus, kad labai saugi ketute. Tik va idomu, ar patogi, nes tas prieki staliukas neperlabiausiai patogus atrodo:)
Atsakyti
QUOTE(Ievuteee @ 2010 05 30, 22:42)
Sveikutes, 

gal kas turit kedute CYBEX Pallas, noreciau ja isigyti, esu girdejus, kad labai saugi ketute. Tik va idomu, ar patogi, nes tas prieki staliukas neperlabiausiai patogus atrodo:)


Ilindau net susiradau kaip atrodo... Ikeliu foto, gal mergaitems 'vaizdziau' bus pasisakyti, jei kuri turi 4u.gif

P.S. As del to 'staliuko' suabejojusi ir atsisakiau tokios, o del saugumo beveik visur ji auksciausius 'reitingus' skina 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Pasiskambinau i www.jusuvaikui.lt, jie prekiauja cybex kedutemis, tai sake, kad kaip tik patogiau nei su dirzais, nes kedute neprispaudzia vaikucio. Ryt vaziuosiu i ju parduotuve pasiziuresiu, kaip ten ji realiai atrodo...
Atsakyti
Sveikos,

ziurejau kodute ir issirinkau kiddy comfortopro, man ji pasirode stabilesne ir turinti daugiau privalumu:)
Atsakyti
mes turim Concord Trimax labai patenkinti, nenoriu peikti bet Nania ir Coneco nelabai kokybe atitinka tikrove, beje jeigu norite kedute perleisim, nes gyvenam ne Lietuvoj tai mums panasia isigyti ne problema ax.gif
Atsakyti
Susidomejau Graco Nautilus, tik va dabar domina realiai kiek ten atsilosia ta nugarele g.gif
Atsakyti
As nupirkau Kiddy Comfort pro- super kedute, patogi, vaikui labai patiko, sieda ten su dideliu malonumu. Pati svarbiausia pagal saugumo testus kedute pripazinta pati saugiajeusia pasauleje, uzsisega per keleta sekundziu ir vaikas sitoi kedutei visiska ne prakaitoja. Minusu dar ne radau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LUZ @ 2010 06 13, 22:31)
Susidomejau Graco Nautilus, tik va dabar domina realiai kiek ten atsilosia ta nugarele  g.gif

aha, man tas irgi idomu g.gif
Atsakyti
Maxi Cosi :Tobi arba Priory XP
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 06 15, 12:13)
Maxi Cosi :Tobi arba Priory XP



ne kiek
neprastesnes
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o kaina dvigubai mazesne thumbup.gif
Atsakyti
Po ieskojimu galiausiai isigijom PlayXtrem (Casualplay markes). Si priklauso grupei 1 ir 2 nuo 9 iki 24kg thumbup.gif Nes tos kur 1.2.3 mazai atsilosia, arba jau tvirtinasi paguldyta. Mums buvo aktualu kad atsilenkia i gulima padeti kartu su vaiku ir galioja ne iki 18 o iki 25 kg rolleyes.gif
Va tokia : casualplay
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LUZ: 30 birželio 2010 - 14:06